320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Milliste tõendite põhjal selline väide?

    Neilt ei tulegi vastust. Juventuse fännidel on tekst ette kirjutatud, mida jahuda. Alati on Milanos keegi süüdi!
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      tundub. Subjektiivsus ei vaja tõendeid.
      Ehk kui Roma poegadele tundub, et kohtunike eksimuste taga on Moggi, siis neile TUNDUB et see on nii. Mis ei tähenda 100% et nii oleks. Lihtne ju.

      Ja vastus oli itaalia keelses Juventuse foorumis olemas, pidin lihtsalt eesti keelde vorpima, onju Tamzu

      Kommentaar


        Algselt postitas cru Vaata postitust
        tundub. Subjektiivsus ei vaja tõendeid.
        Ehk kui Roma poegadele tundub, et kohtunike eksimuste taga on Moggi, siis neile TUNDUB et see on nii. Mis ei tähenda 100% et nii oleks. Lihtne ju.
        Mugav sõnademäng. Visates sellise tunde õhku, on selge et see tekitab küsimusi. Mulle tundub, et Conte fixib mänge. MIlle põhjal? ma ei tea-tundub.#fullretardisntit?

        Kommentaar


          okei. nõus.
          Aga Juventino "tundub" tagamaaks on eeldatavasti viimase aja bettimises süüdistatud meeste taust. Napoli ja selle 2 mängijat - Milano klubide otsene konkurent liigatabelis. (Praeguseks) Juventuse treenerid ja 2 mängijat. Milano klubide otsene konkurent liigatabelis.
          Milano meestel raporteerimise probleeme = 0. Edasi lasta fantaasial oma töö teha ja olemas.

          Edit: Ja seda, et Milano klubide eesotsas on Itaalias mõjuvõimsad inimesed teame me ka ju kõik.
          (ei väida, et ise teooriat toetan või vastu olen)

          Kommentaar


            Vähemalt üks Milano klubi küll see hooaeg konkurent pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Vähemalt üks Milano klubi küll see hooaeg konkurent pole.
              Mina küll Milani maha pole kandnud...pool hooaega ju ees veel!
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Bonuccile rahatrahv ja üks mäng bänni dive eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Vähemalt üks Milano klubi küll see hooaeg konkurent pole.
                  torino mustus tundub, et läheb tõesti oma teed. aga Napoli rämpsuga võib kolmanda koha eest veel rebimiseks minna küll. ma loodan vähemalt.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    No ma Juvet silmas pidasingi. Napoli on selline, et võib kuskil märtsis jälle ära väsida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      No ma Juvet silmas pidasingi. Napoli on selline, et võib kuskil märtsis jälle ära väsida.
                      noh, teoreetiliselt oli Conte bännimise ajal Milan ka gobbi konkurent.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Olgem nüüd. Pole veel pooltki hooaega mängitud ja talveakna liigutused tegemata. Jõuab veel kõike juhtuda: nii suuri ärakukkumisi kui ka suuri tõuse. Üldiselt Inter tundub (üllatavalt) kõva ja ei imestaks kui nendega lõpuni madistatkase (eriti arvestades seda, et Juve mängib CLi); sisetunne ütleb, et teise CL koha jagavad Roma ja Milan; Napolisse väga suurt usku pole, kuid kui põhikolmik (Cavani-Hamsik-Inler) terved ja vormis püsivad, siis mine sa tea. Lazio ja Viola kukuvad enivei varem või hiljem ära (kukuvad ära = mängivad kõigiga võrdselt, aga tuleb rohkelt tobedaid koperdamisi).

                        Nicklas Bendtner ‏@bendtnerb52
                        #Gameday#

                        Jup, nii ongi.

                        Gigi väravas (Storari mängukeelu all ja Rubinhot nii ei usaldata, et juletaks mängu panna).
                        Kaitseliinis on lukus Bonucci (kuna laupäeval ta mängida ei saa), tema kõrval on Caceres ja Marrone, kui nad terveks suudetakse teha. Kui ei suudeta, siis peaks Barza alustama (Lucio on veel vigane)
                        Poolkaitseliin on eeldatavasti Isla-Gia-Pogba-Padoin-DC, kui Conte just väristama ei hakka ja Marchisio/Vidali sisse ei pane.
                        Ründes alustab Bendtner koos Gio või Mirkoga (Quagliarella mängukeelu all).

                        Ehk minnakse peale väga selge B-koosseisuga, mis samas ei tohiks probleem olla kunagi Cagliari tuleb sisuliselt samalaadse tiimiga vastu (Radja Nainggolan, Nene, Daniele Conti, Davide Astori, Marco Sau, Andrea Cossu ja Lorenzo Ariaudo puhkavad).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Olgem nüüd. Pole veel pooltki hooaega mängitud ja talveakna liigutused tegemata. Jõuab veel kõike juhtuda: nii suuri ärakukkumisi kui ka suuri tõuse. Üldiselt Inter tundub (üllatavalt) kõva ja ei imestaks kui nendega lõpuni madistatkase (eriti arvestades seda, et Juve mängib CLi); sisetunne ütleb, et teise CL koha jagavad Roma ja Milan; Napolisse väga suurt usku pole, kuid kui põhikolmik (Cavani-Hamsik-Inler) terved ja vormis püsivad, siis mine sa tea. Lazio ja Viola kukuvad enivei varem või hiljem ära (kukuvad ära = mängivad kõigiga võrdselt, aga tuleb rohkelt tobedaid koperdamisi).
                          Kolmanda?
                          Ning jah, ma ei usu, et Juvega 14 punkti suudetakse tagasi teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cru Vaata postitust
                            okei. nõus.

                            Edit: Ja seda, et Milano klubide eesotsas on Itaalias mõjuvõimsad inimesed teame me ka ju kõik.
                            (ei väida, et ise teooriat toetan või vastu olen)
                            No oma kasutatud sõnadega ei jäta sa eriti valikut, kas sa toetad teooriat või oled vastu.

                            Aga Juventus taga on muidugi kotikute kari. Moratti keerab õlikraanid kinni ja kõik FIAT-id jäävad seisma.

                            Aga miks Napolit niimoodi alahindate? Algkoosseisu põhjal on nad selge esikolmiku tiim ning pikalt koos mänginud.

                            Insigne oli ka Interi vastu selline, et kohe hakkab paugutama. (Kõvasti teravam väike mees kui Giovinco)
                            Last edited by Tanel; 12.12.12, 11:24.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              No oma kasutatud sõnadega ei jäta sa eriti valikut, kas sa toetad teooriat või oled vastu.
                              eeee. mida ?
                              see, kui ma saan aru (või vähemalt arvan saavat) asjade vahelisest seosest antud teooria taga = mõtlen ise samamoodi?

                              Kommentaar


                                Algus nüüd küll hea ei olnud..Vidal vigastusega välja
                                Ja poolaja lõppu veel Bentner ka..kuigi see vahetus oleks varsti nii või naa tulnud.
                                Nüüd on raske seis..üks vahetus vaid jäänud ja seda ei saa kohe ära kasutada, samas oleks Pirlot vaja väljakule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X