320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meeskond ongi hea. Candreva mängib juba kolme eest korraga. Aga mis vahet sellel on. Meie treeneriks on habemega pelmeen ja siit ei tule mingit tillikastet.....siit saab tulla vaid üks mulatist koll su uksele, võmp pihus küsides "You need mayonnaise in your back door?"
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust

      Barzagli osas ma nii kindel poleks. Suveks on mees 34 ehk parimad aastad karjäärist on vast läbi ja nüüdne pea pooleaastane eemalolek on niisamuti ohumärk. Arvestades kui palju on Juventust viimasel ajal keskkaitsjatega seostatud, siis näib, et Juventuse juhtkond mõtleb sarnaselt. Lisaks on oma järge ootamas ka Empoli Rugani.
      Transfermarkti andmetel on Barzaglil leping aastani 2016. Ma nüüd ei teagi, kumb õige on. Enne Juvesse tulekut pidavat ta parimad aastad ka läbi olema. Igatahes, enne kui vigastusest tagasi pole tulnud ja platsil ennast näidata saanud, ma teda veel maha ei kannaks.

      Algselt postitas eika Vaata postitust

      Storari osas on küsimus, et kas äkki poleks aeg Leali ära tuua. Noh, noormees saaks treenida Juventusega (loe:Buffoniga) ning miinimumgraafiku puhul mõned Coppa ja muud ebaolulised mängud kirja. Võimalik, et tuleks rohkem kasuks kui teist aastat Serie A tabelilõpuklubis pallida. Kui Leali toomine teema pole, siis loomulikult võiks ja peaks Storariga jätkama.
      Viimase kolme aasta peale on Gigi jätnud vahele 14 liigamängu. Tundub natuke vähe mänge (ca5 aastas) noore talendi jaoks. Oleks Buffon pikendanud lepingut aasta võrra, võiks ju eeldada, et viimasel lepinguaastal järk-järgult ta mänguaeg väheneb. Aga praeguses olukorras arvan, et aastakese võiks jätkata Gigi-Storari duoga. 21 aastasel väravavahil on mõistlikum iganädalaselt mängida, kui teha mõned mängud Coppas+mõned liigamängud, kus tal eriti tööd ei ole. Lisaks Storari on väga pädev väravavaht ja läheb raudselt sinna Pepe juhtumi kirjelduse alla.

      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ja mis sul Rubinho vastu on? Ei näe küll põhjust, miks kolmandaks väravavahiks peaks raiskama mõnda noort või pädevamat mängijat. Ehk kui monokulm veel viitsib pingil tiksuda, siis las laksab samamoodi edasi.
      Absoluutselt mitte midagi. Jääb klubisse, las jääb. Ei jää, noh mis seal ikka. Sõnastasin natuke valesti. Ses suhtes tõesti vahet ei ole, kes hooaja viimases mängus vahetusest väravasse tuleb, et minutid ikka kirja saada.

      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Pepe juhtum on ka omamoodi. NBAs on tavaliselt pingi otsas kaheteistkümnendaks mängijaks olematatute oskustega mängumehed, kelle peamiseks ülesandeks on juubeldamine pingil ning riietusruumis oma mölaga meeskonna lõbustamine. Ma ei teagi, kas jalgpallis ka sellisel eesmärgil mängijaid palgal hoitakse, aga Pepe on seni antud rolli suurepäraselt välja mänginud. Mingi olematu palga eest võiks ta ju samamoodi edasi tiksuda ja dzõuke rebida.
      Nõus, aga jalgpallurina tal selles klubis enam tulevikku ei ole. Vähemalt mina ei usu, et ta suudab midagi ligilähedalegi pakkuda sellele, mis ta Conte esimesel tiitliaastal tegi.

      Kommentaar


        Nägin täna üsna detailselt Juventus - Lazio lõppseisu unes

        Juventus läheb 2-0 juhtima, Lazio lööb 3 tagasi ning peale seda lisab Juventus veel ühe. Lõppskooriks suur 3-3. Raha selle seisu peale panema ei hakka, eks näis. :P

        Kommentaar


          Vaadates, et ainuke Juve mäng mis ma see hooaeg näinud olen, oli see pusimine Olympiacose vastu Cl's, siis 3-3 või 3-2 on päris oodatav.

          Kommentaar


            Pogbalt poolajaks üks värav + üks post. Jätkaku samas vaimus!

