320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Tuttosport esmaspäev:



    Tuttosport teisipäev:



    Tuttosport kolmapäev:

    30 - gobbi tähistab väikseimat kohtunike arvu, millega nad oma tiitli ostsid. igal päeva kohta kümme. minu meelest isegi tagasihoidlikud arvud/kajastus.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Suht pada-katel keiss ju, ei?
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Tuttosport on übernäitaja.

        Kommentaar


          Oot kuidas see konsensus jäi siis...klubi kaotas ja mängijad võitsid?
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Suht pada-katel keiss ju, ei?
            Fossa dei Leoni Milan-juventus 2005
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              -8
              on pada vs katel
              (moggi vs meani)

              Kommentaar


                Ma nagu ei saa väga pihta asjale, et kuidas saab juve tähistada tiitleid, mida neil reaalselt pole mitte kunagi olnud.Hetkel kõlab küll selline väikene uhkusenoot ja tundub, et ollakse isegi uhked oma tegude üle minevikust, jääb küll tunne, et rubentuss on vana paha peal tagasi.

                Sama hästi võiksime ka ju meie siis sellisel juhul, calciopoli valguses tähistada tiitleid, mis peaksid tegelikkuses auga meile kuuluma.


                Üldiselt paras absurditeater käib.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Ma nagu ei saa väga pihta asjale, et kuidas saab juve tähistada tiitleid, mida neil reaalselt pole mitte kunagi olnud.
                  Sa ei saa paljudele asjadele siin maailmas pihta. Aga pole viga, mu sõbral on ka puudega väikevend, ma olen õppinud tema suhtes tolerantne olema ning katsun ka sind mitte norida. Kainet meelt, kibestunud AS Roma fännid!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Ma nagu ei saa väga pihta asjale, et kuidas saab juve tähistada tiitleid, mida neil olid (välja teenitud), aga võeti ära ja anti täiesti suvaliselt Interile.
                    tegin väikesed kosmeetilised parandused.

                    umbes nagu DeKutscher tegi oma Jeepile

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      umbes nagu DeKutscher tegi oma Jeepile
                      hahahahahahha. see on ju veel halvem, kui barbie versioon.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Fakt on see, et 3-e tähekest ei näe te ka järgmisel hooajal oma särgi peal ja see on teile valus hoop.

                        Tofoa-hetkel tundub, et sina oled puudega, kuna normaalne inimene , kes peab lugu ja austab riigi põhiseadust, ei saa väita, et te olete 30 scudetto omanikud, olge vähemalt niipaljugi ausad ja viisakad ja tunnistage oma vigu.
                        Ei saa ikka nii hulluks ka minna, et ennast võõraste sulgedega ehtida, ma poleks iialgi uskunud, et selle aastase scudetto võitmisega sellised valedementsusega seonduvad asjalood pinnale ujuvad.

                        Olge õnnelikud selle üle, et teid tookord üldse klubina ellujäeti ja et saate tänasel päeval selliseid mahlakaid vilju nautida, isegi Del Piero oli tollel ajal kindel, et Juventus eemaldatakse kõikidest sarjadest ja klubi saab eluaegse võistluskeelu kõikides universumi liigades.Nüüd kus on jällegist natuke julgust kogutud, siis tõstetakse ka Moggi ausisse ja tehakse temast kangelane ja kirjutatakse mehest elulooraamat ja püstitatakse ausammas uue staadioni peasissekäigu lähistele, eks see seab puzzle üsna kenakesti kokku,mis on reaalselt selle tänavuse hooaja edu taga, see prillidega piipu imev kaabakas on areenil tagasi.

                        Tõesti, MILAN meistriks!!!




                        Milan milan solo con te
                        Milan milan sempre per te

                        Camminiamo noi accanto ai nostri eroi
                        Sopra un campo verde sotto un cielo blu
                        Conquistate voi una stella in piã¹
                        A brillar per noi
                        E insieme cantiamo

                        Milan milan solo con te
                        Milan milan sempre per te


                        Oh oh oh oh oh
                        Oh oh oh oh oh oh oh oh

                        OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, MIILLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!


