320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Panso Vaata postitust
    Mats Hummels (Dortmund ja kohe saab 23a) - Nagu ma aru saan, on temale kosilasi omajagu, võimalik, et Chelsea isegi piilub teda, kui üht asendust oma brasiilia duole. Ise ma temast eriti ei tea, äkki ikka jälle liiga noor ja ei ela sisse. Keegi võiks kommenteerida. Kui kallis või odav? Kui on kuum kaup, siis ilmselt kallis kah.


    .

    Mats oleks eluost. Ja ma ei tee nalja, see mees oleks ost! Hooaja ost !
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Eikaga enamasti nõus. Elia oli täitsa okei, super väravasööt. Krasic ja DC olid tõesti halvad. Pazienza, Giaccherini, Estigarribia pole pahad aga kindlalt varumehed. Mina, kui suure Fabio fännina olin veits pettunud temas, kuigi pole hullu, äkki polnud tema päev lihtsalt. Storari kohta kiidusõnu nagu (vaieldamatult parim teine kollkeeper maailmas) ikka ja Marchisio on ikka ulme kuju, 7 kolli 13 mängust.
      Peale normaalaega klõpsisin telekat vahelduseks ja sattudes mingile vene Futbol kanalile ( mis muidu alati mingeid lambiseid Reali ja Barca kordusmänge näitab) nägin Antonio Contet pingi juures jalutamas, päris huvitav, sai striimi kinni panna kohe ja telekast nautida lisa-aega

      Kommentaar


        Jah olen mitmes mõttes nõus, Krasici puhul on tunne, et mehel puuduvad ajud, lihtsalt lahmib tühja seal platsil. Paar olukorda oli sellist kus oleks võinud rahulikult palli maa peale tuua ja kas sööta või siis paremini väravale lüüa, mitte esimese puutega julmalt üle värava. Võiks tast tegelikult jaanuaris lahti saada ja pigem Eliale mänguaega anda.

        Kui see värav välja jätta siis Giachh jättis mulle seal väljakul ka kesise mulje, kohati võib-olla seetõttu, et pikalt mängis ta rohkem keskel, kui äärel ja jättis kuidagi sellise kääbuse mulje ausalt öeldes, liiga lühike mängumees. Samas paar võimalust tal oli, ühe tõrjus väravavaht ühe käega. Aga midagi jääb puudu, et põhikoosseisus mängida minu meelest.

        Elia osas ma ise nii vaimustuses polnud, oli häid momente, nagu Marchisio värava hea eeltöö, ja paar läbiminekut + 1-1 väravavahiga mille võib vähesemänguaja tõttu andeks anda, aga oli ka veidi pudistamist ja mitte õigeaegseid liigutusi kus näiteks temale söödetud pall ei jõudnud temani, kuna ei näidanud üles palli võitmiseks võitlust, mida näiteks Esti ikka tegi. Samas, vast ikka Krasicist parem. Aga peab veel mänguaega saama, et näha kus suunas see mees areneda võib, aga serie a-s seda vist ei juhtu ju? Ilmselt on mingi keelebarjäär ka, ei taha hästi uskuda, et tal itaalia keel 100% suus on.

        Ja ma arvan, et DP poleks mänginud, aga see on ta ainus võimalus veel mänguaega saada rohkem kui 5 minutit ja tuleb ju see värav lõpuks uuel staadionil ka ära lüüa. Ma arvan, et ta polnud isegi täna võib-olla 100% võimeline mängima, aga kuna rohkem nii palju mänguaega mängitavaid mänge temal ei tule (kui välja jätta mõni järgmine coppa mäng) siis pidigi mängima.

        Ei jõudnud eriti analüüsida, aga kas kedagi reaalselt saab Bologna väravas ka süüdistada? Halb kaitsetöö kastis, ikka viimasel minutil peaks suutma seisu hoida.


        Kokkuvõttes oli positiivne see, et Conte sai nüüd näha mõningaid varumehi ja mehi kes võib-olla põhis vähe mänginud rohkem, tänu sellele lisaajale, et teha omad järeldused. Mina igatahes olen Krasici osas alla andnud. Ja kui LB rääkida, siis mis Grossost üldse sai? De Ceglie tuleks vist kah pikemas perspektiivis kuhugi serie a relegatsioonimeeskonda rahaks teha. Ei tule siit enam midagi, 25 aastat vana, pole enam mingi pot noor suure tulevikuga.

        Kommentaar


          Aega võttis, aga asja sai!

          Nimelt ma mõtlesin just välja, et miks kuradi pärast seltsimees Count vihkab Interit ja Milani, aga suhtub üsna positiivselt Juventusesse. Lood sellised, et Conte (Juventuse legend ja praegune treener) on inglisekeelde tõlgituna COUNT (AS Roma kõige badassim fänn Pärnust).

