320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuu lõpus kohtume jah. Aga te võiks endale ennem ühe reegli selgeks teha, et see ei ole rahvaliiga ja kohtunikku ei pea kodumeeskond ise organiseerima. Selle jaoks on organisatsioon olemas. Siis võib ehk isegi ausat ja korralikku jalgpalli näha, mida Juventus tegelikult ka ilma kohtunike abita oskab mängida, aga kahju lihtsalt sellest et teil seal eesotsas kõik debiilikud kellel usk enda meeskonna mängijatesse sisuliselt puudub. Ma usun et mängijatele(va. Litsstainer, Lucio ja Teie TOP STRIKER Bendtner) meeldiks ka see variant rohkem.

    Rohkem usku mängijatesse ja Juvel pole häda midagi, ega muidu seal pool Itaalia koondist ei mängiks.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Kui teil, Roma fännidel nii palju tõendeid on, et Juventus kohtunikud ära on ostnud siis miks te Juventust kohtusse ei kaeba vaid jonnite seevastu Soccernetis? Aga no ma saan aru - üks "tark" kaagutab ees (loe: Zeman) ja teised loomulikult takkajärgi. Kuidagi peab ju ühtekuuluvust välja näitama.

      Kommentaar


        yeah, verd!

        Kommentaar


          et härrased siin mingeid suvalisi Ronaldo 100m€ ostulinke ei postitaks, siis Juventuse väidetavad tulude/kahjumi numbrid, et saada aru, mis seisus enamvähem Juve on:

          2010/2011
          aastatulu 172,1m€
          kahjum 91,5m€

          2011/2012
          aastatulu 213,7m€
          kahjum 41,6m€

          ehk raha tuli võrreldes eelmise hooajaga sisse (taaskord väidetavalt) 20% rohkem ja miinust tehti ca kaks korda vähem. Arvestades seda, et väljaminekuid proovitakse hoida kuskil 250m€ kandis, siis Agnelli esialgne plaan sellest hooajast alates (peaaegu) nulli toota näib tänu Meistrite Liiga rahapotile ja muude sissetulekute kasvule* täiesti reaalne.

          * noh, paberil võiks plaan näha välja umbes selline CLiraha 30m€ + kallinenud mängupiletid/muuseumipiletid 10m€ + uued sponsorid 5m€ + telerahade kasv 10m€ + nännimüügikasv 10m€ + SuperCoppavõit 5m€.

          Kommentaar


            Kuule count mine nuta kuskil mujal. Su jama ei viitsi keegi lugeda. Võid edasi tolmata oma roma teemas

            Kommentaar


              Ainuke asi mida ma juve juures austan on Del Piero !!! Ainukene tõeline pallur, kes on selles klubis kunagi mänginud, kuid ka temale näidati ust.(eks see näitab klubi suhtumist sellesse, mida Del Piero on pakkunud kogu oma hingest...loodetavasti Del Piero saab ka nüüd aru, et ainukene klubi mille värve ta kunagi oleks pidanud esindama on AS ROMA!

              Eelmise hooaja roosasärkide saaga lumesajus, miks juve sai eelise? + kogu see 30 tiitli tähistamine avalikult on vaid juve sigaduste jäämäe tipp.Eks see on ka põhjus, miks ma olen juves kui meeskonnas pettunud.Peale Serie B-d ma lootsin, et juve jätkab ausat rada ja tunnistab tehtud vigasid, kuid see 30 scudetto tähistamine näitas selgelt, et Juve lihtsalt vilistab kogu FIGC ja üldisele jalgpalli reglementatsioonile.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Ainuke asi mida ma juve juures austan on Del Piero !!! Ainukene tõeline pallur, kes on selles klubis kunagi mänginud, kuid ka temale näidati ust.(eks see näitab klubi suhtumist sellesse, mida Del Piero on pakkunud kogu oma hingest...loodetavasti Del Piero saab ka nüüd aru, et ainukene klubi mille värve ta kunagi oleks pidanud esindama on AS ROMA!
                aga kus sa Buffoni jätsid ? mees, kes on Itaalia koondist tassinud juba oma 15 aastat.

