320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Lemina registana ei suutnud mitte midagi teha ning pigem jäid silma valesöödud ja mängust täiesti väljasolek. Noormehest on ikka eriti keeruline sotti saada- mõnes mängus tundub, et sealt võib midagi tulla küll, teises mängus mõtled, et pigem võiks Hernanes platsil olla.

    Siiski ajab enim ketasse see, et Allegri ei läinud mängule täisjõuga. Türa, kui eesmärgiks on sel aastal Meistrite Liiga edu, siis peaks alagruppi laksama 100% jõuga, et välistada teiseks jäämine (ja Barca-Real-Bayerni varast vastutulekut). Mine parima tiimiga peale ja tee endale elu lihtsaks. Aga ei. Sisuliselt kindlustati selle viigiga seis, et peab jälle viimase vooruni higistama ja grupivõitja selgub tõenäoliselt võõrsilmängus sama Sevillaga. Täiesti arusaamatu.
    Muidu olen täiesti nõus, aga eriti selle osaga. Fuck it, kuidas ei õpita oma vigadel. Eelmine aasta situti end alagrupis täis ja kingiti Cityle lihtne teekond poolfinaalini. Nüüd hakkab nagu vaikselt korduma see asi.

    Ja noh Lemina pole Juventuse tase nagu üldse.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Standard Allegri CLi brainfart. Avamängule Sevillale, sedamoodi näppu lõigata on ikka müstika. Kõva mees see Allegri. Paistab, et isegi fännid võivad nüüd oma CLi muinasjutu raamatu sulgeda ja edasi Serie A peale keskenduda. A ja kas ma seda juba ültesin, milline sitakott Higi-Ain on v? Olen rääkinud kuidas 90 milli eest osteti pekinägu, kes skoorib Sassuolo ja Empolite vastu, aga kui tegemist on suurte mängudega (loe: suured liiga vastastased, Coppa America, MM jne) siis situb ennast korralikult täis. Ehk elusees ei ole see rasvamagu seda raha väärt, aga kätte saadi. Napoli saab Milikuga koos korralikult käsi kokku sügada.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Standard Allegri CLi brainfart. Avamängule Sevillale, sedamoodi näppu lõigata on ikka müstika. Kõva mees see Allegri. Paistab, et isegi fännid võivad nüüd oma CLi muinasjutu raamatu sulgeda ja edasi Serie A peale keskenduda. A ja kas ma seda juba ültesin, milline sitakott Higi-Ain on v? Olen rääkinud kuidas 90 milli eest osteti pekinägu, kes skoorib Sassuolo ja Empolite vastu, aga kui tegemist on suurte mängudega (loe: suured liiga vastastased, Coppa America, MM jne) siis situb ennast korralikult täis. Ehk elusees ei ole see rasvamagu seda raha väärt, aga kätte saadi. Napoli saab Milikuga koos korralikult käsi kokku sügada.
        Sellest on küll kahju, et Romale play-offis nii tugev vastane vastu tuli. Esimesest voorust peale hakkas Porto juba lammutama.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Lemina pole kunagi eriline mänguehitaja olnud. Täpset pikka söötu jala sees ei ole, mis regista kohal on suureks puuduseks. Lühikest lükata ja kombineerida mõistab küll, aga see loov pool ei paista tal loomuses olevat, neljal juhul viiest valib kõige ohutuma söödu ja hoiab ise tagaplaanile, et jumala eest tagasi ei söödetaks. Kaitseomadused on samas suurepärased ja eks seepärast teda väljakul hoitigi.

          Itaalias saab hakkama, aga tipptasemel jääb ründefaasis hätta. Muidugi Sevilla pressis eile sama hullumeelselt nagu Tšiili koondis ja keskväli oli sellega ebanormaalse surve all. Kui Sampaoli käe all igas mängus niimoodi uhatakse, siis hooaja lõpuni nad küll vastu ei pea.

