320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juventus on kolm korda Galaga mänginud Türgis:
    2013/2014. Praegune lumekamm
    2003/2004. The match between the two in 2003 was also postponed after terrorist attacks in Istanbul, and was played a week later in Dortmund, Germany.
    1998/1999. In 1998 the match was delayed because of anti-Italian sentiment in Turkey over Italy's refusal to extradite Kurdish rebel leader Abdullah Ocalan. It was played a week later in Istanbul.

    Ehk üsna neetud värk. Mustriga sobiks kui mäng lükataks siiski nädala edasi. Staadion näeb ka hetkel üsna nilbe välja:

    Kommentaar


      Minuarust oleks ka mõistlik, kui mäng nädala võrra edasi lükatakse. Play-offide loosimist see ka ei sega, kuna ükski Itaalia tiim oma alagruppi ei võida. Või no, Napoli 3-0 võidu korral ja Dortmundi viigi/kaotuse korral vist oleks võimalik? Reaalselt Napoli kaitse vastu lööb Arsenal ühe ikka ja neli uhada. No eks me näe. Pole väga süvenenud selle grupi võimalikele lõpptulemustele.

      Eilse pooltunni kohta niipalju, et asi oli mänguliselt väga kontrolli all. Rahulikult tiksuti ja türklased hoidsid küll palli, aga kordagi ohtlikuks ei saanud. Lumes tormati isegi täitsa edukalt (Chiellini, Asa, Tevez). Aga kui mäng peaks täna toimuma, siis on halb eelaimus. A'la Bonucci libiseb märjal platsil, Drogba saab Buffoniga 1-1'le ja viib Gala edasi. Ettenutmine või nii.

      Kommentaar


        Lõplik roheline tuli on mängule antud (vahepeal oli katuselt allasadavate lumehunnikute jne pasa pärast mäng veel natuke lahtine). Väidetavalt on ilm sama sitt nagu eile (ehk lumesajune), ainult staadion on vahepeal läbivettinud. Lubab üsna mudast andmist.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Krdi kusikud! Samal ajal tegi 24 veebruaril maailma parim klubi silmad ette!



          Ära peale enam võta.Üks asi on mingi mõttetute tagaotsavõistkondade liiga mäng ja teine asi on meistriteliiga ülitähtis mäng.

          Kommentaar


            Algselt postitas #11 Vaata postitust
            Ära peale enam võta.Üks asi on mingi mõttetute tagaotsavõistkondade liiga mäng ja teine asi on meistriteliiga ülitähtis mäng.
            Ja kui nüüd mõelda et ma kunagi nomineerisin sind Aasta Uustulnuka auhinnaga, siis tõesti, mis mu peas külll toimus... Neetud peale võtmine

            MERDA RUBE!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas #11 Vaata postitust
              Ära peale enam võta.Üks asi on mingi mõttetute tagaotsavõistkondade liiga mäng ja teine asi on meistriteliiga ülitähtis mäng.
              Ma muidugi ei teadnud et olenevalt võistkondadest kes mängivad ja turniirist, kehtivad erinevad reeglid.

              (Ok tegelt teadsin ju küll Juvele ja näiteks eelmise aasta Milanile kehtisid teised reeglid, aga see on teisel ajal nutmiseks)



              Minu seisukoht on muidugi, et sellise ilma/platsiga ei tohiks mängida. Ei oleks Roma pidanud seal mängima ja eile oli õige otsus mäng katkestada. Ideaalis tuleks ilmaprognoosi järgi seda ennetada ja juba enne mängu otsus vastu võta.

              Kommentaar


                Streami on kellelgi juba?

                Kommentaar




                  Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                  Kommentaar


                    Lihtsalt ulme mis mülkas mehed peavad mängima, ainult pikk pall toidab tehnilise poole vôib ära unustada. Juvel kindel eelis imo.

                    Kommentaar


                      Skysport HD: http://0eb.net/playerallr.php?id=699163

                      Väljak on täielik kartulipõld. Arusaamatu, kuidas saavad sellised asjad juhuda CL mängus, viie tärniga hinnatud staadionil mis sai valmis aastal 2011. Katus on vist rohkem iluasi. Aga võibolla vingun hoopis ise liiga palju..

                      Kommentaar


                        Tuletab ägedaid trenni aegu meelde, kui sai trennikaaslastega hilisel sügisel mängitud sellise lödi ilmga.
                        Praegu, aga ei oskaks öeld kas lähekes kui, keegi praegu kutsuks.

                        Selles mängus võib juhtuda kõike, kuigi Juvel vist jah kindlam seis veits.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                          Tuletab ägedaid trenni aegu meelde, kui sai trennikaaslastega hilisel sügisel mängitud sellise lödi ilmga.
                          Täpelt samasugused olid minu esimesed mõtted kui ma tänase mängu striimi lahti võtsin

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            A'la Bonucci libiseb märjal platsil, Drogba saab Buffoniga 1-1'le ja viib Gala edasi. Ettenutmine või nii.
                            prohvet, vähemalt Bonucci on märki tabatud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Noh jah...tublid poisid, mis muud ikka öelda. Tõsine Itaalia lipulaev...

                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Nägemist "lipulaev" saapamaalt
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X