320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah see ka siis, et euroopa liiga 2014 finaal toimub juve uuel staadionil. Huvitav kas finaali "hostimise" eest jagab Uefa ka mingit raha või peame tasuta andma ja piirduma rahaga mis 2 finaali jõudnud klubi fännid linna peal lällates maha laristavad?


    Iseenesest positiivne lüke kuna polegi ammu Itaalias midagi sellist korraldatud ja see võib ka tuleviku osas kaasa aidata küsimuses, et kas Itaalia võib mõne jalgpalli suurturniiri korraldajaks saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Iseenesest positiivne lüke kuna polegi ammu Itaalias midagi sellist korraldatud ja see võib ka tuleviku osas kaasa aidata küsimuses, et kas Itaalia võib mõne jalgpalli suurturniiri korraldajaks saada.


      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ei noh 2014-2009= 5 aastat tuleb mis on juba igavik


        Ja eks see mängis ka oma rolli, et too finaalipaar ei pakkunud pinget mulle.

        Kommentaar


          Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
          kaotus ikka tuli, 1-2 normaalajal
          MÄNG lõppes 2:2

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            MÄNG lõppes 2:2
            JUUKSED on c*nte peas.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              JUUKSED on c*nte peas.

              Kommentaar


                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Juventus have already told Roma that they do not intend to sign Marco Borriello once his loan stint expires.
                  ärge nussige nii. Meil on Rossi jaoks raha vaja.

                  Kommentaar


                    No teda saab ju veel edasi laenata. Ma usun, et Lazio ja Inter on veel läbi käimata. Eriti Inter tundub selline liimile minev varjant olevat.
                    Teemasse kah: ilus kass.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ärge nussige nii. Meil on Rossi jaoks raha vaja.
                      Rossi hind on märgatavalt langenud praeguseks ja Segunda on väga reaalne oht Villarrealile. Roma leiaks selle raha niivõinaa. Lisaks on G soov tagasi itaaliasse saada ja kui suudetakse viimane CL'i koht ära võita siis on see ainult boonuseks Romale.

                      Kommentaar


                        Ei välistaks ka Juve sekkumist Rossi ostmisel. Eelmine suvi juba üritati, aga ei saadud hakkama ja siis piirduti Mirkoga. Nüüd läheb DP minema ja kui Boriello ka, siis äkki tuuaksegi just Rossi kohale, või noh....kelle koha Rossi Romas võtab, ehk et toome järgmise pingipoisi Romast siia põhisse

                        Kommentaar


                          Ma usun, et Juve Rossit püüdma ei lähe. Vähemalt praeguse 451/433 puhul ma Rossile kohta ei näe. Tipuründajana eelistab Conte vast mõnda suuremat keha, kes suudab palli hoida ja jagada (praegu siis Matri ja Borr) ning äärel Rossi (vist?) mänginud pole ja tema istutamine Pepe kohale oleks üsna suur risk, mida antud summa eest võtta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            ning äärel Rossi (vist?) mänginud pole
                            Minu teada Rossi naturaalne positsioon ongi vasak äär , Vucinici stiilis, sinna teil tõesti täiendust tarvis pole.

                            e: viide Rossi positsioonile http://www.giusepperossi.net/ , ja nii palju kui neid tema mänge vaadanud olen, siis kõige efektiivsem on ta olnud ikka seal vasakul äärel palliga driblades, mitte söötu ootava tipuründajana
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              mis värk on Krasiciga? Pole temast juba tükk aega midagi kuulnud. Oli ju eelmisel hooajal klubi liider..

                              Kommentaar


                                Pingil konutab. Kui sealgi. Ei oska mängida noh.
                                Juve peaks endale suveks sättima Dzeko, bosnialane oleks väga hea tipurünne - suur ja võimas. Ka Torres oleks huvitav variant, kuid tema on joppamise peale minek ja hind on samuti küsimärk. Muidugi oleks alati tore endale Teveze sugune töökas mees edurivvi saada, kuid mehe iseloom seab siin mõned piirid.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X