320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Nii passiivselt ja lohakalt ei saa mängida lootuses, et 1:0 püsima jääb. Kuni juhtväravani ja pärast seda olid justkui kaks erinevat meeskonda platsil.
    Ma pigem ei ütleks, et oldi lohakad vaid selgelt oli näha ebakõlasid, mis tulid sellel hooajal sisuliselt esimest korda kasutatud 4312 formatsioonist. Kaitses joosti palliga mehe pealt mitmekesi ära ja press kui selline oli täis auke, ründes oodati kaaslasi tsoonidesse kuhu keegi ei tõusnud ja puudus üleüldine loogika vastase viimases kolmandikus. Selline tunne nagu vaataks koondisemängu, kus mehed on olemas, aga kokkumäng puudub ja kaaslasi juhendatakse kätega. Muidugi oli ka palju positiivset, eriti poolkaitse osas, mis oli märgatavalt voolavam(?) kui 352 puhul. Eriti sümpaatne oli näiteks Sturaro, kellele selline suure maa-ala katmine oma jooksudega ning füüsiline bossamine sobib. Ühesõnaga on eilse mängu põhjal päris keeruline öelda, et kas 4312-l võiks olla tulevikku või mitte.

    Seda kummalisem oli muidugi, et värav saadi sisse siis kui lülituti ümber 352-le viimaseks kahekümneks minutiks. Värav ei tulnud muidugi mänguolukorras vaid standardist- see on täiesti müstika kuidas standardite puhul järjepidevalt magatakse vastased maha. Mis see eile oli? Kolm kuradi vaba Lyoni meest Buffoni vastu. Kari amatööre.

    Eks näis, kas grupivõit tuleb ära või mitte. Võimalik, et (väravatega) viigist Sevilla vastu võib piisata, sest ega Sevilla ülesõit Lyonistki pole ju viimases voorus kindel. Ning vaadates grupiseise (hetkel teisteseas nii Bayern kui ka Real grupis teisel kohal), siis võimalik, et tänavusel hooajal polegi äkki suurt vahet kas lõpetada esimese või teisena. Kuigi selle peale lootma ei saa jääda, sest küllap hiiud võtavad oma.

    Algselt postitas count Vaata postitust
    eika: kas me tahaksime sellises kriisis elada? Mina tahaks!
    Mis me tegema peaks, nutma väikese tüdruku kombel nagu teevad Roma fännid? Sestnoh, vigastused tabavad ju ainult Roma klubi, eksole. Võin ka seda proovida, äkki on siis kodusem sulle.
    Keskkaitse:
    1. Chiellini - mõned nädalad väljas
    2. Rugani - vigane
    3. Bonucci - sai eile viga ja võeti välja
    4. Benatia - naases just vigastuspausilt ja on ainult 3 kuud tiimi juures olnud
    5. Barzagli - ainus enamvähem terve kaitsja, aganoh, 35
    Edasi on ainult äärekaistjad Alves ja Evra, keda peab keskkaitses kasutama

    Rünnak
    1. Dybala - vigane
    2. Pjaca - vigane
    3. Mandzukic - eile sai räige paugu vastu põlve, aga venitas 90 minutit ära
    4. Higuain - terve
    Edasi on ainult äärepoolik Cuadrado ja 16-aastane Kean

