320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Tevez for us
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Kui Napoli meile just ninanipsu ei mängi, siis Cavani ei osale tänases kohtumises, mis muidugi suur pluss meile, aga samas tasakaalustab ka meie Marchisio puudumise. Kõik itaalia väljaanded täna väidavad, et Cavani pole vigastusest paranenud ja ei kavatseta riskida, ning urugui tippründaja peab täna tribüünile jääma.

      Kommentaar


        tugev vastane/2 + Pirlo'l sitt päev^2 + Marchisio't ei ole = see **** mis seal toimub. Võimalik, et mõni tegur jäi arvestamata aga tulemus on üsna täpne

        Kommentaar


          Mis siis nüüd lahti läks? Napoli plaanib esimest kaotust Juvele...45 mintsa muidugi minna!
          Kus Teil need mängijad on, kes nädalalõpus Lazio selja prügiseks tegid?
          Kuid see teeks vaid serie-a tabeli huvitavamaks!
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Rubentuss on selle mängu juba kaotanud. Aplaus Goran Pandevile....ex lazialele kelle süda kuulub endiselt Laziole...hahahahahahah irw persevestid....Lazio ei saanud hakkama....aga Napoli saab....midagi head ka tänases raskes päevas. Ja ma ei pea kordama ennast...ütlesin juba rohkem, kui nädal tagasi, et game in hand jutud võite endale aanusesse pista....i was right....there wont be happening a miracle in the coming 45 minutes.
            Aaaaa oleksin peaaegu unustanud.....sittuge pihku ka.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              2-1

              Aga Pepe ei tohiks CM positsioonil mängida. Oleks pidanud Pazineza keskele tooma vaheajal ja Pepe Esti positsioonile panema kes välja oleks tulnud.

              Kommentaar


                Esti pole ikkagist põhikohaga mees, kogenud meeste vastu nagu Maggio ei saa hakkama, Marchisio puudumine on ka väga märgatav, tema ikkagist paneb selle puzzle tööle ja 2-3 meest ei ole siin meeskonnas päris tippklassist (Pepe näiteks).

                Ise tooks vahetusest Pazienza ja Krasici, Esti ja Pepe asemele. Hiljem tooks Quagsi kah.

                Kommentaar


                  Lazio vaim Ma siiski armastan Pandevit...seda makedoonia ahvi....kuradi hea ahv....GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL RETEEEEEEEEEEEEEEEEEE PANDEVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    3-2

                    Aga oleks nagu aeg vahetuse tegemiseks. Tõsiselt mida Conte mõtleb?

                    Kommentaar


                      Tibla tuleb vist sisse.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Krasic ja Quags on teinud sooja mingi 25 minutit juba...Napoli teeb 2 vahetuse ja Licht palub vahetust ja näeb väga väsinud välja seal väljakul. No tõsiselt, kas mingi enne 80 minutit vahetust ei tee olukord?

                        Kommentaar


                          Putsi punane Lichtyle
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            3-3 Pepe Maradona

                            Kommentaar


                              Käi perse kohtunik
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Natuke imelik filosoofia Conte poolt, quags ja krasic tegid soojendustreeningut kuskil 60 minutist alates ja pole ikka mängida saanud, suure tõenäosusega mängime sama meeskonnaga mis täna Cesena vastu, päris mitu mängumeest väljakul väsinud.

                                Mis mõte on Quagsi sisse toomisel 89 minutil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X