320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jh, südamest loodan, et Bendtner pannakse juba nüüd mängu.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Kohtunik on küll ära ostetud. Enne näidati Moggit ka tribüünil.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Näe, Panso, vaheaja lugemist sulle: http://www.soccernet.ee/zeniti-kriisi-taga-palgatulid. Sisesta mõtteis Hulgi asemel nimi Dzeko, Kerzakovi asemel Mirko ja Denissovi asemel Giovinco ning ütle, enne kui tuleb kohustuslik "peaks Dzeko ära tooma" jutt, et sama asi ei võiks juhtuda Juventuses.

        Aga üldiselt. No Mirko, no party, esimene poolaeg on (taaskord) kohutav ja küll teisel poolajal ära võtame. Nagu ikka.

        Kommentaar


          Penaltiolukorra vilistas õigesti, aga paar karistuslööki paistavad küll nagu tellitud.
          Selle peale võib vist täna kihla vedada, et Juve mängijale naljalt kollast ei näidata

          Arvestades seda, et Juve sel hoojal Serie A's vaid hädised 2 kolli suutnud esimesel poolajal lüüa, siis karta on, et nüüd läheb jamaks.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Kohtunik on küll ära ostetud. Enne näidati Moggit ka tribüünil.
            talle peksa ei tahetud anda? c*nte lasti ka staadionile?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              tänase viigi kohta võib öelda.. korralik joppamine

              Kommentaar


                Jah, joppamine on see, et Fiorentinal pole tipuründajat, kes palli kasvõi jõuga väravasse suruks ja loomulikult joppas ka Fiorentinal, et Juvel pole tipuründajat, kes ...
                Pisike oli nali ja ei saanud vahepeal ise ka aru, mis suunas jookseb, Quags näitas, et peab ikka oskama mängida nagu mõned head aastad tagasi Fiorentina (Florentia Viola sel hekel, kui täpsem olla) eest ehk haledalt ja Vucinic oli ka väljakul kuidagi eksinud.

                Buffonile ja Vivianole täna erilist tegevust ei pakutudki.

                Rõõmu teeb see, et minu kartused ei vastanud tõele ja teisel poolajal oli väljakul rohkem Fiorentinat kui Juvet
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar



                  43 (või 44? kes jõuab enam lugeda)LIIGAMÄNGU KAOTUSETA
                  +
                  EUROOPAS KAOTUSETA
                  =
                  VÕITMATU KLUBI

                  Täna peab küll Violale respekti andma. Lillad mängisid Juventuse mängustiili paremini kui Juventuse ise ja Juventus peab selle viigipunktiga rahul olema. Eriti võimas oli Viola poolkaitseliin: Cuadrado=ilma ajudeta Lichtsteiner, Romule=vaese mehe Vidal, Pizarro=vaese mehe Pirlo, Valero=platsil silmapaistev Marchisio ja Pasqual=De Ceglie. Kui Ljajic hakkas daivimise asemel mängima või leitakse ründesse kedagi pädevat JoJo kõrvale ja uued Argentiina keskkaitsjad antud taset suudavad hoida, siis tuleb Viola hooaeg päris kõrgelennuline.

                  Juve mängust pole suurt midagi rääkida. Pask, mis pask. Tulemus oli enamvähem, sest kindlasti on ka kõik teised tiimid kodus mängiva Violaga hädas.