          NB. Ülesande lahendasin persevõrrandi abil

          Kommentaar



            Õhtul siis eeldatavasti (CDSi nägemuses) midagi sellist. Juve puhul võib Gia end algi rebida ja Elia ehk on pingil- muidu peaks üsna pädev nägemus olema.

            Roma koosseis (loe: kaitseliin) on muidugi nii LOL, et tegelikult võib seal kõike tulla. Roma pingutab endal ninast vere välja ja platsil on 11 viikingit, kes mängivad nii nagu nad varem pole mänginud või siis imetakse ruttu 4 kolli sisse ja Enriike saab taaskord ajakirjanikke perse saata.

            Kommentaar


              Saab ka näha kas viik tuuakse riomale samuti totti persevõrrandi abiga.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Vidal võiks vähem juua, kordinatsiooni häired juba tekkinud.
                Pask mis pask, ründetrio oli ikka liiga õline.
                Barzagli oli hea, Buffon'ilt penaltitõrje.

                Kommentaar


                  14 mängu kaotuseta!
                  Liiga liidrid!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Aega võttis, aga asja sai!

                    Nimelt ma mõtlesin just välja, et miks kuradi pärast seltsimees Count vihkab Interit ja Milani, aga suhtub üsna positiivselt Juventusesse. Lood sellised, et Conte (Juventuse legend ja praegune treener) on inglisekeelde tõlgituna COUNT (AS Roma kõige badassim fänn Pärnust).

                    NB. Ülesande lahendasin persevõrrandi abil
                    panustan pildimaterjaliga. nagu ikka.


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    nosferaatu vol 2

                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar



                      (vihje Õhtulehele. Saate teha pealkirja: "OH ÕUDUST! HEINZE NAERTAB JA PLAKSUTAB JUVENTUSE VÄRAVA PEALE! KAS JÄRJEKORDNE KOKKULEPPEMÄNG")

                      igatahes
                      14 mängu kaotuseta!
                      Liiga liidrid!

                      2 troppi väravat, aga muidu lahtine mäng väravast-väravasse, mis oleks võinud mõlemale poole kukkuda. Capslockilikult hõisata pole tänasest mängust suurt midagi, aga samas, noh, punkt toodi võõrsilt ära. Lõppeks asi seegi (kuigi sellist Romat oleks pidanud loputama). Loodetavasti Conte mõtleb välja, mida Mirko puudumisega ettevõtta ja kuidas teda edaspidi vääriliselt asendada (vihje: ELIAAAAAA!)

                      aga täna
                      SUPERGIGI! MOM!
                      Lichtsteiner. Hea, nagu alati.
                      Barzagli. Super. (Liiga parim itaallasest keskkaitsja.)
                      Bonucci. Hea.
                      Chiellini. Super (tänu väravale, mitte silmapaistvalt ägedale kaitse- ja ründetööle)
                      Marchisio. Oli ta täna üldse platsil? (puhas eelmise hooaja laks)
                      Pirlo. Noh, nagu oli ja nagu polnud ka.
                      Vidal. Katastroof-päev, aga siiski peaks andma respekti tohhujaa loodud võimaluste eest, mida tiimikaaslased ära ei löönud.
                      Pepe. Pask. Elia tegi 4 minutiga rohkemat, kui Pepe 86ga
                      Matri. Pask.
                      Estigarribia. SUPERSÖÖT! Okei, tegelt väga arusaamatu mängumees.

                      Quagliarella. 2 mängu + tohhujaa raisatud olukordi. Nii ei saa.
                      Giaccherini. Midaiganes.
                      Elia. Miks Elia ainult viieks minutiks platsile sai. Conte, mis värk on?

                      Kommentaar


                        Ei oska väga siin midagi kommenteeridagi. Suures pildis vaadates oli viik enam-vähem õige tulemus. Kui nüüd veidi numbreid ja statisikat vaadata, siis ründajad löövad liiga vähe väravaid, nädalast nädalasse viimasel ajal. See teeb murelikuks ja samas esitab küsimuse, et äkki ikka peaks 2 ründajaga mängima. Esti sai küll täna väravasöödu kirja (tundus juhuslik, mitte läbimõeldud sööt Chiellinile, pigem Chiellini reageeris Trezeguetilikult sellele olukorrale ja ilus ründajastiilis värav tuligi) aga midagi jääb ikka puudu minu meelest. Ja ma ikkagist eelistan klassikalist 2 ründajaga süsteemi (jah meil pole võib-olla mängijaid selleks, aga lihtsalt traditsiooniliselt ja ka Juve traditsioonidest rääkides).

                        Teise punktina PEAB mainima, et Roma mängis ju 2 mittenaturaalse kaitsjaga, seda enam, peaks ära lööma (võimalusi tegelikult oli, viimast palli ei suudetud ära kasutada). De Rossit tuleb samas kiita, kuna tegi kaitses väga hea partii ja üle pika aja temalt rohkem siis DM rollis mäng (viimaste aastatega rohkem ründefaasis mänginud nii Roma kui koondise eest, kuigi oli ju omal ajal DM).

