320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by fcp


    Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele
    Salasele oli see tähtis värav! Mees hakkab taas herr Lippis austust ülesse näitama ning see tähendab loomulikult ka rphkem mänguaega. Samas jah 1:0 vôit on ikka viimasepeal! Ootasin ise ka seda mängu juba pikemat aega, sest 3 mängu järjest polnud vôite nopitud...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Täna Juvel Champions League\'s väga oluline mäng kui võit tuleb pääsetakse kindlalt edasi viik vict jätaks asja veel lahtiseks
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        JUVENTUS on edasi olen rahul!
        4\' [1 - 0] Marco Di Vaio

        21\' Shinji Ono (kollane)

        24\' Tomasz Rzasa (kollane)

        26\' Alessio Tacchinardi (kollane)

        33\' Patrick Paauwe (kollane)

        52\' Mariano Bombarda (kollane)

        69\' [2 - 0] Marco Di Vaio

        Kuid jah Di Vaio hea mäng... aga jah oleks pidanud rohkem lööma, vôimalusi oli rohkelt. Veel mängis hästi ka Alex ning ka super tööd teinud Buffon!

        Forza Juve

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Alex üritas trikke teha, aga tulutult. Ainuke moment oli tal 2. minutil kui jällegi suhteliselt kergelt kukkus (mehest on saamas uus Inzaghi) ja karistuslööki osavalt keerutas. Juventus teenis muidugi v6idu ära. Kui ikka absoluutselt saamatu oled värava ees (Bombarda nt.), siis v6ib asjad kotti panna ja parem matkale minna. Kohtuniku tegevus oli m6nes olukorras arusaamatu. Ründaja on korneri ajal väravavahist poole meetri kaugusel ja saab vea, ründaja proovib teda kinnihoidvast kaitsjast lahti rabeleda ja saab vea... See kuidas Rzasa vastasele küünarnukiga näkku jooksis oleks v6inud isegi punane olla. Mängu parimaks aga taaskord Nedved, kes hoidis vastaste keskvälja surve all ja l6i ise teravaid momente.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Jaa eks ka Juvel oli õnne kuna nagu siin eelpool mainitud Bombarda jättis 100% väravavõimaluse kasutamata ning ka Buffon mudugi tegi imetõrjeid. Nedved tegi jah väga ilusa mängu jooksis nagu segane tüüpiline Nedved. Del piero mängis jah rohkem ilu peale, aga jah peamine et võit kottis ja nüüd pilet järgmisesse alagrupifaasi olemas
            fc pohmell

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              EHHE JUVENTUS FC täna sünna 1 November siis tähtaeg kukkus 105 aastat täis ja puha

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Nonii järgmine mäng juvel on pühapäeval ning seekord on asjalood niimodi, et mindakse vastu Modenale!! Kui hästi läheb peaks ilusad 3 punkti tabelisse juurde tulema. Pöidlad pihku.....

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Kuule, Juventuse fännid, teate asjast rohkem, mis koosseisuga arvate Lippit Kiievisse minema ja mis seisu ootate?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Modena:Juventus
                      0:1
                      Del piero


                      Mängu ei näinud kuid 3 punkti kottis ja edasi ning ka Del Piero järjekordne koll on väga meelt sooendav
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Jah pea asi, et 3 punkti tuli, hetkel siis 3 koht serie A, aga probleemiks ikka see, et üleval pool meeskonnad hoiavad üleval ka vôitude lainet ning iga punkt on tähtis. Väga meelt mööda oli see, et Del Piero sai jälle kolli kirja, mis juvele 3 pointsa tôi. Polnud ju mees viimases 4 mängus kolli kirja saanud

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by fcp


                          Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve
                          Eks loodame sellele, must-valge särgi au on ju ohus....

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Ei ole nagu põhjust eriti tugevaima kooseisuga kiievisse sõita, sest edasipääs on kindel ning hea on mängijatel puhata lasta. Lippile esmatähtis on hoida mängijaid tähtsamateks mängudeks, mis mängivad ka mingit rolli!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Originally posted by treze


                              Ei ole nagu põhjust eriti tugevaima kooseisuga kiievisse sõita, sest edasipääs on kindel ning hea on mängijatel puhata lasta. Lippile esmatähtis on hoida mängijaid tähtsamateks mängudeks, mis mängivad ka mingit rolli!
                              Täpselt, seda ma ju mõtlesingi. Kõvemate mängijatega ei lähe Lippi nagunii Kiievisse, küsisin lihtsalt teilt, Juve fännidelt, et mis arvate, kelle ta kaasa võtab ehk siis mis koosseis arvate Juventust Kiievi vastu minevat??

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Jah, aga see Kiievis mäng vôib siiski väga pingeline tulla, sest n barca tuubel suutis ka ilusti ära teha. Ise arvan, et antakse rohkem mänguaega Trezeguetile ja Salasele, aga jah see on spekulatsioon..... Siis oleks rünnak ju päris tasemel. Hea klassiga mängijad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X