320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kivimüür. Monacost on pisut kahju, iga teise vastase vastu hoiaks neile pöialt ja kindlasti muudavad nad ka kordusmängu vaatemänguliseks, aga Juventus on praegusel hetkel lihtsalt liiga võimas. Kui kodus päris magama ei jääda, siis peaks finaalipilet taskus olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Kummaline muidugi, et mängus, mille edasipääseja läheb kokku Hispaania tiimiga, on kohtunik Hispaaniast.
      Kummaline jah kuidas bitChiellini ja co punasest kaardist jälle pääsesid, tahtlikud käed, andmata penaltid ja kõik jutud ja viled, ainuke asi mis puudus oli karistused ja viled. Huvitav palju see kohtunike poolt finaali kandmise pakett ka maksab? Neutraalsetele vaatajatele ja Monaco fännidele võin lohutuseks öelda, et selline see rubentussi mäng ongi, ise ei oska, aga kohtunik annab parima et mängus hoida. Rubentussi kahjuks tuleb finaalis vähe teine tera vastu ja Cristiano saab auga karika pea kohale heisata. VAMOS REAL!!!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kummaline jah kuidas bitChiellini ja co punasest kaardist jälle pääsesid, tahtlikud käed, andmata penaltid ja kõik jutud ja viled, ainuke asi mis puudus oli karistused ja viled. Huvitav palju see kohtunike poolt finaali kandmise pakett ka maksab? Neutraalsetele vaatajatele ja Monaco fännidele võin lohutuseks öelda, et selline see rubentussi mäng ongi, ise ei oska, aga kohtunik annab parima et mängus hoida. Rubentussi kahjuks tuleb finaalis vähe teine tera vastu ja Cristiano saab auga karika pea kohale heisata. VAMOS REAL!!!
          ma oleks kõike uskunud siin maailmas aga seda, et sina Cristianot fännad..no ma ei tea

          Kommentaar


            Ega siin muud varianti vist pole . Tuleb countiga jinx ära teha ja Juve peale 500EUR panna. Peaks vist ca @2.00 kätte saama hetkel. Vana daam on 50-50 finaalis.

            Higuain sai täna küll hilisõhtuse Mäki pääsme Allegri poolt.

            Dani Alves. Tra PIRLO!!! Marrotta ikka toob kirbukatelt häid vanasid kohale. Täielik äss spordidirigent.

            Kommentaar


              Nägin praegu just Chiellinit inglise keeles intervjuud andmas peale mängu. Siin oli see teema paar nädalat tagasi, et kes üldse itaalia mängijatest inglise keeles räägivad.

              Kui youtubi lingi leian siis panen siia ka üles et kõik seda imet näeks.

              EDIT:

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                ma oleks kõike uskunud siin maailmas aga seda, et sina Cristianot fännad..no ma ei tea
                Pigem mitte, lihtsalt, kui finaalis on real ja rube, siis ta eelistab reali, kuna Itaalias on üldjuhul nii, et konkureerivatele Itaalia klubidele ei hoita pöialt euroopa sarjades.

                Hea näide on see, kui mu itaallasest sõber küsis ühe krupi prantsuse poiste käest, et miks nad nii häälekalt AS Monacole kaasa elavad (man city vs monaco väravaterohke 1 mäng CL), kuigi nood ise Marseillest pärit on, siis poisid vastasid, et muidu ei ela kaas nii, aga kuna nad mängivad hetkel hästi, siis lihtsalt tolerantsist hoitakse teistel pöialt.
                See peale poisid küsisid mu sõbra käest, aga kas itaallased ei hoia siis teistel klubidele Euroopa sarjades pöialt, kui oma meeskond ei mängi, vastus sellele oli selge "EI".
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                  Pigem mitte, lihtsalt, kui finaalis on real ja rube, siis ta eelistab reali, kuna Itaalias on üldjuhul nii, et konkureerivatele Itaalia klubidele ei hoita pöialt euroopa sarjades.

