320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas kaala


    Algselt postitas Tanel


    Vot tak ma ütlen teile paari asja: Morattilt vist kolmas järjestikune nõme viimase päeva transfer millega on ta palju vihavaenlasi saanud. Teiseks Moratti on loll. Kolmandaks, Moggi oskas eelmist lauset ära kasutada. Neljandaks, hoolitsege oma koondise kapteni eest hästi, muidu, te teate, mis juhtub. Ning viiendaks, Capello saab enne hooaja lõppu kinga.

    Väikesed sebrakesed.

    Ja minu vestlust trezega pole toimunud ning selle sisu jääb saladuseks!
    poiss, ma ju ei tule sinu interit ja fulhami laimama? me kõik teame et sa vihkad juvet, me kõik teame seda
    Tulge laimama, mul ükskõik. Kui järele mõelda, meil on Mancini armee! Kõige tugevam armee kogu maailmas! Cannavaro läinud, kohe tuli spirit tagasi! Ma ei tea miks ausõna.
    palun ära hakka oma interit juventusega võrdlema eksole? miks ma peaksin sinu fulhami ja interit laimama? mul pole selleks vajadust, ma lihtsalt püüan sind mõistma panna, miks ometi on sul vaja juventuse kallal siin iriseda....peace
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Paistab, et Zlatan on ikkagi Juventuse mängija, sest Miccoli saaadeti laenule Fiorentinasse
      Krt Fiorentina meeskond tuleb ikka ülikõva see hooaeg...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas eika


        Paistab, et Zlatan on ikkagi Juventuse mängija, sest Miccoli saaadeti laenule Fiorentinasse
        Krt Fiorentina meeskond tuleb ikka ülikõva see hooaeg...
        vabandust, aga MOggi näitas ka geniaalsust. Just oli ju probleem, et vähe tippklassist ründajaid nüüd saadeti üks laenule, kui üks tuli. Ja Miccoli oli siis Fiorentina nö suur üllatus. Need mehed Fiorentinal... Kui nad saaks sobiva treeneri, siis oi-oi-oi. Vaatame, mis suudavad.


        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Henryfan\'i lemmik oli ju ka Juventus ja Arsenal ja mingid olid veel

          igatahes tore, et kool jälle algab, jääb ehk ka mõnede tegelaste poste vähemaks
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas Tanel
            vabandust, aga MOggi näitas ka geniaalsust. Just oli ju probleem, et vähe tippklassist ründajaid nüüd saadeti üks laenule, kui üks tuli. Ja Miccoli oli siis Fiorentina nö suur üllatus. Need mehed Fiorentinal... Kui nad saaks sobiva treeneri, siis oi-oi-oi. Vaatame, mis suudavad.
            palun seletage mulle lahti selle posti sisu!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Micco suhtes laenuleminek oleks veel reaalne, aga nüüd ma ei tea, kui kindlad on selle Itaalia meedia allikad:

              Serie A club Fiorentina have signed Italy international striker Fabrizio Miccoli from Juventus. ANSA said Miccoli had signed a three-year deal with the promoted Florence club.

              No, kui ta maha müüdi, siis on küll tõsiselt kahju..
              Aga teisiti! Welcome Zlatan!! :P

              Ibrahimovic has signed a 4 year deal which will see him net around 1.5 million Euros per year while Ajax will receive 19 million Euros for the departing player.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Algselt postitas treze


                Micco suhtes laenuleminek oleks veel reaalne, aga nüüd ma ei tea, kui kindlad on selle Itaalia meedia allikad:

                Serie A club Fiorentina have signed Italy international striker Fabrizio Miccoli from Juventus. ANSA said Miccoli had signed a three-year deal with the promoted Florence club.

