320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tamzu õnneks on tänavaid hoopis sini-valgeid täis!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kolmemehelises kaitseliinis on ta Bielsa all mänginud küll. Täna oli keskkaitses?
      Jep. Lõppkokkuvõttes päris üllatav, et Vidal-Caceres duo suuremate eksimusteta hakkama said. Vidal on sel hooajal mänginud: keskpoolikus, 4411 süsteemis ründava poolkaitsjana, veerandtunni vasakkaitses, nüüd keskkaitses ja ma olen peaaegu kindel, et mingis mängus oli ta ka äärel.
      ühesõnaga
      VIDAL TIPURÜNDAJAKS!
      (ma olen peaaegu veendunud, et mees poleks väga palju hullem kui Matri või B0rr)

      Kommentaar


        Vidal on ka liiga parim kauglöökide teisele korrusele saatja, sobiks tippu päris hästi ju.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Üks asi on kummaline. Esiteks meeskond koostati suvel eeldusel, et mängitakse 442(/424) süsteemi, kui tiimi toodi rohkelt erineva karakteriga ründajaid ja ääri. Ja hooaja alguses mängiti üsna edukalt (noh, edukamalt kui Juve praegused viimased mängud) 442 formatsioonis ja katsetati ka 4231 lähenemist ja mõnede taktikate nullimiseks kasutati 352 formatsiooni ehk vähegi puisete mängude puhul otsiti kiiresti vastavalt vastasele lahendusi. Nüüd on jäänud Conte vägavägaväga pika ajaks truuks oma 433 taktikale (va mõned 352 lükked). Arusaamatu, miks Conte rohkem pole üritanud roteerida.

          Eelkõige mõtlen just algselt Conte favoriittaktikaks peetud 442te. Nofak, ilmselgelt on üksikud tipuründajad hädas. Olgu selleks siis Matri või B0rr. Lisaks on 433 puhul Quagliarella ja DP mängitamine ülimalt keeruline, kuna tipuründaja jaoks jääb neil keha väheks ja äärel mängimiseks pole neil lihtsalt skilli. Nii ongi tekkinud olukord, kus lõviosa olukordi peavad lahendama keskpoolikud või Mirko ja Pepe, kes on olematu skoorimisskilliga. Ma ei taha väita, et 442 oleks võluvits, mis lahendaks probleemid. Aga fak, midagi võiks ja peaks tegema ning see näib hetkel kõige loogilisem lahendus.

          Contel tundub vähe selline Ansipilik "Kui see on kriis, siis sellises kriisis ma tahangi elada" lähenemine, kuigi viimased mängud on ikka väga nutused.

          Positiivse poole pealt võiks välja tuua seda, et täna lõpuks üritati mängu ajada kõvasti kiiremaks ja pall üritati 1-2 sööduga vastaste kastilähistele toimetada. Võrreldes viimaste mängude "teeme 10 söötu enda platsipoolel, laseme vastastel kohad sisse võtta ja siis rahulikult hakkame kaitset lahti muukida" lähenemisega oli väikest mentaliteedimuutust näha. Tegelikult peaks küll see mäng olema kordades sirgjoonelisem, aga saab näha, kas ka Juve treenerkond nii leiab.

          Kommentaar


            Kas 4 2 4 võõrandumine ei hakanud mitte sellest, et Marcisio parimad mängud tulid keskväljal, kus aga Pirlo on kindel põhimees ja Vidal liiga kunn, et pingile jätta. Nii hakkas Conte kasutama taktikat, kus kõik 3 mängus oleks.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Uus facepalm.jpg on tulnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Üks voor veel ja oletegi Lazio selja taga!!!!!!!!
                Suured sõnad. Samal ajal kui Lazio tüübid kohtunikuga kaarti mängivad, loputab Bologna praegu su lemmikmeeskonda nii, et koliseb.
                Hea mäng on, mulle meeldib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Tamzu õnneks on tänavaid hoopis sini-valgeid täis!!!
                  Teie ebastabiilsus ei luba seda. Selle Te polegi tiitli konkurentsis. 1:3 Bolognale näiteks.
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Kes ei tahaks football manageri ühte kõige andekamat noort?



                    YES PLEASE!

                    Juventus have secured 50 per cent of the economical rights of promising youngster Marco Verratti from Pescara for a fee in the region of €3.5 million (£3m), La Gazzetta dello Sport reports.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Milleks Verratti, kui me saime Pogba. Ahjaa, shit.

                      Kommentaar


                        Pescara muidugi lükkas selle väite kiirelt ümber. Kellel siin pappi üle on, et suvel Pescara tühjaks osta?

                        Kommentaar




                          Video, milles siis näitab suuremat osa sellest, mis toimub praegu Itaalias. Endale meenuvad mõned olukorrad veelgi...
                          Pole mingi suurem kohtunikusüüdistaja ja ebavõrdsuse esiletooja aga see on küll üle mõistuse. Saaks aru, et 2-3 korda aga terve hooaeg.

                          Kommentaar


                            See Bologna-Milan mäng on jah hooaja Lakers-Kings vilepartii, öelgu fännitarid, mis tahavad.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas DCMA Vaata postitust


                              Video, milles siis näitab suuremat osa sellest, mis toimub praegu Itaalias. Endale meenuvad mõned olukorrad veelgi...
                              Pole mingi suurem kohtunikusüüdistaja ja ebavõrdsuse esiletooja aga see on küll üle mõistuse. Saaks aru, et 2-3 korda aga terve hooaeg.
                              njaa.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Sorry DCMA, aga ma ei pea isegi Jasperi videot läbi vaatama, et saada aru sellest, kui tugeva vaimse puudega sa siia ilma oled sündinud.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X