          Evra oli enne eilset saanud vaid 5 mintsa vahetusest. Tema mängitamist see ei vabanda, aga ehk vabandab natuke tema esitust.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Standard Allegri CLi brainfart. Avamängule Sevillale, sedamoodi näppu lõigata on ikka müstika. Kõva mees see Allegri. Paistab, et isegi fännid võivad nüüd oma CLi muinasjutu raamatu sulgeda ja edasi Serie A peale keskenduda.
            Veitsa vales teemas oled. Pigem ootaks sinu arutlusi siin, et millised on Suurklubide nagu Konyaspor, Luhanski Zonya, Astra Giurgiu, Hapoel Beer Sheva, Dundalk ja Roma tänavused võimalused Euroopas.

            Kommentaar


              Ma ka ei saa aru, et mida see Asamoah treeningutel teeb. Näha on et mehel pole seda sees mis tipus mängival mängijal vaja. Vigastused on oma töö teinud. Juvel oleks isegi Hernanes kasulikum olnud eile. Mänguehitus keskväljal puudus. Lemina puhul saab ehk andeks anda siiski nö suurem roll see aasta ja ikka noor ja kogenematu. Khedira kadus peale esimest 30 minutit ära ja siis ei jõudnud pall ka kuidagi sinna Dybala-Higuaini.

              Muide kas ma olen ainus kes arvas, et Alves polnud eriti hea. Ses mõttes et mis mõte on heas mängus ründefaasis kui söödud on kohutavad. Enamus sööte kasti oli üle löödud või täiesti metsa. Mul tuli isegi nagu Lictsteineri igatsus peale.

              Evra ei tohiks enam üldse mängida peale Bayerni mängu euroopas.

              Vahetusest vms oleks võinud kasutada Cuadradot näiteks.

              Teine teema on see, et 3-5-2 töötamiseks on vaja seal keskel head mängujuhti, see puudus eile. Oleks võinud vabalt mängida 4-3-3- vms kus näiteks Cuadrado siis ees ründes abiks. Mis mõte on mängida 3 kaitsjaga kui Sevilla ka tegelt suhteliselt tujutult ründas.

              Kirsiks tordile muidugi see et Morata lõi Reali võiduvärava 90 minutil.

              Twitteris ringles ringi selline alternatiivne formatsioon mida oleks võinud proovida:



              Ja kuigi ma ei arva et Pjanic tegi imemängu, siis oleks aeg teda põhis mängitama hakata. Me ei räägi siin ju mingist teisest liigast tulnud mängijaga. Asamoah võiks jaanuaris üldse minema lasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Muide kas ma olen ainus kes arvas, et Alves polnud eriti hea. Ses mõttes et mis mõte on heas mängus ründefaasis kui söödud on kohutavad. Enamus sööte kasti oli üle löödud või täiesti metsa. Mul tuli isegi nagu Lictsteineri igatsus peale.
                Eeldatavasti oled ainus. Alves toitis väga korralikult- olulistest olukordades näiteks tsenderdus Higuainile ja paar päris teravat söötu ka värava ette. Ja ega muidu ka mees ansamblist välja ei langenud. Lichtsteiner pole pikka aega nii pädevaid mänge näidanud.

                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Teine teema on see, et 3-5-2 töötamiseks on vaja seal keskel head mängujuhti, see puudus eile. Oleks võinud vabalt mängida 4-3-3- vms kus näiteks Cuadrado siis ees ründes abiks. Mis mõte on mängida 3 kaitsjaga kui Sevilla ka tegelt suhteliselt tujutult ründas.
                Olgem siiski ühes osas täpsed- Sevilla polnud tujutu vaid Juventus oli kaitsesuunal robustselt hea.

                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Ma ka ei saa aru, et mida see Asamoah treeningutel teeb. Näha on et mehel pole seda sees mis tipus mängival mängijal vaja. Vigastused on oma töö teinud. Juvel oleks isegi Hernanes kasulikum olnud eile. // Asamoah võiks jaanuaris üldse minema lasta.
                Pingipoolikuks on Asa samas täiesti okei ju. Ei virise ja jookseb isukalt. Pjanic saab 100% vormi, Marchisio tuleb tagasi ja jaanuaris tuleb äkki Witsel või keegi ning Asa saab oma päris pingirollis olla. Sellisena Asa on tegelikult päris okei.