                No, kui ta maha müüdi, siis on küll tõsiselt kahju..
                Treze, ära muretse, mina tean nii palju, et tegu on co-ownershipiga nagu oli Parmal ja Interil Adrianoga. http://www.gazzetta.it/primi_piani/calcio/2004/pp_1.0.490451280.shtml
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Algselt postitas treze


                  Micco suhtes laenuleminek oleks veel reaalne, aga nüüd ma ei tea, kui kindlad on selle Itaalia meedia allikad:

                  Serie A club Fiorentina have signed Italy international striker Fabrizio Miccoli from Juventus. ANSA said Miccoli had signed a three-year deal with the promoted Florence club.

                  No, kui ta maha müüdi, siis on küll tõsiselt kahju..
                  Treze, ära muretse, mina tean nii palju, et tegu on co-ownershipiga nagu oli Parmal ja Interil Adrianoga. http://www.gazzetta.it/primi_piani/calcio/2004/pp_1.0.490451280.shtml
                  itaalia keelt me mõistame muidugi kõik
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Tulidki suurostud, mida ma ootasin
                    Meeskond on väga hästi komplekteeritud, kõik liinid on ühtlaselt tugevad ja eelmise hooaja murelaps- kaitseliin, on samuti saanud kaks head täiendust. Kui Juve taktikast rääkida, siis on kaks võimalust, kas 4-4-2 või 4-3-1-2. Ise ma eelistaksin teist varianti. Igatahes peaks need välja nägema umbes nii:
                    4-4-2
                    -----------------buffon-------------------
                    zebina--thuram--cannavaro-zambrotta
                    --------emerson--blasi/tacchianrdi-----
                    olivera/camoranesi-------------nedved
                    --------del piero--ibrahimovic/trezeguet

                    või 4-3-1-2
                    ----------------buffon--------------------
                    zebina--thuram--cannavaro-zambrotta
                    ----emerson-----blasi----nedved-------
                    ----------------del piero-----------------
                    ------ibrahimovic-----trezeguet---------

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas kaala


                      Algselt postitas Tanel


                      Algselt postitas treze


                      Micco suhtes laenuleminek oleks veel reaalne, aga nüüd ma ei tea, kui kindlad on selle Itaalia meedia allikad:

                      Serie A club Fiorentina have signed Italy international striker Fabrizio Miccoli from Juventus. ANSA said Miccoli had signed a three-year deal with the promoted Florence club.

                      No, kui ta maha müüdi, siis on küll tõsiselt kahju..
                      Treze, ära muretse, mina tean nii palju, et tegu on co-ownershipiga nagu oli Parmal ja Interil Adrianoga. http://www.gazzetta.it/primi_piani/calcio/2004/pp_1.0.490451280.shtml
                      itaalia keelt me mõistame muidugi kõik
                      Aga, kes meist tõlkemootoreid ei armasta.


                      Ja eika, kuidas su teine skeem saab olla 4-3-2-1. Mõtlesid äkki nii:

                      -------------------Mängija 1-------------------
                      ----Mängija 2-Mängija 3-Mängija 4-Mängija 5----
                      ---------Mängija 6-Mängija 7-Mängija 8---------
                      -------------Mängija 9--Mängija 10-------------
                      -------------------Mängija 11------------------

                      Ilus nool tuli muidu
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas eika


                        Tulidki suurostud, mida ma ootasin
                        Meeskond on väga hästi komplekteeritud, kõik liinid on ühtlaselt tugevad ja eelmise hooaja murelaps- kaitseliin, on samuti saanud kaks head täiendust. Kui Juve taktikast rääkida, siis on kaks võimalust, kas 4-4-2 või 4-3-1-2. Ise ma eelistaksin teist varianti. Igatahes peaks need välja nägema umbes nii:
                        4-4-2
                        -----------------buffon-------------------
                        zebina--thuram--cannavaro-zambrotta
                        --------emerson--blasi/tacchianrdi-----
                        olivera/camoranesi-------------nedved
                        --------del piero--ibrahimovic/trezeguet

