320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mõttes müstika? Conte filosoofiat arvestades, ei pruugi keegi tulla, heal juhul Llorente võib-olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
      See on küll tore, et Panso pole enam mitte ainult Juve ründejõu pärast mures ja hangib juba Chelseale ka tipuründajaid ja treenereid... Muidu hea töö Juve, iga võit "itaallastele" on teretulnud!
      Ma arendan teemat lihtsalt.

      Kommentaar


        Võtke ikka üks mäng korraga sebrad...
        Abra paneb kaevuritele juve skalbi eest sellise megabounty välja, et saate veel vägevalt higistada ja verd köhida Donetskis.

        Kommentaar


          Kuskil sellest gifi leidub, kus pärast mängu Andrea Agnelli kuivale jäeti ja kedagi polnudki kõrval käppa surumas?

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            http://www.thefirstrow.eu/watch/8147...helsea-tv.html

            Haha, Chelsea tv otse link praegu, mingi asjapulk ütles seal, et väljaku konditsioon ei soosinud Chelsea mängu, et see pall põrkas halvasti, et mingi vee ja muru vahekord vale jms. Issand mis vabandused. Ja siis räägib jet lagist jms.

            Mängiti üle teid täna, nagu ütlesin RDM on tore inimene, aga täna mängiti kõik üle ja eks siin on asi ju selles, et oleksid pidanud suvel mingi parema ründaja endale ostma, imelik isegi mulle kui erapooletule, et Chelsea ei ostnud suvel ühtegi ründajat. Ja ma ei räägi siin mingitest Falcaodest, mingi kogenud/poolkogenud ründaja oleks ka piisav, nagu Anelka mõned aastad tagasi. Torres on finished, see on tõsiasi. Ja see Sturridge on ju mingi City endine noorkasvandik vms.


            Tegelikult täitsa huvitav seis, sest kui Juve läheb "ausalt" mängima Ukrainasse, siis võib võidu korral ka Chelsea edasi saada ja siis ostavad nad kindlasti talvel ründaja, ja suure tõenäosusega Falcao. Ja Pep tuuakse treeneriks ja pärast on Chelsea ikka kuskil semifinaalis.

            AGA, kui Chelsea ei saa edasi, siis peaks paberil staaride kohale toomine raskem ju? Või mis.
            huvitav, ma juba 3. korda klikin sellele lingile ja iga kord näidatakse mingit mängu
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Ma postitasin selle lingi 00:10 ju. Läbi juba see saade, mis sa arvad, et nad kolm tundi lahkavad kaotust või?


              19:40:00 - LIVE COMMENTARY-JUVENTUS V CHELSEA
              20:30:00 - HALF TIME UPDATE
              20:45:00 - LIVE COMMENTARY-JUVENTUS V CHELSEA
              21:45:00 - INSIDE THE ACADEMY
              22:00:00 - MATCHNIGHT LIVE PHONE-IN
              22:45:00 - CHAMPIONS LEAGUE A - Z
              23:45:00 - PREMIER CHELSEA W BROM (A) 12/13 REPLAY

              *Pane 2 tundi juurde igale asjale, phone in 00:00-00:45

              Kommentaar


                Pressikas, inglise keeles tõlgitakse ka vahede vahel.

                Kommentaar


                  Vahede vahel on vahete vahel vahed.

                  Ja see ründajate teema hakkab koomiliseks muutuma. Juvel lööb enamvähem iga mees värava, kes platsil käib. MIlanil polnud ka kaks hooaega tagasi kindlat väravakahurit, see eest löödi sitaks väravaid, mis jaotus väga paljude mängijate vahel. Oluline, et lüüakse, mitte see kes need lööb. Milanil on üks vend kes paugutab, aga tolku sellest liiga palju pole kui ülejäänud meeskond kaasa ei suuda minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Vahede vahel on vahete vahel vahed.

                    Ja see ründajate teema hakkab koomiliseks muutuma. Juvel lööb enamvähem iga mees värava, kes platsil käib. MIlanil polnud ka kaks hooaega tagasi kindlat väravakahurit, see eest löödi sitaks väravaid, mis jaotus väga paljude mängijate vahel. Oluline, et lüüakse, mitte see kes need lööb. Milanil on üks vend kes paugutab, aga tolku sellest liiga palju pole kui ülejäänud meeskond kaasa ei suuda minna.
                    Jup. Üheküljest on selge, et tiimi ründajad raiskavad tsipa palju ja sarnastest olukordadest lööksid mõned mängijad kindlasti rohkem. Samas on Juventuse ründajatel siiski veidi teistsugune roll, kui lihtsalt toredal ründajal, kes olukordi ära lööb. Hea päeva Juventuses teevad ründajavad väga kõva pressi ja halvavad vastase mängu, tulevad pallile sügavale vastu ja toidavad poolkaitsjaid. Praeguse mängupildi juures saavad näiteks Vidal ja Marchisio ründajatega võrreldavalt olukordi. Ma pole kindel, kust tuleb kõigil selline kindlus, et uue ründajaga jääks mängupilt samaks, ainult juve skooriks tohhujaa rohkem.