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Ma ei tea kas ma juba seda maininud olen, aga istuge kõik endale Maiconi majoneesine võmp sisse kes kahtlesid Allegri võimetes. Teades, et ta oli suvel lähedal Lazioga liitumisele on veel eriti kurb. Meeskond on meil hea ja istuksime mugavalt teisel kohal praegu. Aga mis seal ikka...Lotito stiil ongi selline.
              Tundub, et Maiconi võmp on kogu helesiniste kaitseliinile+Marchettile meeldima hakanud...
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Ma valisin 2 õlut, rummikoksid ja sauna Piolinwa tsirkuse asemel. Big success!!!!!!!
                Kas Marchetti oli kloun? Keegi Laziost üldse hea oli?
                Õnnitlused Piolinwale!!!!!!!!!Never forget!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Ma valisin 2 õlut, rummikoksid ja sauna Piolinwa tsirkuse asemel. Big success!!!!!!!
                  Kas Marchetti oli kloun? Keegi Laziost üldse hea oli?
                  Õnnitlused Piolinwale!!!!!!!!!Never forget!!
                  Noh, teine värav selge kaitse pask, 3.puhul oleks korralik vv ära tõrjunud.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Eile vedas, aga Padoinisugused tõmbavad meeskonna keskmist taset alla. Tänapäeval 10kesi 11 vastu üldjuhul edu ei saavuta.Sinust niigi ei ole väljakul mitte mingit kasu ja siis sa võtad veel rumala punase kaardi ka. Sel hooajal võib iga kobistatud viik või kaotus määravaks saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                      Eile vedas, aga Padoinisugused tõmbavad meeskonna keskmist taset alla. Tänapäeval 10kesi 11 vastu üldjuhul edu ei saavuta.Sinust niigi ei ole väljakul mitte mingit kasu ja siis sa võtad veel rumala punase kaardi ka. Sel hooajal võib iga kobistatud viik või kaotus määravaks saada.
                      Noh, kui Asamoah kõrvale jätta, siis on viimastel aastatel vasakkaitses mänginudki ainult Padoinisugused ehk vaikselt hakkab olukorraga harjuma. Ma olen pikemat aega rääkinud, et Juventuse vasakkaitse/wingbacki positsioon on neetud koht. Viimase viie aasta jooksul on antud kohal mänginud Grosso, Traore, de Ceglie, Motta, Chiellini, Ogbonna, Estigarribia, Giaccherini, Peluso, Isla, Asamoah, Evra ja Padoin (vasakkaitses vist ka Grygera ja Sörensen ning Ziegler vist ei saanudki Juve ridades mängu kirja?). Võta üht ja viska teist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Noh, kui Asamoah kõrvale jätta, siis on viimastel aastatel vasakkaitses mänginudki ainult Padoinisugused ehk vaikselt hakkab olukorraga harjuma. Ma olen pikemat aega rääkinud, et Juventuse vasakkaitse/wingbacki positsioon on neetud koht. Viimase viie aasta jooksul on antud kohal mänginud Grosso, Traore, de Ceglie, Motta, Chiellini, Ogbonna, Estigarribia, Giaccherini, Peluso, Isla, Asamoah, Evra ja Padoin (vasakkaitses vist ka Grygera ja Sörensen ning Ziegler vist ei saanudki Juve ridades mängu kirja?). Võta üht ja viska teist.
                        Ära maailmameistritega ülbitse.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Noh, kui Asamoah kõrvale jätta, siis on viimastel aastatel vasakkaitses mänginudki ainult Padoinisugused ehk vaikselt hakkab olukorraga harjuma. Ma olen pikemat aega rääkinud, et Juventuse vasakkaitse/wingbacki positsioon on neetud koht. Viimase viie aasta jooksul on antud kohal mänginud Grosso, Traore, de Ceglie, Motta, Chiellini, Ogbonna, Estigarribia, Giaccherini, Peluso, Isla, Asamoah, Evra ja Padoin (vasakkaitses vist ka Grygera ja Sörensen ning Ziegler vist ei saanudki Juve ridades mängu kirja?). Võta üht ja viska teist.
                          Grygera asjatas vist ikka rohkem paremal ja võis vasakul olla vaid hädavariant. Juventuse vasakkaitse kvaliteedi allakäik on niivõrd suur mõõde, et ma ei suuda meenutada, kes seal viimati oma positsioonil ka vajaliku tipptaseme välja jooksis. Montero? Iuliano? Even more far behind?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Zambrotta

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Grygera asjatas vist ikka rohkem paremal ja võis vasakul olla vaid hädavariant. Juventuse vasakkaitse kvaliteedi allakäik on niivõrd suur mõõde, et ma ei suuda meenutada, kes seal viimati oma positsioonil ka vajaliku tipptaseme välja jooksis. Montero? Iuliano? Even more far behind?

                              Kommentaar


                                Kohtunik Proenca viimane kokkupuude Juventusega oli võõrsilmängus Galatasarayga. Teveze põhimure pressikonverentsil oli staadioni konditsioon, mis olevat täiesti kohutav. Ehk võib nalja saada, kuigi viimase aja vormi arvestades peaks siiski korralik ülerullumine tulema.

                                Ennustatav koosseis on erinevates väljaannetes sama (jup, Padoin ongi hetkel Juve vasakkaitsja), ainult formatsiooni osas on väikesed ebakõlad (4312 / 4321), mis kõik on lõppeks üsna tähtsusetu pisiasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X