320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kakoi pilved? 8st mängust 4 võitu. Aga mis ma ikka seletan, nimi uuu viitab juba selgelt ilusa kõlaga tühjale ajule
    Nime cru kuuldes tuleb mulle meelde kohe need WC rullid, kus on eurorahade tähised peal. Muidugi need paberid millega peput on juba pühitud.
    FORZA INTER!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Nime cru kuuldes tuleb mulle meelde kohe need WC rullid, kus on eurorahade tähised peal. Muidugi need paberid millega peput on juba pühitud.
      FORZA INTER!!!!!!!
      Mul on sügavalt kahju, et su suurepärane mõistus on kasutatud wc paberiga nii tuttav, et igasugu asjad seda meenutavad. (siia peaks kirjutama, et põhjuseks on Lazio sitt olemine aga kuna Lazio ei ole sitt siis jääb see osa ära). Oli meeldiv, over & out

      Kommentaar


        homme saab siis magustoit olema .tahaks näha elia-q-matri-krasic kooslust ees ..

        Kommentaar


          Veel enne kui ennast reede puhul mällu tõmban, postitan siia video( mida kõik juve fännid ilmselt 100x vaadanud juba on, vabandan väga) Legendist. Alessandro Del Piero. Minu suurim kahetsus, et tema karjääri lõpus talle lihtsalt öeldakse, et mine ära : `( Forza Alessandro! Üks parimaid , kes kunagi murule astunud!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Super, fantastiline. Suutsime terve teise poolaja värava puhtana hoida ja mingit lagunemist ei olnud ja kena 2:1 võit Hea hooaja algus sai ilusa jätku.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Teil ikka veab...saate juba 9 vooru olla õnnelikud ja positiivselt meelestatud....teadmatuses, mis varsti hakkab juhtuma.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Jälle tuled oma sapise kommentaariga siia. Lazioga mäng alles 27 nov.

                Mängust siis nii palju, et palju kindlam mäng kaitses, Buffoni kallal on võetud siin ja seal aga tundub, et tema kohalolek ikka maksab, Storariga lasime ju näiteks Genoa vastu edu käest.

                Tegelikult kui kritiseerida midagi, siis seda, et oma võimalused tuleb ära kasutada. Õiglane tulemus oleks võinud olla 3-1.

                Ma pole ka mingi penaltite kallal ilkuja, aga see Marchisio olukord seal...lõhnas küll nagu vea järele. Või nüüd on mingid uued reeglid, et kui oled seljaga värava suunas, ei anta?

                Parim mängija ütleks, et oli Matri kes tegi ropult tööd minu meelest, jooksis ringi ja pani pidevalt kaitsjaid pinge alla, tundub, et ta palliga mäng on ka paranenud.

                Paremaid esitusi ootaks jätkuvalt Vidalilt.

                Äärtega tuleb ka midagi mõelda, kui Krasicile on nüüd käega löödud siis TULEB jaanuaris keegi osta.

                Eks oma osa mängis ka see, et Interil polnud vahetusest kedagi tuua, kes oluliselt mängu kulgu muudaks peale Stankovici (Milito päevad loetud?). Need noormängijad seal teisel poolajal aitasid kindlasti pigem Juvel vaikselt loksuda.

                See hiliste vahetuste asi on veidi halb, kuna kohtunik paneb sel juhul igal juhul mitu lisaminutit juurde. Pigem siis juba piirduda 1 vahetusega lõpuminutitel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Teil ikka veab...saate juba 9 vooru olla õnnelikud ja positiivselt meelestatud....teadmatuses, mis varsti hakkab juhtuma.
                  Udinese tuleb meistriks ja Juve hakkab Lazioga 3. koha eest võitlema.

                  Kommentaar


                    A ja seda ütleks kah, et minu meelest võiks üritada mängida isegi Quags-Matri-Vuci tandemit millalgi.