    Kommentaar


      Mängu parim hetk oli muidugi see

      Kommentaar


        Tundub, et Juvel puuduks hetkel nagu teatud loovus rünnakul, käib pigem selline tuim söötude lükkamine. Kaitse on CL olnud ju hea, Lyon alles esimene, kes värava löönud, aga rünnakul jääb midagi puudu. Puuduks nagu selline mängija, kes langeks alla, et pall võtta, triblada vastasest mööda ja siis see kiiresti rünnakule viia. Eelmine hooaeg said ju sellega minu meelest nii Pogba kui ka Dybala hästi hakkama. Tõmbasid oma kiiruse ja tehnikaga mängu kohe teistmoodi käima. Pjanic on küll tubli aga pole selline mängujuht nagu oodati. Liiga tihti annab ta kiiresti söödu ära lähimale mängijale, et vahest võiks ka julgemalt teist äärt otsida või pikem diagonaal ette panna. Oskusi tal selleks ju peaks olema, hetkel tundub, et ta mängib kindla peale ja nagu kardaks eksida vmt.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Olgem ausad, rünnaku viimase kolmandiku loovus peakski tulema Dybalalt (vigane) ja tema puudumisel Pjacalt (ka vigane) ehk Pipita-Mandzu ründeduo on ilmselgelt plaan E. Pjanici probleemi on luubi alla võtnud nii Mina Rzouki enne mängu kui ka Paulo Bandini peale mängu (nagu ikka, Bandini on parim Itaalia jalksist kirjutaja, et tasuks lugeda ainult teda). Eks mõlema jutust kõlab läbi see, et Pjanici parimad mängus on olnud varasemas karjääris mezzalana (äärmise keskpoolikuna) 433 formatsioonis ja senised Juventuse taktikalised lahendused tema parimaid külgi esile ei too. Mina personaalselt Pjanicit nii negatiivses valguses ei näe, sest sisuliselt on ta iga mäng oma 2-3 korralikult võimalust teistele loonud (ega Pogbagi ründesuunal väga palju rohkemat ju ei teinud) ja hetkel on mängitud ainult 2 kuud, et bosniasel aega küll enda roll leida. Eriti arvestades, et Marchisioga ta sisuliselt polegi saanud veel koos platsil olla.

          Kommentaar


            Uue formatsiooni krobelisus mõjutas eile kõige rohkem just Pjanicit. Ründajate all oli enamuse ajast täiesti mängust väljas, erandiks mõned kiired söödud. Mida aeg edasi, seda rohkem vajus ta ise madalale Marchisio kõrvale, et palliga ehitada saaks.

            Miks Sturaro eredalt silma paistis, oligi põhjus ehk selles, et oleme puudust tundnud sellisest sirgjoonelisest poolikust, kes oleks agressiivne nii palliga kui pallita ja võtaks julgemalt mängu enda peale. Samamoodi oli Sandro äärel oma ettevõtmistega nagu sõõm värsket õhku.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Mängu parim hetk oli muidugi see
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Eriti sümpaatne oli näiteks Sturaro, kellele selline suure maa-ala katmine oma jooksudega ning füüsiline bossamine sobib.
              Kumb siis on? Irooniaga sümpaatne või? Minu silmis ei vea ta üldse välja. Ära hakka palun mingist Itaalia euro koondise mees jutust rääkima.

              Kommentaar


                Mulle hakkab Pjanic kopa ette viskama. Ei tundu olevat suurte mängude mees. Ses mõttes, et tundub, et ongi ainult karistuslöökide mees või? Miks ta üldse peale ei löö mängu sees tavalises olukorras näiteks. Napoli vastu oli ka vaikne, mäletan ise olukordi kus lihtsalt jalutas teo sammul seal väljakul Juventuse ründefaasi ajal.

                Edasi sealt arutades, siis mingi itaalia liiga parim assist ei tähenda suures mängus midagi. Noh selles mõttes, et lugege mulle ette Pjanici parimad mängud CL-s siis Roma särgis. Üles võib nii kõiki haipida.

                Higuaini osas saab ka vaielda. Üks kontra oli ju seal kus lõi mööda (oleks 2:0 olnud). Nägime seal siis seda Argentina Higuaini kes jalga väristama hakkab.