                Ühe korra (enne Marchiso naamist) tahaks selles eilses Asamoah/Khedira rollis muidugi Cuadradot näha. Ma ei kujuta ette, kas ta seal toidaks, aga iseenesest füüsis-tehnika-töötahe peaks kastist-kastis poolkaitjsa positsioonil mängimiseks olemas olema. Iseasi, kas ka taktikaline mängulugemine. Aganoh see hüpoteetiline kooslus näeb megaseks välja:
                Sandro-Khedira-Pjanic-Cuadrado-Alves

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Lemina pole kunagi eriline mänguehitaja olnud. Täpset pikka söötu jala sees ei ole, mis regista kohal on suureks puuduseks. Lühikest lükata ja kombineerida mõistab küll, aga see loov pool ei paista tal loomuses olevat, neljal juhul viiest valib kõige ohutuma söödu ja hoiab ise tagaplaanile, et jumala eest tagasi ei söödetaks. Kaitseomadused on samas suurepärased ja eks seepärast teda väljakul hoitigi.
                  Ta polnud juba Marseilles mingi mänguehitaja, et ei teagi mida Allegri temalt nüüd ootab.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Eika. Asamoah ongi olnud pingipoiss vahepeal. Mis mõte on pingipoisist kes mängu tulles midagi ei tee. See on umbes sama nagu Sturaro ja Padoin on head pingipoisid. Kui oli vaja platsil tegusid teha, oli s-tt püksis (meenutagem kas või seda korda kui Marchisio vigane oli ja Padoin mängis ja Roma käest sisse saadi). Ja Sturaro ka seal Bayerniga mängus lagunes ära teises kohtumises kui Khedira asemele tuli. Ei saa ka ainult Evrat üksi süüdistada tolles mängus. Keskväli läks Bayerni kätte.


                    Ma ikkagist vaidlen vastu mis mängu sa vaatasid. Korduvalt Alvese söödud läksid üle. Selle asemel oleks teravust võinud teha 1v1 ette võttes näiteks nagu seda tegi Sandro kui platsile sai. Asamoah üritas kah seda teha aga ei midagi. Asamoah oli nii pask. Sa ise kirjutasid ka enne et paha jne, nüüd vaidled siin mulle vastu.

                    Platsil polnud sisuliselt kedagi kes palle võidaks ja Asamoah peaks nagu see vend olema platsil. Ründes ka mitte midagi. Hernanes oleks ka loovamalt midagi teinud ja söötu jaganud.

                    Eks elame näeme. Lyon alustas võimsalt. (grupi kotiku vastu olgem täpsed muidugi) Mängida on omajagu aga asju peab muutma. Nüüd on juba vaja hakata mänge võõrsil võitma siin grupis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                      Ta polnud juba Marseilles mingi mänguehitaja, et ei teagi mida Allegri temalt nüüd ootab.
                      No mida oodata on kui Pjanic kogu aeg vigane on ja Marchisio ka vigane ja Marotta ei suutnud osta Pogba asemele kedagi head.

                      Mind pigem imestab see usk Asamoahsse. Liiga suur sümpaatia ilmselt et austatud ja respekteeritud mängija kes ei jonni. Aga tulemust pole.

                      Võiks üritada seda Matuidid jaanuaris tuua uuesti. Emery mängib meest ründes ju. Koomik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                        Ta polnud juba Marseilles mingi mänguehitaja, et ei teagi mida Allegri temalt nüüd ootab.
                        Ma isegi pole 100% kindel, et kas Allegri ootab mehelt alt ehitamist või lihtsat lõhkumist ja lihtsaid sööte. AGA kui meeskond mängib nüüd neljandat aastat 352 formatsiooni, siis on loogiline, et kõik mängijad tahavad hirmsasti palli nö regista kohal olevale mängijale toppida. Sesmõttes võib Leminale andeks anda, et ta hooti oli nagu hirv autotuledes.

