320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, nõustun, et Bendtner isegi oli kasulik seal lühikese aja jooksul. Kas ta mitte ka ühe pika palli alla ei võtnud peaga vms. Ses suhtes oleks täitsa huvitav lahendus, näiteks kui on jäänud mängida 10 minutit ja Juve juba juhib, tuleb selline suur "kaelkirjak" ja kui vastasel on lühemad kaitsjad, siis võib pahandust teha küll, nii õhus kui maas. Samas, põhisse ma seda venda ikka ei paneks. Kahju, et mingit mõtetut eelringi itaalia karika mängu pole mingi siena või empoli suguse meeskonna vastu, seal võiks Bendtnerit põhis proovida ja näha mis ta teha suudab või ei suuda 90 minutit ja kas ta suudab midagi uut mängu tuua.




    Mängust üldiselt rääkides, siis jah, ega see mäng väga hea polnud, teine poolaeg saadi samas juba nagu tööle ja tõesti Pogba oligi nagu vaese mehe Pirlo, aga samas, arvestades seda rotatsiooni siis väga ka viriseda ei saa...Chelsea näiteks võitis oma mängu viimase 5 minuti sees ja hetkel vaatan poole silmaga Barcat mängimas Granadaga ja Xavi tuli pingilt ja hetkel 75min mängitud ja seis 0-0, Granada tabelis 18 meeskond. EDIT, Xavi lõi nüüd ära miski 84 minutil 1:0.

    Aga ma ikkagist arvan, et äkki jaanuaris tuleb see Llorente siis ära osta, kui just Dzeko näiteks Citys kopa ette ei viska kui jälle edasi ei saa CL-s. Ses suhtes, et jutt käib, et Llorente tuleb maha müüa jaanuaris kuna suvel leping läbi ja pilpapoisid tahavad mingi raha kätte saada, sellises olukorras suudaks me juba olukorda kontrollida ja miks mitte näiteks isegi mingit vahetusvarianti pakkuda, sest nüüd hakkab tunduma, et Matril enam pikka tulevikku Juves pole, kuna Vucinic on vormist olenemata (kohutav mäng temalt, ei suuda üldse väravale lüüa enam) untouchable ja Quags kindlasti peaks nüüd treenerite poolehoia saama kuna hetkel tõestab ta ennast kui ainus selline LETHAL ründaja, kes vähemalt suudab mingi olukorra lüüa või tekitada endale (õhust löögid jms).

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust

      Mängust üldiselt rääkides, siis jah, ega see mäng väga hea polnud.
      Eks Chievo vastu ole raske üleüldiselt ilusat mängu teha, kuna iga viimne, kui auk on kinni
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas Panso Vaata postitust
        Mängust üldiselt rääkides, siis jah, ega see mäng väga hea polnud
        pealelöögid ca 30-5. Chievo sai terve mängu peale kaks hädist kauglööki, sellal kui Sorrentino 4-5 supertõrjega hoidis Chievot mängus. Jep, tõesti kurtmisväärne mäng.

        Mis seisuga Juve võitma peaks/kui üle olema, et mängu heaks saaks pidada heaks? 7:0 ja pealelöögid 60-5? Mõelgem nüüd vähe reaalselt ka vahelduseks.

        Ja pagan, Juve teeb praegu seeriat, mida me võib-olla lähima(te)l aastakümne(te)l uuesti ei näe, kuid sa ikka suudad halada Llorentest ja asjadest. Naudi parem praegust olukorda kuni seda on.

        Kommentaar


          Seda Panso halamist on tõesti juba naljakas lugeda. Tiimis on sisuliselt 5 täiesti korralikku ründajat ja hädaldamine ei näigi lõppevat... Tanelil saab raske olema oma aasta pessimisti tiitli kaitsemine. Suurepärane seeria tõesti Juvel ja jääb üle ainult loota, et teisipäeval see jama lõppeb

          Kommentaar


            Enne kui Dzeko ei tule, ei saa halamist lõpetada!
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              pealelöögid ca 30-5. Chievo sai terve mängu peale kaks hädist kauglööki, sellal kui Sorrentino 4-5 supertõrjega hoidis Chievot mängus. Jep, tõesti kurtmisväärne mäng.

              Mis seisuga Juve võitma peaks/kui üle olema, et mängu heaks saaks pidada heaks? 7:0 ja pealelöögid 60-5? Mõelgem nüüd vähe reaalselt ka vahelduseks.

              Ja pagan, Juve teeb praegu seeriat, mida me võib-olla lähima(te)l aastakümne(te)l uuesti ei näe, kuid sa ikka suudad halada Llorentest ja asjadest. Naudi parem praegust olukorda kuni seda on.
              Mina vaatasin mängu, mitte ei uurinud statistikast, et palju neid pealelööke oli.