                  Hea näide on see, kui mu itaallasest sõber küsis ühe krupi prantsuse poiste käest, et miks nad nii häälekalt AS Monacole kaasa elavad (man city vs monaco väravaterohke 1 mäng CL), kuigi nood ise Marseillest pärit on, siis poisid vastasid, et muidu ei ela kaas nii, aga kuna nad mängivad hetkel hästi, siis lihtsalt tolerantsist hoitakse teistel pöialt.
                  See peale poisid küsisid mu sõbra käest, aga kas itaallased ei hoia siis teistel klubidele Euroopa sarjades pöialt, kui oma meeskond ei mängi, vastus sellele oli selge "EI".
                  jah, vahetavad üldse kanalit ja vaatavad jalka asemel pigem midsomeri mõrvasid või Tallinna TV saadet, kus mingi prill istub Always-sidet meenutava laua taga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                    jah, vahetavad üldse kanalit ja vaatavad jalka asemel pigem midsomeri mõrvasid või Tallinna TV saadet, kus mingi prill istub Always-sidet meenutava laua taga
                    Meie endi kuulsaim Juve fänn ei vaata ise ka mänge, kui samal ajal juhuslikult on Selgeltmängijate tuleproov või Eurovisiooni poolfinaal eetris on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle
                      Selle oleks võinud ju vähemalt korrektselt kirja panna seal pildil...
                      Aga paras pontsu tundub ta küll väljakul teistega võrreldes

                      Kommentaar


                        Retsept et gravitatsioonile lõpuks vastu hakkas. Mängu alguses oli küll magu raske ja kukkus lihtsalt pikali ja ühe Alvesi crossi peale ei kerkinud üle 10cm maast lahti, aga lõpuks 2 väravat ja muu ei loe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                          Pigem mitte, lihtsalt, kui finaalis on real ja rube, siis ta eelistab reali, kuna Itaalias on üldjuhul nii, et konkureerivatele Itaalia klubidele ei hoita pöialt euroopa sarjades.

                          Hea näide on see, kui mu itaallasest sõber küsis ühe krupi prantsuse poiste käest, et miks nad nii häälekalt AS Monacole kaasa elavad (man city vs monaco väravaterohke 1 mäng CL), kuigi nood ise Marseillest pärit on, siis poisid vastasid, et muidu ei ela kaas nii, aga kuna nad mängivad hetkel hästi, siis lihtsalt tolerantsist hoitakse teistel pöialt.
                          See peale poisid küsisid mu sõbra käest, aga kas itaallased ei hoia siis teistel klubidele Euroopa sarjades pöialt, kui oma meeskond ei mängi, vastus sellele oli selge "EI".
                          Küsis veidi valelt seltskonnalt siis. Minu twitteri feed oli küll peale mängu enamasti rõõmsaid Marseille fänne täis, kes olid õnnelikud, et Lyon ja Monaco eile pähe said. Näiteks:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Retsept et gravitatsioonile lõpuks vastu hakkas. Mängu alguses oli küll magu raske ja kukkus lihtsalt pikali ja ühe Alvesi crossi peale ei kerkinud üle 10cm maast lahti, aga lõpuks 2 väravat ja muu ei loe.
                            Eks see Pipita selline ongi. Kui tulevad söödud ilust jalale, siis lõppevad rünnakud nii...

                            (ps ma ei saa ikka üle, et kui seks see rünnaku ülesehitus on)

                            ... ja kui pall jääb Pipitale seljataha, siis võivad rünnakud lõppeda nii

                            Kommentaar


                              1. on vaja finaali pääseda veel

                              2. finaali on vaja pääseda nii, et Bonucci, Chiellini ja (antud juhul natuke vähema tähtsusega) Marchisio ei saaks kollast teises mängus.

                              3. meistritiitel kindlustada võimalikult vara (loodetavasti juba see nädalavahetus, kuigi Roomas oleks eriti vinge).

                              PS! Itaalia jalgpalliliidul on muidugi eriline fetiš planeerida Karikafinaali CL-i finaaliga samale nädalavahetusele.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                ma oleks kõike uskunud siin maailmas aga seda, et sina Cristianot fännad..no ma ei tea
                                C*nti eesmärk elus on Juvet vihata,muu ei ole oluline

                                Kommentaar

                                Working...
                                X