                  täna oli nii
                  Gigi. kuigi Viola pommitas palju, siis Gigil tööd kui sellist oli vähe ja oma vähest tööd tegi korralikult.
                  Barza-Bonucci-Chiellini. kaitses oldi hooti hädas, vajuti väga sügavale, aga lõpuks hoiti vastased nulli peal. ei saa kurta. mida muidugi ei saa öelda rünnakute ehitamise kohta, mis oli oma valesöötude ja asjadega kohutav.
                  Licht. kuidagi mannetu täna, jooksis vähem kui tavaliselt ja ründes oli marupehme. kaitsetööd tegi see-eest üsna okeilt.
                  Vidal. täiesti lati alt läbijooksmine. kaitses tegi oma paar klassikalist röövimist, aga ründes oli täiesti null.
                  Pirlo. okei, sellega on nüüd perses. ilmselgelt on kõik maailma meeskonnad saanud aru, et Pirlole ei tohi absoluutselt ruumi anda ja pigem lastakse ehitada kaitsekolmikul. ja seegi kord ei saanud Pirlo kordagi palliga vabalt joosta ja midagi Pirlolikku teha. ei tõota head.
                  Giaccherini. täiesti arusaamatu mängija. sööte omaks ei saa, täpseid sööte anda ei suuda ja muidu ka tüütu mängija. kuradima SanderPuri.
                  Asamoah. tra, miks sa topid palli igal võimalikul juhul tagasi ja enamus kordadel veel Gigile tagasi. tra. just ründepoolel vägaväga ümar ja mittemidagi ütlev mäng. Cuadrado tegi ikka üsna 1:0 mehega.
                  Quagliarella. null.
                  Gio. mida kuradit!?!? miks sa koguaeg pikali oled? miks sa ühtegi palli omaks ei saa? miks sa ühtegi söötu ei suuda anda? kohutav. ainuke asi, mis välja tuli oli "jooksen palliga kaitsja poole, lükkan palli kõrvale ja pommitan kaugelt." pask.

                  Mirko. tuli platsile ja kohe püsis pall ka natukenegi ründes. aga üldiselt väga kahvatu.
                  Pogba. jah, äge noormängija ja värki. aga Pirlo saabastesse astumiseks peaks mäng olema märgatavalt ründesuunalisem ja teravam. neid mehi, kes palli suudavad kaitsjatele tagasi mängija on platsil nii ja see ei tohiks olla Pogba rolla.
                  Marchisio. meh.

                  Carrera+Conte. nomaeitea. tänane mäng oli küll VÄGA liimist lahti ja loodetavasti see mäng unustatakse kiirelt.

                  järgmisena kodus Roma.

                  Kommentaar


                    Noh Eika, enne aasisid mind seal, et minu idee korral "teeme Zeniiti", aga nüüd kritiseerid ka pooli vendi seal, eesotsas Gio ja Pirloga...

                    Sorry, aga Gio on ümmargune null olnud kõigis kolmes viimases mängus, ma ei teagi mida enam ette võtta, oli laenuga eemal, tegi justkui imetrikke Parmas, sai isegi eurole pileti, kõige hullemini vist ei mänginudki, kuigi põhisse teda ei paneks. Aga Juves on ta nagu on.

                    Kui nüüd tood mingeid paralleele, siis vot, müüme Gio siis juba maha, ma ei ütle et me peame mingi Dzeko kohale tooma vms, ma vaatan praegu olukorda:

                    Gio on 0 ja Matri ei mängi üldse enam. Müüge mõlemad maha, saab 20milli ikka, arvestades kuulukaid, siis võib ju isegi üritada Violaga äri teha järgmine suvi, ega ma ei tahagi seda Llorented kui aus olla, ma lihtsalt tean sisimas, et meeskonda ON vaja üht maailmaklassiga ründemängijat, olgu see puhas ründaja, või siis midagi Jovetici tüüpi. Sa võid siin kiruda, aga mis oli siis täna?? Ründemäng oli väga nõrk, Quags pole kunagi minu silmis mingi tippmeeskonna põhikoosseisu mees olnud. Mul pole midagi selle vastu, et ta jääks, pingilt hea tulema, aga on ikkagist vaja mõelda kvaliteedi tõstmisele ründes.

                    Juve pole Zeniit, seal ongi asi selles, et toodi hiigelsummadega need Hulkid seal kokku, ma ei käsigi maksta nii suuri summasid. Asi ongi seal selles, et staar kohale tuua peab rohkem maksma. Kes see tahab käia kuskil Venemaa uuralides mängimas sandikopikate eest, eriti selline vend nagu Hulk kes pole õiget Venemaa talve näinudki.

