320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    21 Milani vastu

    VV - Buffon, Storari
    K - Chiellini, Grosso, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner
    PK - Pazienza, Pepe, Marchisio, Elia, Pirlo, Vidal, Giaccherini, Krasic, Estigarribia, Marrone
    R - Del Piero, Vucinic, Quagliarella, Matri

    + Vucinic, Estigarribia, Marrone
    - De Ceglie, Manninger, Toni

    Pirlo sai treeningul miskise vigastuse, ehk 100% kindel osalemine pole. Ehk esimene kohtumine tipp tiimiga ja võimalik, et ilma Pirlota. Saab põnev olema

    Kommentaar


      Usun et lineup võib tõesti huvitav tulla... täitsa võimalik et chiellini äärel ja marchisio-vidal keskel. Ja kui fabio vähemalt ühte poolaega ei saa mängida siis maitea mis toimub. Samuti on huvitav kes vasakul äärel alustada võiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas DCMA Vaata postitust
        .. Ja kui fabio vähemalt ühte poolaega ei saa mängida siis maitea mis toimub. ...
        täiesti võimalik, et Grosso mängib
        aga tegelikult.
        Quagmire'i puhul on tõenäosus väiksem. Sai ju mees ka nädala sees primavera eest 90 minutit (ja 2 väravat) kirja.

        Kommentaar


          Juventus (4-2-3-1): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pirlo, Marchisio; Krasic, Vidal, Pepe; Vucinic.
          #Manchester United
          #Juventus

          Kommentaar


            esimene poolaeg on üsna meeldiv olnud! teisel poolajal samas vaimus jätkata!
            Chiellini on nagu ümbersündinud vasakus ääres (1. pa põhjal)

            Jaaaa! 2-0 võit, mõlemad väravad läbi ussim-i, kuid ütleks, et teenitud võit.
            Emotsioon on hea. 3 punkti üldjoontes ilusa mänguga (kui jötta välja puterdamine vastaste kasti läheduses ja ebatäpsed löögid (tsau Vidal)).

            Kommentaar


              Siuke tunne nagu oleks serie-b meeskonnaga mänginud... uskumatu mäng ikka. enne väravat oli küll tunne et kui viiki jäeb siis see lihtsalt pole normaalne. 25 võimalusest löödi lõpuks isegi 2 ära. Igatahes läksime udinesest ka ette tänu teisele kollile. Vahet pole kui perse homne päev läheb, ikka on superluks tuju

              Kommentaar


                Parajalt üllatav mäng. Au ja kiitus Contele. Taktikaliselt oli suurepärane, keskväli (Marchisio, Pirlo ja Vidal panid selle mängu kinni - üsna otseselt) ja kaitseliin töötasid suurepäraselt, tasakaal oli paigas ja Milani suutmatus üle keskvälja tulla paljastatud. 4-3-1-2-ga pole midagi teha, kui vastane mängule õigesti läheneb...

                Oleks ründemehed veidi teravamad ja osavamad tüübid olnud, siis oleks see skoor Milanile päris häbistav olnud. Krasic oli Juve halvim mängija imo... Vucinic oli väga hea... Pepe tegi hea mängu, aga ründefaasis midagi otsustavat temalt loota ei saa.
                sigpic

                Kommentaar


                  Türrrraaaaa - esimene koll oli täitsa Barca kataloogist ju - magnifico.

                  Teise kolliga tervitan ma Scott Carsonit.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Ma olin eile arvutiekraaniees täpselt sama miimika ja poosiga nagu Conte.

                    Kommentaar


                      Forza Bianconeri! Juve meistriks !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Väga meeldiv võit. Selgelt hetkel koos Lazioga minu Serie A lemmikud olete. Ja looomulikult Sitsiilia satsid geograafilistel põhjustel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma olin eile arvutiekraaniees täpselt sama miimika ja poosiga nagu ...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kes eile õhtul jutukas olid, need teavad mis miimikas ja poosis Käbo oli, kui Abate naise tisse nägi.

                            Kommentaar


                              Minugi Serie A lemmikud koos Napoliga, et teil see hoog hooaja kulgedes ära ei vajuks!

                              Kommentaar


                                Ristiisas oli ikka päris kohutav seda mängu vaadata, pilt ruudutas meeletult. Samas, nii palju kui pildist aru sai, siis Juventus ründas mõnuga Ma olen Eika emotsioone jagamas!
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X