                        Ei hakka ka liialdama, aga tundub, et Elial on kõige rohkem pot kõikidest äärtest. Samas ma kardan, et Conte teda nii pea põhisse ei pane, täna samas tegi jällegi häid liigutusi, võitis paar palli (meenub olukord kus pall oli auti minemas ja mees tuli tagasi ja võttis palli maha ja jätkas teekonda, samal ajal Roma mängija surve all), tekitas nurgalöögi olukorra ja andis söödu Quagsile mis oleks pidanud väravasse minema ja seda vähem kui 10 minutilise mänguajaga.

                        Nagu juba mainiti väga nõrk mäng keskväljameestelt, vaikselt tuleks hakata ehk mõtlema ka Pirlo alternatiivile, meedias räägitakse tegelikult, et Juve võib-olla üritab Montolivo ühe talvesisseostuna muretseda. Ei oska ise kommenteerida, aga mingi teine viis peab olema, sest Pirloga mängides me tema mängustiilist olenevalt ei saa väga meeskonna mängustiili muuta. Ausalt öeldes täna tuli korra pähe mõte vanast heast 4-4-2st Capello päevilt kui keskel olid kaks nn tööhobust ja äärtel siis liigat arvestades tippklassi ääred (Nedved ja Camo). Minu meelest Pirlo kesine serie a tiitlite hulk on just selle tõestuseks, CL-s on ta minu meelest üks tähtsamaid Milani mängijaid olnud, aga ma ei pea teda selliseks 38 vooru meheks. Tänane Roma oli ka keskväljal ülerahvastatud ja nn Capello Juve oleks seal ehk rohkem musta tööd teinud ja palle võtnud. Ja peale muu oli täna Pirlolt liiga palju mööda sööte.

                        Kuigi oleme siiani nn undefeatid siis tabelit vaadates ma väga õhku ei hüppaks, nüüd ju vahe olematu ja 2 nädala pärast liidrite duell, olukorras kus Udinese veel Euroopa Liigas mängib! 1-2 tulemust oleks pidanud meie kasuks olema ja juba veidi kindlam tabeliseis olema, praegu vaata, et kaotame liidripositsiooni enne jõulupühi ja traditsiooniliselt oleme uuel aastal punkte kaotanud! Vähemalt oleks mingi vundament all uueks aastaks mille peal edasi ehitada.

                        Plussidest rääkides: Lazio kohtub Udinesega järgmine voor, seega üks kõik mis juhtub, üks CL-i koha eest võitlev meeskond kaotab vähemalt punkte. Seega peame meie Novara vastu 3 punkti ära võtma!

                        Kokkuvõttes peab mainima, et kvaliteeti jäi kohati puudu, 1-2 täiendust talvel ei teeks paha, kedagi nimetada ei oska. Aga võib-olla polnud lihtsalt meie päev.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Panso Vaata postitust
                          De Rossit tuleb samas kiita, kuna tegi kaitses väga hea partii ja üle pika aja temalt rohkem siis DM rollis mäng (viimaste aastatega rohkem ründefaasis mänginud nii Roma kui koondise eest, kuigi oli ju omal ajal DM).
                          Minu teada on De Rossi Luis Enrique all mänginud just allpool, praktiliselt kaitsjate liinil. Kes on nimetanud seda vale-liberoks, kes Enrique Busquetsiks, inglased nimetaks seda vast dm-iks. Aga, alati loeb see kõige rohkem, mis tuleb peale aga, ise pole näinud ehk mis Roma fännid ütlevad?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Päris Pusketsiga DDRi võrrelda ei saa, sest Barkal läbi Pusketsi pall nii palju ei käi, aga Romas on DDR ikkagi selline alumine mänguehitaja. Noh, lähim võrdlus oleks pigem kaitseoskustega Pirlo. DDR vist viimati kandis suuremat rünnakurolli siis, kui Pizarro veel tegija ja ehitaja oli ning DDR tema kõrval sellist Marchisiolikku box-to-box stiili harrastas.

                            Kommentaar


                              Bonucci ja Vidal peavad järgmise vahele jätma ?

                              Kommentaar


                                see et DDR nii all mängib ei ole küll Luisenriike teema. Mingit box-to-box või veel vähem "viimaste aastatega rohkem ründefaasis mänginud nii Roma kui koondise eest" asja ei ole olemas. Ma nagu omaarust vaatan üle 90% mängudest. DDR on alati katnud tsoone kui Riised ja Cassetti ja Angelid ründesse tõusevad. See et DDR mõnikord on rünnakule juhtunud või peale löönud on muidugi tõsi, aga noh...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X