                    Kommentaar


                      Ja noh, tead mina ainult ei aja seda juttu siin, vist nagu mainisin, et isegi Juve (endised) asjapulgad, eesotsas Lippiga, olid itaalia lehtedele maininud, et Juve plaanib jaanuaris täiendusi. Mäletan väga hästi, enne CL mänge kuskil oli Itaalia lehtedel jutt, ja sealt hargnebki edasi, kuna Marotta lubas staari (fännid tahavad sõnadele vastust) ja hetkel Gio ei mängi staarmängijat välja kui hiljuti just mainiti ka meedias, et Gio on Juve staarplayer vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Noh Eika, enne aasisid mind seal, et minu idee korral "teeme Zeniiti", aga nüüd kritiseerid ka pooli vendi seal, eesotsas Gio ja Pirloga...
                        tänase esituse hinnang vs tegelik tase.
                        Kuigi Gio on terve septembri kuu räigelt nõrk olnud. Oktoobri võiks mees jõusaalis lukutaga veeta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          [Juve mängust pole suurt midagi rääkida. Pask, mis pask.
                          Just nii oli. Ja Pansole ka, mida see imeline tipuründaja selles mängus siis teinud oleks? Palju ründajateni pall üldse jõudis? Keskväli oli ju täiesti kohutav... Ma pole küll statistikat näinud, aga mitu korda Juventus suutis üldse postide vahele palli lüüa? Ei meenu nagu väga... Kogu keskväli mängis alla igasugust arvestust ju? Violal jäi paraku natuke õnnest puudu, et see seeria murda... Edu edaspidiseks!

                          Kommentaar


                            Oota Lambipirn, ma ei saa nüüd asjale pihta. Alles siin teised kiitsid, et oleme Barca järel maailma parima keskväljaga meeskond vms ja nüüd siis oleme juba mingid äpud?

                            No vot ma ei tea, vaataks siis tagasi...näe kus augus Milan on peale Zlatani lahkumist, ja sa tuled mulle ütlema, et korralik tipuründaja ei muudaks asju. Näed ju kuidas muudab. Omal ajal olid meil sellised vennad nagu DP ja Trez aastaid, kindel võis alati olla, et värav tuleb kui vigastatud pole. Praeguste ründajatega see kindlus puudub. Selles oligi asja mõte ju, ega ma ise tegelikult väga kurb polegi, Viola on siin ilmselt alahinnatud, meeskond mängib Euroopa kohtade nimel kindlasti, Montella on head tööd tegemas seal. Ja selles ongi asja point, head/suured meeskonnad/meistrid võtavad ka halva mänguga punktid ära. Minu pärast olgu 1pealelöök vs Viola 10 vastu, aga seis 1:0 Juve.

                            Kommentaar


                              Mina selle pärast väga ei põegi, räägitaksegi, isegi Milani vennad välismaa foorumites räägivad, et nüüd siis näete seda Pirlot kes ka CL-s mängib, ehk et nüüd siis kriitika laviin oodata. Väikest rotatsiooni on ka tehtud, Marchisio ei mänginud põhis, Giovinco on 0 ja Giaccherini on vaese mehe Marchisio. Vidal tuli ka just vigastusest tagasi/pole 100% ja mängis selles mängis liialt äärel (paremas ääres).

                              Üks häda ongi selles, et nüüd on hakatud Giovincole võimalusi andma, aga see ei mängi välja. Ta peaks tegelikult olemagi see vahelüli, minu silmis ta mingi puhas ründaja pole.


                              Aga noh, hetkel ongi Viola oma kodus liiga parim meeskond (tean tean, nii vähe mängitud) aga ma ütlen, see meeskond võib veel euroopas mängida järgmine aasta, neil pole ka see aasta euro mänge, saavad rahulikult oma asja ajada, vähem mänge. http://eurosport.yahoo.com/football/...me-record.html

                              Kommentaar


                                Kui suvine ülemineku aken lahti oli. Mainisin paar korda,et Teil vaja ikka maailma klassiga ründajat. Matri ja Quags on sellised vennad, kes tulevad 75-85 minutil mängu ja siis võivad heal juhul ees mõne ära lüüa. Normaalsed vahetusmehed.
                                Gio on olnud ikka päris jama ja Vucinici mängud pole vennad. Vahel hea mäng ja siis taas jumala varjus.
                                Euroopas Chelseaga viik, kodu liigas pole kaotanud...algus hea. 44 mängu juba ilma kaotuseta! Samas võb tõesti tuua siin võrdluse Milaniga. Kui ees on ikka korralik ründaja, siis lööb mõne pool kõva võimaluse ka ära. Isegi siis, kui Pirlole palju ruumi keskväljal ei anta ja vend ründajat söötudega toita ei saa! Llorente ja Dzeko...eks Jaanuaris näeb!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X