                        või 4-3-2-1
                        ---------------buffon--------------------
                        zebina--thuram--cannavaro-zambrotta
                        ----emerson--nedeved--blasi----------
                        ----------------del piero-----------------
                        ------ibrahiovic--trezeguet-------------
                        Ma ei saa su viimasest väljapakutud variandist küll aru, aga üks võimalik variant oleks ka 4-3-2-1 Zlataniga tipus.
                        Suurimaks probleemiks on hetkel äärekaitsjad, kui küllaltki tundmatu nimi Zebina saaks omal positsioonil veel kuidagi hakkama, siis väärilisi vahetusi talle ja Zambrole meil pole. Ja nüüd kui Miccoli on läinud, puuduks meil justkui ka del Piero\'le sobiv vahetus - nii Trezeguet, Zlatan kui ka Zalayeta on pigem tipuründajad. Okei, kuna ka mitmed me poolkaitsjad on edukalt võimelised mängima ründes (Kapo, Olivera), siis annaks ju varieerida, aga arvestada tuleb ka sellega, et näiteks Alex on (üli)vigastustealdis ja et mängudegraafik saab olema tihe, samuti on sel aastal mängude koguarv suurem. Kohe esimesel mängunädalal on meil näiteks mõnepäevase vahega nii Serie-A avalöök kui ka CL-i avamäng Ajax\'iga võõrsil. Selge on see, et aegajalt tuleb põhimängijatele niikuinii puhkust anda, aga meie pink paistab Milaano klubidega võrreldes natuke kehvem. Kui ainult need vigastused nüüd meist eemal püsiksid. Ptüi Ptüi Ptüi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          uups... ma mõtlesin 4-3-1-2

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            MM-valikmängude raames käisid väljakul ka paar Juventuse mängijat:

                            Itaalia koondise 2:1 võidumängus Norra üle olid algkoosseisus Buffon ja Zambrotta. Neist viimane andis ka väravasöödu Itaalia teisele väravale. Mängu vaatasid vahetusmeestepingilt Legrottaglie ja Blasi.

                            Rootsi 7:0 võidumängus Malta üle lõi 4 (!) väravat Juve uus ost Ibrahimovic, see lubab tulevaks hooajaks head.

                            Teised Juve mängijad kahjuks oma maa koondist ei aidanud...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas eika


                              MM-valikmängude raames käisid väljakul ka paar Juventuse mängijat:

                              Itaalia koondise 2:1 võidumängus Norra üle olid algkoosseisus Buffon ja Zambrotta. Neist viimane andis ka väravasöödu Itaalia teisele väravale. Mängu vaatasid vahetusmeestepingilt Legrottaglie ja Blasi.

                              Rootsi 7:0 võidumängus Malta üle lõi 4 (!) väravat Juve uus ost Ibrahimovic, see lubab tulevaks hooajaks head.

                              Teised Juve mängijad kahjuks oma maa koondist ei aidanud...
                              Siiski siiski, Horvaatia 3-0 võidumängus Ungari üle tegi terve kohtumise kaasa Igor Tudor

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas Juveman


                                Algselt postitas eika


                                MM-valikmängude raames käisid väljakul ka paar Juventuse mängijat:

                                Itaalia koondise 2:1 võidumängus Norra üle olid algkoosseisus Buffon ja Zambrotta. Neist viimane andis ka väravasöödu Itaalia teisele väravale. Mängu vaatasid vahetusmeestepingilt Legrottaglie ja Blasi.

                                Rootsi 7:0 võidumängus Malta üle lõi 4 (!) väravat Juve uus ost Ibrahimovic, see lubab tulevaks hooajaks head.

                                Teised Juve mängijad kahjuks oma maa koondist ei aidanud...
                                Siiski siiski, Horvaatia 3-0 võidumängus Ungari üle tegi terve kohtumise kaasa Igor Tudor
                                Seda ma kartsin ,et mul keegi jääb kahesilmavahele...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X