320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna saime ühe uue sponsori, tuntud rehvitootja Goodyear:



    Ostke siis Goodyeari talverehve.

    Halbu uudiseid kah, tänasel treeningul sai Pirlo vigastada ja tema osalemine Lazio vastu on nüüd kahtluse all. Siis tuleb küll 4-4-2 mängida:

    -----Vuci---Matri--
    Pepe-Vidal-Mar-Krasic

    Või siis Pepe vahetab pooled ja Giacherini vasakule. 4-3-3 Quags, Vuci ja Matriga ju vist ikka mängima ei lähe. Ja 4-5-1 oleks liiga kaitsev.

    Kommentaar


      Lazio foorumis oli ka Pirlo treeningu katkemise kohta info. Super!!! On mees keda karta.
      Jumal tänatud mul on talvel Continental ja suvel Toyo. Aga mul oli plaanis kaks kehvemat talverehvi välja vahetada....nüüd tean mida mitte osta. Goodyeari kirjutas pm oma pankrotile alla Nii nagu Mazda on seda juba kaks korda teinud.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        Kelle idee see ELIA üldse meeskonda tuua oli? Kas Conte ise soovis teda või oli see nö hädaost, raha oli üle ja vaja see viimasel hetkel kellessegi kes saadaval investeerida, või oli ta nii talent ja juve kinnisidee, keda pikka aega jälgiti.

        Ma usun, et Krasici eelmine hooaeg oli piisavalt hea, et saada järgmisel hooajal veel üks võimalus, kuigi nuh ega teda keegi ju juvest ära ei aja, ise ta on see kes pingil rahul pole ja mängida tahab.Tuleb mehel lihtsalt ennast rohkem tõestada, et siiski tema on see number üks sinna äärele, kui keegi peaks viga saama, siis on põhimõtteliselt Krasic ju üks esimesi kes võtta, noh EESTI-KARIIBA on ka viimasel ajal jalga saanud proovida, kuid mingit erilist muljet jätnud ei ole.


        Mis puutub Vucinici siis minu meelest ongi ta äärel wingerdajana parem kui päris tipukana, ta ei oska nagu olla seal päris see värava kohustuslane.Minu meelest oli viimases mängus Vucinic vägagi terav omal äärel ja võttis päris edukalt kaitseid 1 vs 1 ette ja lõi rohkelt ohtlikke võimalusi, et mina küll sellekohapealt ei nuriseks.
        Romas olid ka ta suurimad saavutused ikka äärel.

        Kahtlen, et poole hooaja pealt teile Bastos loovutatakse, eriti kui lyon CL-is mängib, kuigi jh erilist lootust neil edasipääseda ei ole ja kaldun arvam, et Lyon nõuab ühe oma staarmängija eest ikka üsna rasvast ja soolast hinda.
        Ja suvel teil nagunii peaks Ziegler laenult saabuma.

        Kaldun arvama, et juve mäng ja hooaeg sujub praegu piisavalt hästi, et Jaanuarist peaks üldse keegi lisanduma, pigem vaadatakse mis hooaja lõpp toob ja siis tehakse vastavad uuendused-kulutused.

        Ega Juve selle hooaja edu võti ongi olnud hea kaitse, Pirlo, Marchisio mõned sähvatused ja laiaspektriline ründeliin.

        Ma pole juve vastane üldjuhul kunagi olnud, kuid selline tunne on sees, et Juve pole siiski päris see Scudetto vääriline sats , või siis küps veel, et scudettot võita, ma ei imesta kui hooaja lõpp äravajub.
        Aga võrreldes sellega, et juvel on igasuviselt olnud raha, et omale mehi soetada, siis üldiselt on ikka üsna mitu hooaega paras hundipask kokkukeeratud.Ei saaks öelda, et Napoli oleks ennast kehvemini ülestöödanud 2006-2007 mil koos tõusti juvega serie b-st fööniksina tuhast.
        Tegelikult asjamehed meil siin Juve pukis lubasid talvel täiendusi. Ega ma Lyoni mänge näinud polegi ligue 1, seega ei oska kosta. Lihtsalt varem olime seotud.

        Ziegler ei meeldi Contele ja ta ei tule kunagi tagasi seetõttu. Chiellini võiks siiski oma naturaalsel kohal mängida. Muidu ongi nii, et 30 mängu mängib seal vasakul, aga siis vahepeal itaalia koondises mängib keskkaitses. Niimoodi edasi tagasi tõmblemine ainult rikub koostööd ja ka vormi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Panso Vaata postitust
          Eika, mis sul viga on? Iga kord kui sõna võtan siin, hakkad võtma mu kallal.
          Tead, ära võta isiklikult. Ma olen lihtsalt Chiellini, Mirko ja Elia (ning varasemalt ka paari teise seisukoha) osas sinuga teist meelt ning mingi võtmisena seda küll ära võta. tšill.

          Algselt postitas Panso Vaata postitust
          Halbu uudiseid kah, tänasel treeningul sai Pirlo vigastada ja tema osalemine Lazio vastu on nüüd kahtluse all. Siis tuleb küll 4-4-2 mängida:

          -----Vuci---Matri--
          Pepe-Vidal-Mar-Krasic
          Sisuliselt on võimalus ka Pazienza Pirlo asemel 433 formatsioonis platsile panna ja Pirlo mängujuhtimise roll Vidalile jätta.

          Kommentaar


            Pazienza on ka võimalus küll kuid ma ikka arvan ja loodan, et jäetakse 4-2-4 peale. Vidal , Marchisio keskel ja ees Giaccherini/Estigarribia/Elia - Vucinic - Matri - Pepe. Muidugi loodan elueest, et Quags saaks mängida põhis, kuid arvatavasti see ainult lootuseks jäebki. Saab tõesti huvitav näha kuidas meeskond ilma Pirlota välja näeb. Pirlo on viimsegi minuti mänginud liigas. Kui ilma Pirlota peaks võitma oleks põhjust rõõmustamiseks kahekordne, kuna see lükkaks need väited ümber, et ilma temata oleks vesi ahjus.