                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Müstika, kui suvi 2013 tippklassi ründajat ei muretseta ja Mirkol veidi koormat ja väravate pressi ei vähendata.
                    Interi parim liigaskoorija on mängust (ehk pendlaid mittearvestades) löönud vähem kui Juventuse parim liigaskoorija. Ma ei tea, millest sa räägid.
                    ehk
                    kui sa pole tähele pannud, siis there`s new sheriff in town

                    (viimases kuues mängus kuus kolli)

                    ps.
                    Di Natale enne 30ndat eluaastat 0,25kolli per mäng
                    Di Natale peale 30ndat eluaastat 0,7kolli per mäng

                    just sain`

                    Kommentaar


                      Õnne eilse võidu puhul!!! Ilus mäng ja lõpuks mingi korralikum tulemus ka euroopast üle pika pika aja.Spermlandi võit ilmselt ei tekita kellegis mingeid emotsioone.

                      "Siberi Rahaboss" ehk saab ka lõpuks aru, et raha ja persetäis staare ikka karikaid ei garanteeri.

                      Muidu eikale,Pansole:

                      Ilma steroidide ja Moggita saab ka :



                      Eika su avatar on natuke küüniline,kas te siis tõesti ise aru ei saa, et see mees, see Moggi on süüdi selles, et itaalia vuti maine on kõvasti kannatada saanud.Jääb mulje nüüd, et tegu on süütu mehega ja kõik teevad temale kõvasti liiga.Te vist ei hooli isegi sellest, et tema on peasüüdlane selles, miks te olite mitu aastat madalaseisu, saaks te ise vaid aru sellest Juventus kui jalgpalliklubi ja iga selle fänn peaks vihkama tegelast nimega Moggi.

                      Minul isiklikult oleks poole parem suhtumine juvesse kui see sigadus oleks olemata olnud ja tänu sellele seigale ajaloost olen ma ka väga skeptiline praeguse edu üle ja ma usun, et ma pole ainus.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        no teine variant oleks see olnud:

                        Kommentaar


                          Miks midagi taolist ei sobi?



                          Igatahes. Suurimad õnnesoovid!! Ilus oli ärgates liveskoor lahti teha ja näha et venevärdjahüpiknupud on saunas ära käinud.
                          Quags on jorm!!! Kui Panso oma tippründaja jutuga jälle tuleb siis ma ei oska tõesti enam midagi öelda.

                          Nüüd võiks ju grupi ka kinni panna ja Itaalia jalgpall Euroopa kaardi peale uuesti suurelt ja must-valgelt kirjutada!
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Ma nüüd ei saa aru millest tuleb nn. Roma "fännide" eufooria ? ? ? ? ? ?
                            Rubentussi võit mingi prügiliiga väikeklubi vastu oli küll nüüd kohustuslik miinimum!!! Unustasite vist esimese omavahelise, kus Räbatuss totaalselt alla lasti ja häbistati, väga palju õnne oli et see näkane viik välja võideldi, ja kordan et vastaseks oli Kihnu Liiga väikeklubi, kes ei tohiks Serie A hiiule küll mingine takistus olla.
                            Ja nüüd sellepärast kõvasti Rubentust fännama hakata on ka ikka päris gay ja mäda. Soovitan kahel eelpool postitanul enda avatar must-valgeks vahetada , et kõigile ikka selge oleks, kelle fännid te olete. This is bullllshit!

                            MERDA RUBE!!! - NO MOGGI NO STEROIDS!!!

                            FORZA ROMA!!! - NO TOTTI NO PARTY!!!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              K "panustan Juventuse peale kogu enda, ema, vanaisa ja teiste rahad, mis sest et nad Roma vastu mängivad" Count oled tõesti kõige õigem inimene moraale lugema

                              Itaalia jalgpalli PEAB toetama.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Šahtjorri 1-1 viigivärav taanlastega oli päris hea..
                                sellise asja eest võiks mängukeelu anda mõnele mehele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X