320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru mis taktikat Conte kasutad, Vidal võetakse Pasquato vastu välja, oot mis asja?

    Kommentaar


      Suhteliselt kurb lugu kui DP on ikka veel see ainus kes on seotud olukordadega kus Juve värava lööb, ja juvel pole selles mängus palju võimalusi olnud, ses suhtes tuleb vanamehele au anda, aga teeb ikka mõtlikuks küll, kui peale kõiki oste ja plaane on ikka DP ainus kes oma kogemuse ja klassiga suudab mängu tuua otsustava muutuse.

      Polegi ju edasi arenenud siis. Ma ei tea, pole küll eriti optimistlik seda pilti täna nähes, mitte et ma tiitleid lootsin, aga CL-s tahaks järgmine aasta nagu mängida ka juba. Kaua me seda ah tulime ju serie B-st plaati veel ketrame siin.

      Kommentaar


        Vb tuleb üllatusena peale panna plaat tiitliga "Ah tulime Serie-Bst ja lähme uuesti tagasi"
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Krasici esimene puude on päris jube ikka. Hea võimalus selle pärast luhta läinud ja nii võib terve hooaja jooksul häid võimalusi kaotsi minna.

          Kommentaar


            Kas Berlusconi teeb nalja või, tegelikult ka see ju mingi tühine sõprusmäng enne pikka hooaega aga tiitel on suurem kui krdi CL-i karikas ja mehed olid seal presentatsiooni ootuses ka nagu oleks just CL-i finaali kinni pannud. Seda olen muide iga aasta täheldanud. Tegelikult võiks Juve selle mängu lõpetada kuna enne seda nii kui nii see klassikaline juve-milan-inter turniir ja mängida mõne teise euroliiga suure hiiuga sõprusmänge, ala Bayern üks aasta, Manu järgmine, siis Arsenal jne jne suvaliselt nimed siin.



            Matri võis tõsisemalt vigastada saada.

            Kommentaar


              Teist poolaega nägingi ainult ja see oli täitsa okei isegi. Vucinic on siiamaani üllatavalt hea olnud. Ei saa aru kas Fabio tuli sellepärast mängu lõpus sisse, kuna oli vigastus alles või hakkabki nii olema et saab iga mäng 15-20 minutit. Ja arusaamatu oli ka see et mängu alguses koosseisu näidates oli Vidal vasakule äärele pandud.. ei tea kas see oli lihtsalt valesti seal või siiski katsetatakse teda seal. Ja kui conte väidab et 2-3 mängijat tulevad juurde siis ainuke koht kuhu vb veel kedagi osta olekski vasak äär ja keskkaitse, kui sedagi. chiellini, bonucci, barzagli ja ka hädakorral sorensen keskel. Ründesse ei ole küll kedagi juurde vaja, niigi piisavalt seal mehi igale maitsele.

              Kommentaar


                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                Kas Berlusconi teeb nalja või, tegelikult ka see ju mingi tühine sõprusmäng enne pikka hooaega aga tiitel on suurem kui krdi CL-i karikas ja mehed olid seal presentatsiooni ootuses ka nagu oleks just CL-i finaali kinni pannud. Seda olen muide iga aasta täheldanud. Tegelikult võiks Juve selle mängu lõpetada kuna enne seda nii kui nii see klassikaline juve-milan-inter turniir ja mängida mõne teise euroliiga suure hiiuga sõprusmänge, ala Bayern üks aasta, Manu järgmine, siis Arsenal jne jne suvaliselt nimed siin.
                :lol: hea kaotaja.
                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                Ei usu seda s--ta muidu, aga ajalugu on näidanud, et Berlusconi karika mäng lõpeb tavaliselt kaotuse ja ühe vigastatud mängijaga.
                enne eilset näitas ajalugu rohkem võite juvele.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                  Kellelgi striimi on visata? myp2p on maas miskipärast
                  Sell myp2p'ga oli selline bläkk, et otse sisse ei saanud, aga kuidagi läbi foorumi küll
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Haha, Überfeiler Giaccherini hankimine oleks küll "mõistlik" liigutus. 3m € + Martinez laenule. Milleks? Pigem võiks Martinezele võimaluse anda. Ja lisaks on Pasquato olemas, kes suudab Flaminid vigaseks triblada.



                    e: (ma vaatan seda videot kuskil kaheksandat korda järjest ja ikka on sitaks naljakas)

                    Kommentaar


                      Gazzetta kirjutab, et Zenit teeb uue pakkumise Bonucci ostmiseks ja kuskilt foorumist lugesin, et olevat huvitatud ka Pepest....samal ajal andis siis täna Lugano agent teada, et Itaalias on ta rääkinud meie ninameestega ainult, teised pakkumised on mujalt aga midagi pole veel otsustatud.