                    Kas või siis midagi:

                    Quags---Matri---Vuci
                    -Pepe/Vidal-March---
                    ---------Pirlo--------
                    Chil--Bon---Barz--Licht
                    ----------GK---------

                    Vuci mängis paremal äärel täna ja sai suhteliselt hästi hakkama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Veel enne kui ennast reede puhul mällu tõmban, postitan siia video( mida kõik juve fännid ilmselt 100x vaadanud juba on, vabandan väga) Legendist. Alessandro Del Piero. Minu suurim kahetsus, et tema karjääri lõpus talle lihtsalt öeldakse, et mine ära : `(

                      Ma loodan, et Juve fännid panevad selle klubihoone põlema, kui tõesti nüüd Del Piero ära saadetakse. See vend koos Buffoniga on oma Juve-karjääri jooksul teinud rohkem kui kõik teised praegused juve-mängijad kokku. Minge putsi.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Aja vastu ei saa, näe Scholes ka lõpetas eelmine aasta ja Del Piero on vanem kui tema. Järgmisel kuul saab 37. Pigem on häda selles, et ma ei näe mantlipärijat, nii staatuse kui tippjalgpalluri näol. Oleks võinud muidugi 1 hooaja veel mängida, lootuses, et CL-s järgmine aasta pallime.

                        Kommentaar


                          DP on jah kahju ,et lahkub .. ega talle asendajat on võimatu leida ..
                          aga mis puudutab eilset mängu ,siis oleks lootnud ,et lüüakse rohkem sinna interi võrku ..
                          tundub tõesti ,et conte on masinal mootori enam-vähem käima saanud ..

                          Kommentaar


                            Okei, niisiis mängud Viola ja Interiga.

                            Viimaste mängude põhjal tundub, et meeskond on lõpuks leidnud formatsiooni, mis ka toimib ehk 433. Terve hooaaj algus oli üks suur otsimine ja katsetamine. Esialgne Conte plaan oli kasutada 442/424 lähenemist.
                            Elia-Mirko-Matri-Milos
                            ____Pirlo-Marchisio

                            Kuid mäng tihti nii ei joosknud ja sellistel juhtudel (kuigi ka nt Milani võidumängus) kasutati 4411/4231 taktikat.
                            ________Matri
                            ________Vidal
                            Pepe-Marchsio-Pirlo-Krasic

                            Aga ka sellel taktikal olid omad hädad (Vidal pole päris trequarista, Pepe-Krasic ja muud ääred ei suutnud piisavalt rünnet aidata jne). Igatahes nüüd on eeldatavasti/loodetavasti lähenemine, mis meeskonna algkoosseisu arvestades on päris optimaalne
                            Kesiganes-Matri-Mirko
                            Marchiso-Pirlo-Vidal

                            Conte ise ka mainis ühes viimases intervjuus, et selline lähemine esialgselt tema plaanidesse ei kuulnud, aga sellisena joondunult meeskonna mäng lippab väga hästi. No Viola esimene poolaeg oli väga-väga hea (sellevõrra pask oli teine poolaeg) ja Interi vastu San Sirol võidu võtmine on ka näitaja (lisaks siis märgatavalt suurem pallihaldamine. Võõrsil.) Naljakas muidugi, et Viola kujutas endast teisel poolajal nii suurt ohtu, et Conte tõmbas meeskonna totaalsesse umbkaitsesse (5 kaistjat, 4 kaitsvat poolikut ja 1 ründaja viimastel minutitel), aga Interi vastu mindi suhtkoht rahulikult lõpuni.