              Selles see asi oligi, et mõne kõvem ründaja, oleks varem asja ära otsustanud. Chievo vv tegi ka muidugi elu mängu, aga õhus oli tunda küll elektrit kuni Quag lõpuks ära lõi. Selles see asi ongi, positsiooni võib olla ja pall liigub ja Buffon vist enamus ajast palli ei puutunudki, aga kui on selline ülekaal siis tulebki ära lüüa, aga mulle meenub vähemalt 3 võimalust mis Vucinic mööda lõi. Lisame siia Chelsea vastu tema möödalöögid ja saamegi tulemuse kätte.

              Matri vaatan, et on täiesti soosingu kaotanud, Quags nüüd saab siis lõpuks oma võimaluse.


              Muidugi ma naudin olukorda, aga ma loodan, et üks tippründaja ka tuuakse, muidu need jutud mis Sky mehed juba räägivad, et Juve võib olla üks nendest meeskondadest kes peatab all spanish finali tekkimise CL-s see hooaeg jäävad alusetuks.

              No sorry eika, aga olgem realistid nagu sa ütled. Tippklassiga ründajat meil pole. Ja praeguse põhjal ma Giovincos ka DP mantlipärijat ei näe.

              Aga teie vist ka ei lugenud mu sõnu lõpuni? Ütlesin, ju et teisel poolajal saadi juba nagu mootor käima ja eks teisedki suured olid hädas (viimaste minutite võidud Chelseale ja Barcale eile). Aga mu point jääb samaks, kõigele vaatamata puudub meil see ründaja kelle peale saaks iga nädal loota.

              Kommentaar


                Panso ja tema tippklass hakkab vaikselt juba väga koomiliseks muutuma. Quagmaier, Mirko ja Gio on sinu arust Narva venelased või?
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Noh jah, võib olla olin enne karm, aga mängu järgsed emotsioonid olidki seal 00:41 postis.

                  Gio oli Chelsea vastu väga kahvatu. Enne kui keegi siin midagi mainib, siis olen ise pidanud teda itaalia tulevikumeheks, aga vaadake mis seal mängus toimus, mingi 20 a Oscar näitas klassi, Giol juba vanust 25. Kaua teda kui Itaalia noort tulevikulootust veel mainida saab. Chelsea vastu ta küll midagi eriti ei teinud, paar trikki välja arvata, Terry, Lamp jms olid tema kõrval koljati mõõtu. Minu meelest peaks ta kaalust juurde võtma ja muskleid kasvatama hakata, tema kasvu juures on vaja Maradonalikku kehaehitust kui midagi korda tahab saata.

                  Vucinicu kohta, isegi kommentaatorid Sky-s ütlevad, et ta on selline mängija, et heal päeval on tippude seas, aga kunagi ei tea, kas täna on hea päev. See nädal on ta kahvatu olnud ja oma võimalused tuleb ära kasutada. Chelsea vastu lahmis vasakule ja paremale, Cechile sülle ei suutnud ka lüüa, ikka mööda väravast.

                  Eile oli sama jama, 2-3 võimalust, läbiminek, keskel, võida siis nurgakaski, ei, selgelt ja julmalt üle. Hakkab närvidele selline asi, ja enne kui siin keegi midagi mainib, vaadake statistikat, suurim väravakütt eelmine hooaeg oli Matri ja temalgi kesine number, samuti kommentaatorid mainisid, et Juvel peaks ikka keegi 20 kanti suutma lüüa. Ja kui su teine topscorer on Marchisio, siis on mõtlemisruumi kindlasti.

                  Itaalias saab hakkama (tänu sellele, et teised on nõrgenenud, Zlatani ja Lavezzi lahkumine, Inter ebastabiilne), kuigi just need CL- eelsed ja järgsed nädalad kui rotatsioon toimub, ongi kõige tähtsamad, minu arust tuli eile küll läbi ussi teate küll seda väjendit ei hakka ropusti ütlema. Ma arvan, et arenguruumi on, aga ma pole kindel, kas need ründajad on usaldatavad. Nagu juba mainisin, puudub see kindel main man. Jah, seal on ka omad plussid, meeskond ei looda ainult ühe peale, nagu ala Zlatani Milan. Aga ma siiski kaaluks jaanuaris täiendust.

                  Ja enne kui siin nüüd jutt, et mis ma tühja lahmin, itaalia meedias oli 2 nädalat tagasi jutt lahti, et Juve võib Llorente peale minna Jaanuaris, sest tal leping varsti läbi ja Bilbao tahab midagigi saada, enne kui hilja. Isegi Lippi oli midagi meedias rääkinud, tema kui Juventuse Godfather. Iseasi kui hea Llorente on, aga kui terve suvi on lubatud top playerit ja lõpetatakse Bendtneriga, siis on nagu ootused/lootused paigast ära ja olenemata seisust tahavad fännid (ja pean siin silmas kohalikke, mitte võõrleegionist) ikkagi saada seda top playerit.