                        Näete nüüd kuhu te olete asjad väljaviinud, minust on saanud Dima Bilani fännitar with all holes filled.Täielik ussipesa, pessapraasia........

                        ALLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE;ALLLEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MILAN!!!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          kui juba calciopoli jaur peale hakkas, siis toidan trolle: 61 Serie A/B jalgpalliga seotud inimest uurimise all, sh Conte, Bonucci ja Pepe. võimalik 4 kuni 8 kuud mängukeeldu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Sa ei saa paljudele asjadele siin maailmas pihta. Aga pole viga, mu sõbral on ka puudega väikevend, ma olen õppinud tema suhtes tolerantne olema ning katsun ka sind mitte norida. Kainet meelt, kibestunud AS Roma fännid!
                            Jään AMETLIKKU vabandust ootama, oleksid ta endiselt troll mõistaksin, et kõtu on sul tühi, kuid nüüd pead sa arvestama sellega, et kui naased normaalsete inimeste reaalsusesse, siis palun võta "viisakusreeglid" 500 palun.Õnne deliirium ei anna füüsilises ruumis suuremaid õigusnormilisi akte välja, vastutada tuleb oma tegude eest ikka ühtemoodi.Kui otsid vaba mikrit, siis kunagi oli vähemalt Võsa peetris selline võimalus, oma patud lunastada lihtrahva ees.

                            Kui soovid suhteid siluda, siis DEKUTSCHERI 3 tärniga Jeep on alustuseks hää kyll.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Peale Rube meistriks tulekut on õhk kuidagi paks ja üldse see keskkond kuidagi uimastav,ei ole sellist nõtkust ja peenekondiga liikuvust.Selline kärbse tunne on, kes on supitirina leeme sisse kinnijäänud.Selline tunne, et prussakad on otsustanud ennast kõik ühel ajal kookonist väljaajada, aega ja vahendeid valimata.Sest hetkel ei näe juvekad peale 3 taalase mitte midagi, kõik mis algab 3-ga pistetakse kotti, nagu seeneline paneb ka ussitanud seene kotti, nagu kalamees paneb alamõõdulise kala kotti,nagu tõbine nooruk tõmbab tatiklimbi ühe hingetõmbega ninasõõrmesse tagasi....ma pole lihtsalt sellist asja ennem kogenu, mulle tundub, et ma olen õnnelik inimene , et ma ei liitunud selle foorumiga calciopoli aegadel ja ennem seda, vahepeal ju nagu tundus, et on siin hapnikku mida hingata, kuid hetkel isegi kohastumused eluks ja elult õpitu ei päästa sõrme pulseerivalt klahvi liigutamast.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Fakt on see, et 3-e tähekest ei näe te ka järgmisel hooajal oma särgi peal ja see on teile valus hoop.

                                Tofoa-hetkel tundub, et sina oled puudega, kuna normaalne inimene , kes peab lugu ja austab riigi põhiseadust, ei saa väita, et te olete 30 scudetto omanikud, olge vähemalt niipaljugi ausad ja viisakad ja tunnistage oma vigu.
                                Ei saa ikka nii hulluks ka minna, et ennast võõraste sulgedega ehtida, ma poleks iialgi uskunud, et selle aastase scudetto võitmisega sellised valedementsusega seonduvad asjalood pinnale ujuvad.

                                Olge õnnelikud selle üle, et teid tookord üldse klubina ellujäeti ja et saate tänasel päeval selliseid mahlakaid vilju nautida, isegi Del Piero oli tollel ajal kindel, et Juventus eemaldatakse kõikidest sarjadest ja klubi saab eluaegse võistluskeelu kõikides universumi liigades.Nüüd kus on jällegist natuke julgust kogutud, siis tõstetakse ka Moggi ausisse ja tehakse temast kangelane ja kirjutatakse mehest elulooraamat ja püstitatakse ausammas uue staadioni peasissekäigu lähistele, eks see seab puzzle üsna kenakesti kokku,mis on reaalselt selle tänavuse hooaja edu taga, see prillidega piipu imev kaabakas on areenil tagasi.

                                Tõesti, MILAN meistriks!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X