                            Nüüd selle 433 puhul on tegelikult ka paar probleemi. Kuna meeskonda ülesehitades sellisele variandile ei mõeldud, siis on mõnele kohale ajuvabalt suur konkurents ja mõnele positsioonile sisuliselt varumängijaid polegi. Ülerahvastatud on 1 vakantne koht äärele Mirko ja Matri kõrvale. Sisuliselt võitlevad selle koha pärast Pepe, Krasic, Giaccherini, Elia ja Estigarribia. Ühesõnaga kõigile mänguaega ei jagu ja jonnimine pole kaugel (eriti käib see Elia kohta, kes pole üldse platsile saanud ja Milose kohta, kes on jäämas Pepe varumeheks). Samuti on selge, et ei Quagliarellale ega Del Pierole Matri seljataga väga palju mänguaega ei jää. Eriti kui arvestada veel seda, et ka Mirko võib nö tipuründaja kohta mängida. LOL kolmiku ehk Toni, Amauri ja IQ võimalustest ei tasu üldse rääkida.

                            Remark: See Quagliarella äärele jutt on erakordselt jabur, sest mees on alati äärel mängides feilinud. Nii Itaalia koondises kui ka Udineses. Sama laks nagu Del Pierogagi- oskuste ja omaduste poolest võiksid mehed äärel pallida, aga tegelikkus on midagi muud.

                            Alarahvastatud on keskpoolikute osas. Hetkel on seis väga OK. Vidal-Pirlo-Marchisio algis ja Pazienza vahetuses. AGA kui ükskõik kes neist peaks välja langema, siis rohkem pädevaid variante justkui polegi. Eelmine hooaeg Conte käeall Sienas pallinud Luca Marrone on, aga sellega ka nimekiri piirdub. Kui nüüd mõelda, et maha parseldati/laenati pea kümme keskpoolikut, siis võib see ühel hetkel kätte maksta.

                            Aga õnneks on Juve senine hooaeg olnud ikka erakordselt vigastustevaba. No erakordselt. Loodetavasti läheb edasi samas tempos.

                            Ja üldiselt:
                            LIIGA LIIDRID!
                            9 MÄNGU KAOTUSETA!

                            FAK JEAAAAH!

                            Kommentaar





                              Muusika minu kõrvadele.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust

                                Ja üldiselt:
                                LIIGA LIIDRID!
                                9 MÄNGU KAOTUSETA!

                                FAK JEAAAAH!
                                Endal on selline tundmus, et see hooaeg saab Roma Juve komistuskiviks, kes neil rütmi ehk sassi lööb ja selle ilusa seeria lõpetab.Kui seni on Juve Roma vastu üsna edukas olnud, siis kaldun arvama, et kui suudame palli vallata ja Totti on ka selleks ajaks terve siis saab Juvel olema erakordselt raske oma kaotuseta seeriat jätkata või üldse seda mängu võita., sest mulle tundub, et Roma muutub iga mänguga üha tugevamaks ja kokkumäng paraneb.Loodan, et talvel täiendatakse veel meeskonda, eriti kaitses paremat äärt, kuhu mehed on hakanud vanaks jääma olgugi, et Loic Nego on täitsa olemas, kuid tema tasemest ei tea küll apsull midagi. Ise oleksin näinud Mertesackerit või Hummelsit ideaalvarjandina keskkaitsesse, saksa kaitsed on päris head olnud viimasel ajal.

                                Juvest rääkides, siis üleüldiselt kui Pirloga midagi juhtub siis ilmselt variseb see teie mäng kokku ka, ilmselt mitte nii hullusti kui kaksiktornid, aga siiski...Pirlo on ilmselt teie edu võti, mees kes tuli täiesti tasuta, usun, et küsimus ei ole puhtalt selles taktikalises asetuses, vaid just nendes paaris mänguehitajas-lõhkujas.Marchisio on ka muidugi ennast leidnud, kuna meest ei suruta enam sundpositsioonile ja tunneb ennast tänu Pirlole vabamalt.

                                Minu jaoks on endiselt arusaamatu see, et Ziegler laenule saadeti ja tema teeneid sisuliselt ei vajatud, kas tõesti mees oli nii ebastandartne, et Conte ta hülgas ja skeemis kohta ei leidnud, sampi eest tundus ikka mees üks liiga parimaid vasakääri olema, või oligi Ziegler selline laenuraha pump, kahju.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X