320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Borr sisuliselt olemas, et Roma lembemehed taasleiavad end roosas Juves.


    Martin "Vihkan Interi" Caceres ka väidetavalt vägaväga lähedal (asi venivat nagu ikka mingi 0,5m€ ümber, mida Beppe maksta ei taha)

    +


    Räägitakse ka David Pizarrost, kes tuleks 6 kuuks Pirlo bäckapiks.

    Kõigi puhul on teemaks Beppe klassik ehk laen+ostuõigus. Kõik diilid kiidaksin heaks. Huvitav muidugi, mis Quagliarellast saab, kui Borr tõepoolest tiimi tuleb. Mänguaega mehele vaevalt jätkub.

    -e- Muidugi kõige ägedamad on jutud, et Conte on JoJo suur fänn. Ja kuna Conte on BOSS, siis võib-olla hakkab sellel liinil liikumisi nägema (näiteks Borri puhul räägiti ka kõigepealt sellest, et düüd on Conte favoriit). Seni on Conte päris aktiivselt üleminekutes osalenud (näiteks Vidali ärarääkimine) ja ei imestaks, kui Violat hakatakse peedistama (15m€+Quagliarella+Motta+mõni nooruk co-owni/kasutu rämps kaasa ja vastu JoJo+Monto. Beppe-Conte, teete ära?)

    Kommentaar


      Täitsa mööda tehing see Borri. Ta pole ju jalgpallur.
      Cacerese puhul saate aga tõelise võitleja, kes alla ei anna meetritki.
      Näruse Sevilla üks eredamaid mehi ja vist ainus mängija kes väärib respekti selles naeruväärses klubis.
      Im feeling very fine.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Juventus have officially signed Marco Borriello on loan from Roma with an option to buy for €8m.
        Okei see diil on done and dusted ja nüüd võiks Cacerese diil ka laheneda ja siis oleks juba enamvähem... kuigi boriello suhtes ma mingeid ootusi ei sea.

        Kommentaar


          ja laenu maksumuseks 0.5 mil EUR. Kui ma nüüd õigesti aru saan siis.. eeldusel, et teda välja EI osteta on tegemsit hea diiliga... IQ, Amauri ja Toni kolmiku asemele 5. ründajaks. See summa on vist väiksem kui kolme musketäri poole aasta palk? ei ?

          E: ja no mine hullu tea, äkki on platsil ka asjalik

          Kommentaar


            Ma enne ei usu, kuni olen võrksärgipilte näinud.

            l`edit
            Tähendab, kui Seksmehe tuleku taga mingit muud kõrgelennulisemat plaani pole (Quagliarella müük/kasutamine mingis diilis), siis on tegu küll aasta kõige suvalisema lükkega. Ja ma suutsin isegi Motta toomises loogikat näha. Seksmees võib ju mängupilti ju veidi paremini sobida, aga

            Matrigol
            Kualiarella
            Seksmees
            DP
            (vajadusel Mirko)
            Koera-Toni
            Jakkinta
            Amauriboinikov

            Ja seda kõike ÜHELE ründajakohale. "Veidi" kummaline.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ma enne ei usu, kuni olen võrksärgipilte näinud.

              Võrksärki ei ole veel kohanud.
              Aga.
              juventus.com lehelt leiab pildi härrast torino meditsiini asutuse eest

              ja no, Iq, Amauri ja Toni tahetakse kõik jaanuaris maha ju müüa

              Kommentaar


                Sisuliselt on ikkagi 3 meest sellele ühele kohale. Matri, Fabio ja Borriello. DP vb saab mõned minutid mängida veel. Toni ja Iaquinta heal juhul pingile mõni mäng mahuvad ja Amauri phmts polegi selles meeskonnas, ainult paberite järgi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Koera-Toni
                  Ma Juve tonil koeraga sarnasusi ei näe, küll aga on neid äratundmispunkte ohtralt As Roma endisel ja Liverpooli praegusel, ehk õigel Koera - Donil.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Swissramble kirjutab väheke Juve finantsseisust. Midagi liiga ilusat/liiga muretsemapanevat pole. Meistrite Liigasse pääs on ülioluline ja ega enne sealse rahavoo kindlustamist mängijaturul suuri lükkeid ei tehta. Suvel oleks vaja uus särgisponsor leida + palgad kontrolliall hoida + ...noh, Meistrite Liigasse pääseda, et UEFAst tuleks rahhi ja igalt poolt mujalt tuleks rahhi.

                    Kommentaar


                      Kui mitte varem, siis suvel kolme staari pealt tõenäoliselt hea kokkuhoid tulemas
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar




                        7-1 võideti siis tänases friendlys Al Halili vms Väravad olid päris kenad isegi.

                        Kommentaar


                          Del Piero - 37. Ebasoosingus. Pingimees. Ent endiselt püüdmatu klass Araabia kaitsijatele.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Al Hilali vv-l olid poksikindad käes?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Al Hilali vv-l olid poksikindad käes?
                              Ma vaatasin ka, et päris hullud labidad

                              Kommentaar


                                mno. 3 punkti sita mänguga. Fabio sai taaskord.. jaanuari alguse puhul esimesel poolajal vigastusega välja vahetatud.
                                Aga jah, mängu oli halb vaadata, tabelit see-eest mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X