320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Panso Vaata postitust
    Iseenesest positiivne lüke kuna polegi ammu Itaalias midagi sellist korraldatud ja see võib ka tuleviku osas kaasa aidata küsimuses, et kas Itaalia võib mõne jalgpalli suurturniiri korraldajaks saada.


    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ei noh 2014-2009= 5 aastat tuleb mis on juba igavik


      Ja eks see mängis ka oma rolli, et too finaalipaar ei pakkunud pinget mulle.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
        kaotus ikka tuli, 1-2 normaalajal
        MÄNG lõppes 2:2

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          MÄNG lõppes 2:2
          JUUKSED on c*nte peas.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            JUUKSED on c*nte peas.

            Kommentaar


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Juventus have already told Roma that they do not intend to sign Marco Borriello once his loan stint expires.
                ärge nussige nii. Meil on Rossi jaoks raha vaja.

                Kommentaar


                  No teda saab ju veel edasi laenata. Ma usun, et Lazio ja Inter on veel läbi käimata. Eriti Inter tundub selline liimile minev varjant olevat.
                  Teemasse kah: ilus kass.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ärge nussige nii. Meil on Rossi jaoks raha vaja.
                    Rossi hind on märgatavalt langenud praeguseks ja Segunda on väga reaalne oht Villarrealile. Roma leiaks selle raha niivõinaa. Lisaks on G soov tagasi itaaliasse saada ja kui suudetakse viimane CL'i koht ära võita siis on see ainult boonuseks Romale.

                    Kommentaar


                      Ei välistaks ka Juve sekkumist Rossi ostmisel. Eelmine suvi juba üritati, aga ei saadud hakkama ja siis piirduti Mirkoga. Nüüd läheb DP minema ja kui Boriello ka, siis äkki tuuaksegi just Rossi kohale, või noh....kelle koha Rossi Romas võtab, ehk et toome järgmise pingipoisi Romast siia põhisse

                      Kommentaar


                        Ma usun, et Juve Rossit püüdma ei lähe. Vähemalt praeguse 451/433 puhul ma Rossile kohta ei näe. Tipuründajana eelistab Conte vast mõnda suuremat keha, kes suudab palli hoida ja jagada (praegu siis Matri ja Borr) ning äärel Rossi (vist?) mänginud pole ja tema istutamine Pepe kohale oleks üsna suur risk, mida antud summa eest võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          ning äärel Rossi (vist?) mänginud pole
                          Minu teada Rossi naturaalne positsioon ongi vasak äär , Vucinici stiilis, sinna teil tõesti täiendust tarvis pole.

                          e: viide Rossi positsioonile http://www.giusepperossi.net/ , ja nii palju kui neid tema mänge vaadanud olen, siis kõige efektiivsem on ta olnud ikka seal vasakul äärel palliga driblades, mitte söötu ootava tipuründajana
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            mis värk on Krasiciga? Pole temast juba tükk aega midagi kuulnud. Oli ju eelmisel hooajal klubi liider..

                            Kommentaar


                              Pingil konutab. Kui sealgi. Ei oska mängida noh.
                              Juve peaks endale suveks sättima Dzeko, bosnialane oleks väga hea tipurünne - suur ja võimas. Ka Torres oleks huvitav variant, kuid tema on joppamise peale minek ja hind on samuti küsimärk. Muidugi oleks alati tore endale Teveze sugune töökas mees edurivvi saada, kuid mehe iseloom seab siin mõned piirid.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Mõlemad puuduvad jah. Loodame siis Nocerino peale. Või Muntari. Või Mesbah.
                                olgu märgitud, et ka Mesbah sai oma kolli löödud.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X