                      Kui nüüd niimoodi mõelda, siis Bonucci ja Pepe raha eest saaks juba midagi kombineerida sinna vasakule asisemat kui see mingi Giaccherini. Ma loodan, et äkki ikka suudetakse see Barca vasak äär siia kohale tuua.


                      Mingi jutt oli ka, et Marotta oli valmis Quagliarellat Violale pakkuma, et Vargast saada, aga Conte tahtis Quagliarella alles jätta!

                      Nõme on see, et nüüd siis nii hilja hakatakse siin midagi üritama, oleks need Bonucci ja Pepe juba minema saatnud oleks pilt selgem, rahalises mõttes kah, et kui väga vaja vasakule kedagi, kas paneme Quagsi müüki itaalias ja siis kõik summa Vargase peale või teeme midagi muud ja toome selle Afellay kohale.

                      Nüüd tundub juba stiilis, et see Giaccherini ongi järjekordne paanikaost, nagu Martinez omal ajal. Krt mees juhib jalgpalliklubi mitte lennujaama kus iga sekund võib saatuslikuks osutuda. Võiks ikka tasakaalukalt otsustada oma transfer käike.

                      Kommentaar


                        Pilti ka siis, eilse seisuga on nii:

                        Kommentaar


                          Ikka pole midagi muutunud läänerindel vaatan? Kaitse osas...

                          Täna siis selline uudis, et võib-olla pannakse Storari Alexi tehingu sisse kuna Cech on vigastatud. Aga ma ei näe seda reaalselt toimimas, kuna Boas ilmselt eelistaks mõnda Porto vv kellega vahetu side olemas ja teiseks ega Cech rohkem kui kuu väljas polegi. Pigem laenavad kuskilt mõne vv lühikesesks ajaks või katsuvad oma jõududega hakkama saada.



                          Amauri saatus pidavat ka täna ära otsustatama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Haha, Überfeiler Giaccherini hankimine oleks küll "mõistlik" liigutus. 3m € + Martinez laenule. Milleks? Pigem võiks Martinezele võimaluse anda. Ja lisaks on Pasquato olemas, kes suudab Flaminid vigaseks triblada.



                            e: (ma vaatan seda videot kuskil kaheksandat korda järjest ja ikka on sitaks naljakas)
                            Giaccherini üleminek seletaks eelmise hooaja suurimat möödalööki.

                            Flamini uudis paneb selle video vaatajaid vist veelgi rohkem naerma - esialgse ennustuse kohaselt saab 6 kuud puhkust. (allikad pole suurt usaldusväärsed, aga veidi muigele ajas küll). Kaua Samuel puhkas, kui Kaka ta vigaseks triblas?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Football-italia lehe peal väidab et Matri on 2 nädalat väljas ja siis ilmselt ei mängi udinese vastu kaasa. lisaks on pepe tagasi ja mirko palaviku tõttu kaasa ei teinud trenni. marotta olla väitnud et storari jäetakse, mis on hea asi muidugi. lisaks alexile ja luganole on lisandnud veel bruno alves, kes on võimalikud uued mehed, vähemalt juttude väitel. üks neist oleks hea küll. ja goalis on mingi ulme jutt jälle quagliarellast seal listis, kes võivad lahkuda see aasta. no see 85% chance of leaving on küll täielik jama minuarust.. olen suht kindel et ta ei lähe kuskile. keegi pole seda juventuse meestest väitnud kordagi, pigem vastupidi ja juba see näitab midagi kui mees on üks kolmest-neljast kes räägib kodulehe videodes treeningu tegemistest ja kui teed näiteks juve netipoe lehe lahti siis on tema ainuke kes seal suurelt ette tuleb. see ei pruugi küll midagi tagada aga usun, et midagi see ikka peaks näitama. giaccherini teema ka mulle väga peale ei lähe. palju neid ründajaid vaja on, ja mingeid selliseid kes cesena eest 7 väravat lõi eelmine hooaeg... kui ründekolmikuga mängida siis on sajebiis kui on vucinic/pasquato/pepe - matri/fabio/toni - krasic/pepe... ja del piero ka veel kuskile. ja iaquinta ja amauri pole veel kuskile läinud, kuid tundub et lähevad. amauri kindlasti.

                              Kommentaar


                                Giaccherini pole üldse ründajagi vaid äär. Kolme miljoni eest peaks seal mängijat küll ja peale olema. Vähemalt minule on ta väga korraliku mulje jätnud. Algkoosseisumängijat ilmselt välja ei mängi, kui arengus mingit väga suurt hüpet ei toimu (võimatuks seda stsenaariumit ei peaks), aga usun, et päris suvaline tont palgalehel ta olema ei saa.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X