320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis positsiooni see Pereyra mängib ja miks ta eest 15,5M välja tahetakse käia või juba käidi ? Ei ole Udinese tegemisi jälginud ausalt öeldes. Mingi Martinez 2 ?

    Kommentaar


      juve teema rokib, need pildid ja emotsioonid on top notch kraam

      br-eika-r
      pl-eika-r

      silver m-eika-r
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        juve teema rokib, need pildid ja emotsioonid on top notch kraam
        Jah, nõus.
        Väga tore, et mulle suvepäevadel mainiti, et Itaalia jalgpalli teema on puhas kuld, enne ei olnud väga süvenenud. Pole pidanud siiani pettuma

        Kommentaar


          Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
          Mis positsiooni see Pereyra mängib ja miks ta eest 15,5M välja tahetakse käia või juba käidi ? Ei ole Udinese tegemisi jälginud ausalt öeldes. Mingi Martinez 2 ?
          Vasakul äärel, aga samas suudab ilmselt ka nr 10 peal toimida.

          Kommentaar


            Patrice Evra has left #mufc to join Juventus. Everyone at the club would like to thank him for his many years of excellent service.

            Unitedi ametlikust Twitterist.

            Kommentaar


              Vidal meile ja Asamoah liigub keskele ilmselt. :P

              Kommentaar


                Tunnen kaasa. Lisaks Allegrile peate ühte tonti veel nüüd taluma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Tunnen kaasa. Lisaks Allegrile peate ühte tonti veel nüüd taluma.
                  Ma olen justkui aru saanud, et Evra on viimastel aastatel justkui mõistuse pähe võtnud ja korralikuks riietusruumi-kapteniks hakanud. Ja kuna Evra oma esimesed profiaastad Itaalias veetis, siis ei tohiks ka keelebarjäärist tulevnevaid probleeme olla. Eks näis muidugi, mis mahus Evra Allegri plaanides üldse on- loogiline oleks, kui prantslasega arvestatakse kui Asamoahi varumehega, aga mine sa seda Allegrit tea.

                  Lisaks tegi Morata täna oma põlvele haiget ja kardetakse, et noormees on vähemalt kuu eemal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Ma olen justkui aru saanud, et Evra on viimastel aastatel justkui mõistuse pähe võtnud ja korralikuks riietusruumi-kapteniks hakanud.
                    Alati olnud seda. Kui nüüd keegi hakkab jälle seda koondise teemat ajama, siis see, kes Domenechi ptsi saadab, peabki peast väga mõistlik vend olema.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Juve vs Barca Cl-is. Make it happen!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                        Mis positsiooni see Pereyra mängib ja miks ta eest 15,5M välja tahetakse käia või juba käidi ? Ei ole Udinese tegemisi jälginud ausalt öeldes. Mingi Martinez 2 ?
                        Väidetavalt saadakse tõesti Pereyra diil peagi lukku. Sörensen + 11 miljonit olevat lõpplahendus (esimesel aastal vormistatakse asi laenuks, et maksed nelja aasta peale hajutada). Nii vähe kui ma Udineset näinud olen, siis 23a argetiinlane erilist muljet pole jätnud- tundub selline vaese mehe Marchisio, kes suudab natuke kõike teha. Peaasi muidugi, et Pereyrat Vidal asendajaks ei toodud.

                        ps. Morata on väljas 2 kuud. Pagan, see hooaeg on juba eos neetud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust

                          ps. Morata on väljas 2 kuud. Pagan, see hooaeg on juba eos neetud.
                          Allegri on ju vigastustelaine poolest tuntud. Ilmselt on teil see hooaeg sama palju vigastusi kui eelmised 3 aastat kokku.

                          Kommentaar


                            Vaene Allegri... Tuleb just see hooaeg kui Juve ei oleks nii kui nii võitnud, vahet pole kes eesotsas on.
                            Aga vähemalt on teil scapegoat olemas!!!

                            Kommentaar


                              Fuck noo, kui see peakski nii minema siis..

                              .. kindlasti võtab ta endaga kaasa Pogba..
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Kuhu Blanc huvitav läheb järsku, tal ju siiani hästi läinud PSG-ga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X