320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ristiisas heli ka pandi mängule?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ristiisas heli ka pandi mängule?
      Alguses lubati, aga siis ikkagi ei pandud, kuna ülekanne oli venekeelne.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Kalliralli





        Kommentaar


          Ajou, mis teed. Kallistame.

          Kommentaar


            Au ja kiitus....hetkel tundub, et mahute top10 sisse ära hooaja lõpuks.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              The effects of owning your own stadium: Juventus grossed €4.2m in their first 3 home games this season. Last year, the figure was €1.2m (Ainuüksi Milani vastu teeniti €1.7m + siis 3600 premimumistme rahh). Ehk aastaga peaks staadion (samas tempos jätkates) €18m nö ehitusraha tagasi teenima.

              Kommentaar


                Chievo 0-0 Juventus

                Veits jama mäng... ründes väga palju võimalusi ei loodud. Kaitse ka väga hiilgav ei olnud, chievol olid omad võimalused. Huvitav miks Matri ei mänginud. Parim võimalus oli Del Pierol. Peaga lõi latti, sellest oli ikka räigelt kahju, lisaks sellele et oleks 0-1 olnud, tuli ta just mängu ja palju see mees peaga väravaid löönud ikka on, oleks liiga esimene ka olnud. Del Piero oli ka õiges kohas kaitses kui pool meetrit enne joont puhtaks lõi. Hea asi on siiski see, et ma kombos panin draw no bet Juve peale ja veel parem see , et Udinese ja Cagliari samuti viigistasid. Niiet oleme ikka esikohal.

                Kommentaar


                  Täna väga halb mäng, Chievo samas unbeaten kodus, ei imesta.

                  Ei oskagi midagi nagu öelda. Üldse imelik voor, 5 mängu jäi 0-0 serie a-s. Hea uudis on see, et Udinese ka ei võitnud ja Napoli kaotas + Inter. Halb uudis, et Milan võitis. Võit samas oleks aidanud Napoli 4p vahe teha, praegu ainult 2.

                  Muretsema paneb see, et hakkab vaikselt selgeks saama, kellel on võimeid ja kellel pole. Üldiselt minu kannatus Krasic osas hakkab nüüd küll katkema. Vucinicult ka väga halb mäng, ja ma jätkuvalt arvan, et Quagliarella on tast parem ja saaks üksi ka paremini seal ees hakkama. Selle asemel loen, et Quags võidakse rahaks teha jaanuaris. Ei olnud vaja seda Vuciniccu ma ütlesin...nüüd jääme heast mehest ilma ja Vucinic jätkab oma Roma aegset vormi kus tippklubi vastu (milan, inter, chelsea jne) teeb hea partii aga iganädalaselt halb. Täna käis eriti närvi see, et palli kätte saamine ja esimene puude käis teo sammul.

                  Praegu tundub mulle ka, et meil polegi ühtegi HEAD äärt:
                  Pepe: puuhobune
                  Krasic: lihtsalt kehv
                  Giaccherini: pole päris põhikoosseisumees
                  Estegarribia: vara veel hinnata, aga tundus, et läbi ta kaitsest ei tribla
                  Elia: Conte pani ta vist facebooki haldama


                  Suhteliselt murelik olukord, ei oska öelda, ka mis see parim lineup meil oleks. DP enam jalgu 90min igaks nädalaks pole. Ammu oleks võinud katsetada kas Matri-Quags saaksid koos hakkama, ma millegipärast arvan, et Conte pole seda katsetanud. Kui nüüd järeldada, et kõik ääred on kehvad...siis äkki peaks mängima 4-3-3 hoopis.

                  Võib-olla jättis oma jälje ka see international week. Samas, mis siis järgmine aasta saab kui euroopas mängime?


                  Chiellini LB on ka halb, kuna LB peaks liituma ründega, tema seda aga ei tee, ja tegelikult on ta õhus palju parem kui maas, seepärast peaks keskkaitses mängima ja õhu palle ära tõrjuma.

                  Kommentaar


                    Tuleb äkki siis Vargas jaanuaris kohale tuua? Mees pidi seal Violas reservis nüüd olema, läks treeneriga tülli.

                    Mida me teha saame, kas ostame või vahetame? Rumoreid on olnud nii Bonucci kui Quagliarella vahetuse osas. See oleks muidugi eriti hea kui Quags läheb ja siis mingid muidumehed on edasi nagu meil siin on. Kõvasti halvemaid mehi mängib põhis.

                    Ise vaatan siin, et korralikku äärt praegu polegi, peab mängima 4-3-3 siis. Ja tegelikult võib-olla hoopis Pepe-t LB mängitama. Chiellini pole fullback.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Panso Vaata postitust
                      Tuleb äkki siis Vargas jaanuaris kohale tuua? Mees pidi seal Violas reservis nüüd olema, läks treeneriga tülli.
                      Mitte ainult Fiorentina treeneriga. Sama asi toimus ka Peruus, kui ta pere juures rohkem aega veetis ja tagatipuks palus treenerit mitte teda mängitada.
                      Põhiprobleemiks siiski on tema juba üsna pikalt kestnud kehv vorm, mis paraku langetab päev-päevalt ka tema väärtust. Arvata on, et jaanuarist ta minemas on, aga loodan, et pigem mujale Euroopasse.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        1 sõnaga eelmine mäng kokku võtta - sitt. Milos = 0. Ei saanud nädala sees Cesar'i ja Jokic'iga hakkama, ei saanud ka pühapäeval. Kuid tema 0 olek oli rohkem põhjustatud Krasic'i enda ajureaktsioonidest. Pirlo eksis ka jube palju, üksteise mitte mõistmist liiga palju.

                        A no Serie B parim väravakütt on hetkel Ciro Immoblie, 10 mängu - 8 väravat. Vanust 21, ehk kuuleb tulevikus temast veel (pole küll kordagi näinud aga varasemad hooajad samuti mujal laenul veetnud (ja mitte väravaid löönud).

                        Kommentaar


                          SUUR UUDIS


                          Andrea Agnelli: See jääb viimaseks hooajaks Del Pierole Juventuses.

                          Kommentaar


                            Paistab, et tehti mingi grupipilt kah või ma ei tea, igatahes tuttosport on esilehele need pildid paigutanud.

                            Kommentaar


                              Ega siin paremat motivatsiooni enam polegi, kui tahame kapteni parimal viisil minema saata tuleb scudetto kinni panna see aasta. Ma ikka mõtlesin, et ta nii kaua ikka jääb, et ühe hooaja CL-s teeb (kui sinna saame järgmiseks hooajaks).

                              Tahes tahtmata tuleb hakata siis spekuleerima, et kes mantlipärijaks saab? Ei tahaks nagu jääda mingisuguste Vuciniccude peale lootma siin.

                              Tuuakse paha poiss Tevez kohale või? Krt Kun oleks meile ideaalne variant olnud aastateks kui mitte kahekohalisteks aastateks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                                Krt Kun oleks meile ideaalne variant olnud aastateks kui mitte kahekohalisteks aastateks.
                                Nagu seeriöösli, iseendale ei muutu selle jutuga juba tüütuks? KUNKUNKUNKUNKUNKUNKUNKNUNNUKUKNKNUN
                                Ma olen mõnes mängus veel vähemalt kahte ründajat näinud, et ehk juve saab ikka emma-kumma neist endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X