                Kommentaar


                  Okei, jättes selle 30 tiitli teema kõrvale, Interil peaks neid siis ju üldse vähemalt poole vähem olema kui nende fännid arvavad, aga nagu ma ennem juba mainisin siis Juve on alati minu jaoks sümpaatne meeskond olnud.
                  Ja isegi Eika 96% selle hooaja postitustest on olnud märkimisväärselt head, Panso on ka selgemat juttu ajama hakanud ja Tofoat ma ei pea üldse mitte mingisuguseks fänniks, nii et ma ei tulnud siia et teiega kaklema hakata, aga kuradi pärast tehke mulle lollile Roma fännile selgeks kuidas on võimalik täiesti ausa mängu juures, kui Juventus mängib siis just nende poolt vilistatakse 90% kahtlastest olukordadest (penaltid, punased kaardid, väravad mis ei ületanud väravajoont etc.) ?
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    aga kuradi pärast tehke mulle lollile Roma fännile selgeks kuidas on võimalik täiesti ausa mängu juures, kui Juventus mängib siis just nende poolt vilistatakse 90% kahtlastest olukordadest (penaltid, punased kaardid, väravad mis ei ületanud väravajoont etc.) ?
                    Eks kohtunikud lasevad paska mõlemale poole ja see 90% on ikka väga suvaline number. Kasvõi eelmisel hooajal jäeti Juventusele tohhujaa pendlaid andmata- samas seni kuni tiim on võidukas või valeotsuste pärast mängu ei kaota, siis need lihtsalt ei saa tähelepanu (ja vastupidi- kohe kui Milan eelmisel aastal ohtlikuks muutus hakkasid Conted, Agnellid ja fännid halama andmata pennalde pärast). Ja palju eelmisel aastal Juve vastastele punaseid anti? Ja "väravaid, mis ei ületanud otsajoont" oli täpselt üks. Noh, reaalsuses oligi see Muntari lugemata värav ainus karjuv ebaõiglus, kuid arvestades mängu tähtsust ja lõpptulemust, siis samas ka loogiline, et see eelmist hooaega ilmestab.

                    Oleks Roma näiteks esimeses voorus Cataniat 4:2 võitnud, siis ei halaks keegi ja keegi ei pööraks tähelepanu Catania kahtlastele väravatele.

                    Kuigi jah. Sel hooajal on olnud kolm mängu ja kõigis on olnud kammi.
                    vs Napoli Pandevi punane, kui ta ütles midagi kohtunikule. eeldatavasti õige otsus.
                    vs Parma Lichti pennal, mis näis daivi moodi, kuigi pigem vist polnud + Pirlo karistuslöök, mis oli üle joone. pigem õiged otsused, kuigi pennal oli pehme, kuid siiski pennal.
                    vs Udinese Brkici pennal+punane. pennal õige, punane karjuvalt vale.
                    (ps 1: kummaline on asja juures ka see, et pm nii Parma kui ka Udi mängude otsuste taga näisid olevat nö reisisaatjad- veel üks asi, millega saab vandenõuteooriaid käima tõmmata)
                    (ps 2: peaks vist hakkama Juve kahtlaseid otsuseid sarnaselt eelmise hooaja treenerisaagadega listi kirja panema. ajaks vist päris mitmed härrased pöördesse)

                    Ma saan aru, miks kõik pöördes on ja saan ka aru, et juhul kui Juve on edukas, siis peab terve hooaja seda jama kuulama. Eduga kaasnev paratamatus- samamoodi halati Interi võiduaastatel nende kallal, kuidas kõik kohtunikud just neid eelistavad ja Inglismaal on Fergietime ja samasse kategooriasse võiksid minna ka "kurjad Araablased, kes üleminekuturgu rikuvad" etc etc. Ja kui Roma peaks sel hooajal edukas olema ja tiitlivõitlusesse sekkuma, küll siis leime ka Teie mängudest kahtlaseid otsuseid ja asju, millest kinni haarata ja tuletame meelde Rolexeid, mida Roma viimasel Serie A võiduaastal kohtunikele kingiti. Alati on raske tunnistada, et sinu lemmikklubi polegi maailma parim ja kellegi teise lemmikklubi on.

                    Üldiselt muidugi omapärane nähe, et itaallaslik "ükski tiitel pole õige ja kõik on kõik kinnimaksnud" suhtumine on nii selgelt kinnistunud ka paljudesse Eestis olevatesse Itaalia jalgpalli fännidesse. Aga seegi on vast paratamatus.

                    Kommentaar



                      Itaalia meedia spekuleerib, et enne kui Bendtner seda väikest kõhukest ja mänboobsi ära ei kaota, mees koosseisu ei saa. Ei tea, kas reaalne Elia2.0 juhtum on õhus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Itaalia meedia spekuleerib, et enne kui Bendtner seda väikest kõhukest ja mänboobsi ära ei kaota, mees koosseisu ei saa. Ei tea, kas reaalne Elia2.0 juhtum on õhus?
                        Parim Juventuse ründaja on ta ikkagi.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                          Parim Juventuse ründaja on ta ikkagi.
                          Ja seda ütled sa täpselt mille põhjal?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tofoa Vaata postitust
                            ja seda ütled sa täpselt mille põhjal?
                            Lihtsalt TGSTEL.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust

                              Itaalia meedia spekuleerib, et enne kui Bendtner seda väikest kõhukest ja mänboobsi ära ei kaota, mees koosseisu ei saa. Ei tea, kas reaalne Elia2.0 juhtum on õhus?
                              Tundub, et mees on täiel rinnal suvepuhkust nautinud
                              Aga eks näis, EM'l jättis küll positiivse mulje. Nii palju Taanit õnnestus mängimas näha

                              Kommentaar


                                Martinez -> Cluj (laen+ostuõigus)
                                Ziegler -> Moskva Lokomotiiv (laen+ostuõigus)

                                ehk lõppeks vabaneti kõigist ebavajalikest mängijatest (küll mitmel puhul laenuga, aga siiski) välja arvatud Iaquintast, keda ei tahtnud keegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X