                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Eika. Asamoah ongi olnud pingipoiss vahepeal. Mis mõte on pingipoisist kes mängu tulles midagi ei tee. See on umbes sama nagu Sturaro ja Padoin on head pingipoisid. Kui oli vaja platsil tegusid teha, oli s-tt püksis (meenutagem kas või seda korda kui Marchisio vigane oli ja Padoin mängis ja Roma käest sisse saadi).Platsil polnud sisuliselt kedagi kes palle võidaks ja Asamoah peaks nagu see vend olema platsil. Ründes ka mitte midagi. Hernanes oleks ka loovamalt midagi teinud ja söötu jaganud. // Mind pigem imestab see usk Asamoahsse. Liiga suur sümpaatia ilmselt et austatud ja respekteeritud mängija kes ei jonni. Aga tulemust pole.
                        Sinu väide on, et Asamoahi peaks jaanuaris nahui saatma. Minu väide on, et Asamoah on väga pädev mängija meeskonna kuuendaks poolkaistjaks (loe: selle hooaja Padoiniks) ja see, et ta pidi Sevilla suguse tipptiimi vastu platsil olema oli siiski tööõnnetus (eemal olid Marchisio, Pjanic ja Sturaro). Sa ei saa eeldada, et meeskonna kuues poolkaitsja on mingi imevend, kes on nõus vajadusel terve hooaja pingil vegeteerima, aga kui platsile saab, siis toodab nagu noor jumal. Meeskonnaspordis need asjad päris nii ei käi ja mina näen küll Asamoahid ideaalse uus-Padoinina (eriti arvestades, et ghanalane suudab ka wingbacki mängida).

                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Ma ikkagist vaidlen vastu mis mängu sa vaatasid. Korduvalt Alvese söödud läksid üle. Selle asemel oleks teravust võinud teha 1v1 ette võttes näiteks nagu seda tegi Sandro kui platsile sai.
                        Räägime antud mängu kontekstis ikka? Alves oli alustanud keskväljaviisikust (Evra-Asa-Lemina-Sami-Alves) parim mängija ründesuunal ja tema kaitstavalt äärel ei tulnud Sevillal ühtegi ohtlikku olukorda. Mingi "oh, Lichtsteiner oleks tulnud ja teinud" jutt on šveitslase viimase aja vormi kontekstis üsna jabur väide ja see, et värskete jalgadega tulnud Sandro töntside jalgadega vastase vastu ohtlik tundus on igati loogiline, aga antud kontekstis ebaoluline.

                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        No mida oodata on kui Pjanic kogu aeg vigane on ja Marchisio ka vigane ja Marotta ei suutnud osta Pogba asemele kedagi head.
                        Pogba asemele ei ostetud kedagi? Khmm..Pjanic?

                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Võiks üritada seda Matuidid jaanuaris tuua uuesti. Emery mängib meest ründes ju. Koomik.
                        Eem...mis kasu oleks panna raha mängijale, keda ei saa sellel hooajal Meistrite Liigas kasutada?

                        Kommentaar


                          miks magu pingil on? distsiplinaarkaristus? ... see oli päriselt tema seal McDonaldsis?
                           


                          sry, et enne CLi ei jõudnud peale pritsida. läks meelest. võtan 0 väravat enda peale
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #kriis

                            Kommentaar


                              Ega midagi,Inter oli hea,Juve uskumatult sitt.
                              Dybala sitt,
                              Pjanic sitt,
                              Mandzukic sitt,
                              Higuaini polnud peaaegu üldse näha.
                              Asa üks viga mis maksis meile värava,ülejäänud mängu oli enam-vähem.
                              Parimad platsil olid ääred Sandro ja Lichtsteiner.

                              Kommentaar


                                Vaikselt hakkab Rubentussi hvännidele reaalsus kohale tulema. Karikad ja tiitlid on minevik. De Boeri prInterilt kellad on olevik.

                                Eriti mõnus oli vaadata rube number 5 särki kandva koera lõpuvile järgset olekut. Ei olnud vist see mida ta päriselt mõtles. Eks nüüd peab neelama ja korralikult. Roomas tunnelisse koera kombel.

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X