                Ja siis selline üldine skeem/plaan/taktika. CL edu saavutavad meeskonnad ei mängi nagu enam mingit 2 mees ründes süsteemi tegelt ju. Barca ja Reali edu viimastel hooaegadel on üles ehitatud ründekolmikutel (nimed on teada ma eeldan). Ja siis keskväljal paar asist venda nagu Iniesta ja Kroos. Bayern mängib ka 3 ees, 2 äärt ja siis Lewa lööb sisse. Higuaini edu Napolis oli paljuski üles ehitatud 3sel ründel kus ääred nagu Callejon ja Insigne talle võimalused lõid.

                Ma isegi ütleks eilse osas, et Allegril polnud mune, et Mandzu välja vahetada näiteks Cuadrado vastu. Samas noh, ülejäänud ju vigased kah.

                Teatud mõttes ütleks, et sellist CL otsustajat mängumeest pole. Noh selle 120 milli eest mis Higuaini ja Pjanici peale pandi oleks võinud Griezmanni osta juba. Kes on kõige lähedasem Messidele ja Cronaldodele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Kumb siis on? Irooniaga sümpaatne või? Minu silmis ei vea ta üldse välja. Ära hakka palun mingist Itaalia euro koondise mees jutust rääkima.
                  Irooniata sümpaatne. Üks gif ei muuda ju tervikpilti. Minu meelest on tänavu mängitud 139 minutit veitsa vara, et öelda et ta ei vea välja. Üks näästi jõuline energiadüüd kuluks keskväljale ära ja mulle personaalselt meeldib Sturaro rohkem kui Lemina (või mõni muu pingidüüd). Teisalt saan aru, et kui su eelistus vastupidine on. Maitse asi. Võib vabalt eksida, et ma näen küll Sturarol veel aastateks ja aastateks Conte või Tacchinaridilikku rolli, kui ta vähegi terve püsib.

                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Mulle hakkab Pjanic kopa ette viskama. Ei tundu olevat suurte mängude mees. Ses mõttes, et tundub, et ongi ainult karistuslöökide mees või? Miks ta üldse peale ei löö mängu sees tavalises olukorras näiteks. Napoli vastu oli ka vaikne, mäletan ise olukordi kus lihtsalt jalutas teo sammul seal väljakul Juventuse ründefaasi ajal.
                  Võtame niipidi, et kes on üldse tänavu Juventuse ründesuunal stabiilselt hea olnud? Khedira lammutas paar mängu ja kadus täiesti pildilt. Ülejäänud keskväli on olnud kas vigane või hooti sähvatanud. Dybala alustas väga kahvatult, siis lammutas ja jäi vigaseks. Dani Alvesel ning Cuadradol on nii ja naa mängud, et mõnikord tuleb vägevalt ja mõnikord ei tule üldse. Alles jäävadki tegelikult Higuain, kes laksab stabiilselt, Alex Sandro kes võib olla senise hooaja parim mängija ja Pjanic, kes on alati mõned olukorrad loonud. Ja oletame, et sa ei näe teda nii. Pjanic on mänginud tiimi juures 2 kuud ja juba matad meest maha? Sest ta ei löö mängus peale? Veidi enneaegne ja jabur purse pole?

                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Edasi sealt arutades, siis mingi itaalia liiga parim assist ei tähenda suures mängus midagi. Noh selles mõttes, et lugege mulle ette Pjanici parimad mängud CL-s siis Roma särgis. Üles võib nii kõiki haipida.
                  Loetle mulle ette üleüldse mõni Roma edulugu CLis. Selliselt võttes on kogu Roma tiim alates Tottist kari tonte. Mis iseenesest vale polegi. Suurtest mängudest rääkides. Eelmisel hooajal oli Roma võtmemängudeks matšid Bayeriga ja neis mõlemais sai Pjanic jala valgeks.

                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Higuaini osas saab ka vaielda. Üks kontra oli ju seal kus lõi mööda (oleks 2:0 olnud). Nägime seal siis seda Argentina Higuaini kes jalga väristama hakkab.
                  Higuain. 11 starti, 8 väravat. Hetkel on laias laastus 30 värava graafikus ehk tegemas seda, milleks ta tiimi toodi. See üleloodud kontra polnud üldse nii lihtne olukord, kui esmapilgul tundus.