            Kommentaar


              Rooma sõitis siis selline koosseis, aga kas Andrea alustab või ei alusta selgub alles õhtul, kui mees läbib viimase meditsiinilise kontrolli:

              1 Buffon
              3 Chiellini
              5 Pazienza
              7 Pepe
              8 Marchisio
              9 Iaquinta
              10 Del Piero
              11 De Ceglie
              13 Manninger
              14 Vucinic
              15 Barzagli
              17 Elia
              18 Quagliarella
              19 Bonucci
              21 Pirlo
              22 Vidal
              24 Giaccherini
              26 Lichtsteiner
              27 Krasic
              28 Estigarribia
              30 Storari
              32 Matri
              33 Sorensen
              34 Marrone

              Kommentaar


                Kõike paremat ja palju väravaid Juvele !!! Forza Matri !
                Laske see UUuu poolt ärahooratud kotkas märjaks.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Hahahahah kotkas ja UUU peakontor hakkab täna alles pidu panema.

                  FORZA LAZIO!!!!!!!!!!!!!!FORZA LOTITO, TARE E REJA!!!!!!!!!!!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Marchetti vs Buffon, ega vist väravasadu väga oodata ei ole... igatahes loodetavasti tuleb põnev ja kõrgetasemeline mäng!
                    Kõik estoitaallased ekraanide ette nüüd

                    Kommentaar


                      Juve vääris väravat! Matri, Pepe, Vucinic ja Pirlo ikka kõvva larmavad! Pean kahjux mainima,et Juve paistab päris võimas!
                      Loodan siiski kahte asja: esiteks,et Lazio siiski viigistab ja saate vaid 1 punkti lisaks, mis tabeliseisule parem. Teiseks,et Jaanuaris enda Teami ära ei riku selle helliku Tevezega! Teveze koht on siiski AC Milanis, kuhu Tema sugused kuuluvad. Ees juba ootavad Ibra Barcast, Robinho Cityst ja Bommel Bayernist.
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar



                        PEPEDINHO!

                        11 MÄNGU KAOTUSETA!
                        LIIGA LIIDRID! (ja mäng varuks)

                        Buffonilt SUPERmäng ja kindel MoM.
                        Kaitseliin enamvähem pädev.
                        Kogu poolkaitseliin ülivõimas.
                        Ründeliin väga okei.
                        Vahetused mõttetud, aga tegid oma ära. (kuigi ma ei saa siiani aru, kuidas saab eelistada Giad ja Estit Krasicile ja Eliale. või õigemini, KUI sitad peavad EliaKrasic olema, et Giaccherinisugune mänguaega saab. Tüüp on puhas Serie A taguotsa tase.)

                        Nüüd paar päeva puhkust ja teisipäeval võõrsil Napoli. Ilma Marchisiota.

                        Kommentaar


                          mõnusad 3 punkti.
                          Ja tuli ära kommentaatorite lemmik ründekolmik Estigarribia - Quagliarella - Ciaccherini

                          Kommentaar


                            Nojah umbes sellist mängu ma ette kujutasingi (ja kartsin). Vähemalt saab öelda, et Juventus tegi tõesti päris viisaka esituse... Kui see teise pooleaja esimese 20-25 minuti kaitsesse vajumine oligi nii plaanitud ''jou kutid nüüd tõmbame 20 minutiks kaitsesse kuni Lazio vennad omal jalad pehmeks jooksevad'' Conte poolt, siis suht geniaalne lüke ja täpne tajumine kui palju survet ta kaitseliin talub ilma väravat sisse laskmata.

                            Kommentaar


                              Forza bianconeri !!!!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Nojah umbes sellist mängu ma ette kujutasingi (ja kartsin). Vähemalt saab öelda, et Juventus tegi tõesti päris viisaka esituse... Kui see teise pooleaja esimese 20-25 minuti kaitsesse vajumine oligi nii plaanitud ''jou kutid nüüd tõmbame 20 minutiks kaitsesse kuni Lazio vennad omal jalad pehmeks jooksevad'' Conte poolt, siis suht geniaalne lüke ja täpne tajumine kui palju survet ta kaitseliin talub ilma väravat sisse laskmata.
                                Vaevalt see nii plaanitud oli- Juventusel see teise poolaja alguses eduseisus lagunemine/kaotusseisus mängu käimasaamine tüüpnähtus . Aga viimane veerandtund oli täna siiski päris koomiline jalgpall, kus platsil olid täiesti tühja kummiga mängijad mõlemal pool. Kuigi Lazio "kaitsesse ei jõua keegi joosta ja ründes ei jõua midagi teha" oli eriti kummaline ärakukkumine.

                                Kummaline oli veel see, et Klosele isegi ei üritatud palle tsenderada (mingi paar üksikut korda oli)- raske öelda, kas selle saab panna ainult Juventuse hea kaitsetöö arvele. Üldiselt Lichtsteiner-Pepe mängisid omal äärel Lulic-Radu duo totaalselt üle. Pepe, kes reaalsuses pole just kõige kõvem tehnikakunn, tegi Raduga, mida ise tahtis. Muus osas oli üsna võrdne andmine. Mõlemalt poolt väravavahtide supermängud. Juvel oli täna lihtsalt kaitseliin ja poolkaitseliin ühtlasem. Samas Laziol olid Hernanes ja Diakite superhead, sellal kui muu kaader oli veidi tagaplaanil. Igati äge mäng oli (noh, kui viimane veerandtund välja arvata).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X