                  Kommentaar


                    Kui rääkida TOP playerist siis lugege Panso viimane lõik uuesti läbi. Tahtsin ise umbes sama öelda, aga ta oli kiirem ja tal tuli paremini välja. Muide - parandan teda veidi: TOP ründajat on lubatud juba viimased 3 (!!) suve.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
                      Kui rääkida TOP playerist siis lugege Panso viimane lõik uuesti läbi. Tahtsin ise umbes sama öelda, aga ta oli kiirem ja tal tuli paremini välja. Muide - parandan teda veidi: TOP ründajat on lubatud juba viimased 3 (!!) suve.
                      kordan uuesti

                      1) finantskülg elik sisestage antud kahjuminumbritesse veel 35m€ üleminekuks + 8m€ palgaks ja saate aru, miks asjad pole nii lihtsalt läinud
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      2010/2011
                      aastatulu 172,1m€
                      kahjum 91,5m€

                      2011/2012
                      aastatulu 213,7m€
                      kahjum 41,6m€
                      2) Juve pole aastaid mänginud CLis ja nii on viimasel kolmel aastal mängijate meelitamine paratamatult olnud äärmisel keeruline. Eurorahasid pole tulnud, reklaamirahasid on tulnud vähe, võrreldes Premieriga tuleb publikult/telerahadelt olulise suurusjärgu võrra väiksem summa etc. Üks võimalus oleks mängijate totaalne ülemaksmine, aga ilmselgelt Juve on vältinud Milani ja Interi teele astumist.

                      3) TOP mängijaid on turul väga ja nende äratoomine mõistliku hinna eest on väga keeruline. Eriti kui City mängu on tulnud (Kuni ja Dzeko saaga). ehk selle suve puhul:
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Üldiselt mina, vastupidiselt enamusele Juventuse fännidele, Beppet ei tambiks. Nagu mees ise ütles: "Bendtner was not the top player we were seeking, but in a difficult mercato he was an opportunity that we decided to take."

                      Umbes nii ongi. Bendtneri diil on väidetavalt laen+6m€ ostuõigus ja sealhulgas on palk sisuliselt olematu. Kui see jutt vastab tõele, siis see on olematu risk, mille võib võtta. Kui mees feilib, siis ei juhtu rahaliselt midagi. Ja kui mees võtab end kätte ja mängib oma talendile vastavalt, siis on kõik jee.

                      Ja turg oli keeruline. Vaatame kasvõi mängijaid, kellega Juve seostati:
                      Cavanile pani Napoli 50m€ hinnalipiku, mis on idiootne.
                      RVP eest maksis ManU ilmselgelt üle (vanus+varasemad vigastused+viimane lepinguaasta).
                      Destro polnuks enivei see, mida Juventus vajanuks ja see 15m€ oli risk, mis tasus Romal võtta kuid Juventusel polnuks otstarbekas.
                      Dzeko polegi seni justkui turul olnud ja ausaltöeldes on mehe palk ka selline, et kui ta peale ostmist Serie As feilima peaks (mida ikka erinevad ründajad on teinud), siis jääkski Bosnialane aastateks palgalehele vegeteerima.
                      Llorente puhul on müstika, et Bilbao jäigi oma 36m€ suuruse nõude juurde. Saab näha, mis talvel, kui mehe leping 6 kuu pärast lõppemas on, saab. Ja taaskord- sellises seisus Llorente eest ca 30m€ maksmine oleks idiootne (vanus+kõrgemal tasemel pole mees end tõestanud+viimane lepinguaasta).
                      Juvetici eest Juventus mitmete allikate väitel tegi lõpuks küsitud 30m€ pakkumise, mille Viola tagasi lükkas. Raske öelda, kas tõsi või mitte- kuid samas vaadates, kui agressiivselt Beppe Berbale peale lendas, siis justkui mingi vimm või ärategemine oleks justkui mängus.
                      4) ja siiski. Ansipit parafraseerides. Kui praegune 43mänguline kaotuseta seeria ja pigem positiivse perspektiiviga finantstulevik on tipuründajakriis, siis sellises kriisis ma elada tahaksingi.

                      Kommentaar


                        Kas Llorente on reaalselt ka nii täkk vend elik Trezeguet teine tulemine?
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          järgmine teisipäev TV6 kavas Juventuse mäng. rahul

                          Edit:

                          Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Giaccherini, Asamoah - Giovinco, Quagliarella

                          Kommentaar


                            Giovincolt nüüd juba 3s halb mäng järjest....nüüd ilmselt lööb kohe ära, et eika ja teised mulle kaela saaks karata. Loodan Marchisiot näha peale poolaega Giacchi asemel kah, ja ründes, miks mitte isegi Bendtneri katsetada, Gio on ümmargune 0.

                            Kommentaar


                              Kui ma Giovincot vaatan, siis jään mõtlema, et kus läheb jõulise mängu ja nõrga mängija piir. Puude, mida on vaja väikese pulga nagu Giovinco ümber lükkamiseks, on selline, mis tavalisel mängijal ühe sammu sassi ajab.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Giod on üldse naljakas platsil vaadata, nagu mingi laps on meeste sekka mängima lastud. Eriti paistis välja siis kui Pirlo kõrval seisis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X