                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Ja siis selline üldine skeem/plaan/taktika. CL edu saavutavad meeskonnad ei mängi nagu enam mingit 2 mees ründes süsteemi tegelt ju. Barca ja Reali edu viimastel hooaegadel on üles ehitatud ründekolmikutel (nimed on teada ma eeldan). Ja siis keskväljal paar asist venda nagu Iniesta ja Kroos. Bayern mängib ka 3 ees, 2 äärt ja siis Lewa lööb sisse. Higuaini edu Napolis oli paljuski üles ehitatud 3sel ründel kus ääred nagu Callejon ja Insigne talle võimalused lõid.
                  Esiteks saab Juve edu tulla ainult ja ainult pidava kaitse pealt ehk tiimi üldloogika on juba eos kolmest hiiust erinev. Rääkimata finantsmusklist. Atletico Madrid mängib ka 442 näiteks, et pole see kahemeheline ründeduo midagi nii eriskummalist.

                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Teatud mõttes ütleks, et sellist CL otsustajat mängumeest pole. Noh selle 120 milli eest mis Higuaini ja Pjanici peale pandi oleks võinud Griezmanni osta juba. Kes on kõige lähedasem Messidele ja Cronaldodele.
                  Higuain ja Pjanic on mänginud 4 mängu ja juba selge, et nad pole CL otsustajad? Selge. Griezmann on oma palgasoovide ja asjade poolest Juve haardest väljas, et sama hästi võiks öelda, et pigem võinuks Neymari või Ronaldo tuua.

                  Kommentaar


                    No Reali aegadel ka nuriseti Pipita ML mänguesituste kallal, samas kui liigas oli täitsa nitsevoo.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Loetle mulle ette üleüldse mõni Roma edulugu CLis. Selliselt võttes on kogu Roma tiim alates Tottist kari tonte. Mis iseenesest vale polegi.


                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        eika jutt ja mustangiga dialoog

                        Ikka viitsid. Miks?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          No Reali aegadel ka nuriseti Pipita ML mänguesituste kallal, samas kui liigas oli täitsa nitsevoo.
                          Eks see ole ka suhteline. Minu arust oli regulaarselt tegu sellise Cavani halvemate päevade tüüpi mehega, kes üheksa võimalust kümnest lihtsalt ära käkkis. Selles suhtes on praegusel hetkel ilmselt tegu oluliselt küpsema mängijaga.

                          Kommentaar


                            Chievoga võõrsil ilmselt 4-3-1-2 (aga vbl ka 4-3-3):

                            Buffon
                            Licht - Barzagli - Benatia- Sandro
                            Cuadrado - Hernanes - Sturaro
                            Pjanic
                            Mandžukic - Higuain

                            Kommentaar


                              Põhimõtteliselt mängitigi 4-3-3, aga Cuadrado oli selgelt äärele suunatud ja nii väändus formatsioon ka 4-2-2 või 4-3-1-2. Igatahes sai Pjanic nüüd eika mainitud mezzalana mängida, aga midagi erilist sellest ei muutunud. Enamuse ajast oli ta ikka nähtamatu, paar hiilgavat väravavõimalust ta ikka tootis ja standardolukordades oli ta ikka geniaalne.

                              Mäng ise ikka rabe ja kõikuv, aga tasemevahe ikka ilmselge ja kolm punkti ikka kotis. Nagu ikka.

                              Kommentaar


                                Õnneks sellised rasked mängud suudetakse võita. Kahju muidugi, et Barzaglil siis läks õlg paigast, mingi kuu aega on vähemalt eemal. Ning Buffoni tuleb jälle kiita, tegi paar müstilist tõrjet jälle.

                                Gigi Buffon made his 600th Serie A appearance, only the fourth player to achieve this after Paolo Maldini (647), Javier Zanetti (615) and Francesco Totti (607).
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X