320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Mäluvärskendus, kas Jasper oli ka Berlusconi case'ide ajal nii suur naisõiguslane ja igasugu sopalehtede transkriptsioonide edastaja?
    der Spiegel pole sopaleht. kardan, et ma pole suur naisõiguslane ka. ehk - Berlusconil polegi case'e olnud?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


      we dont need no water,
      let the motherfucker burn.
      burn motherfocker,
      BURN!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Sorry, loomulikult on/oli Berlusconi puhas nagu prillikivi
        Robinho oli teil see tõeline vändagängster hoopis.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Robinho oli teil see tõeline vändagängster hoopis.
          Inglismaal õppinud poiss ju. proovi ise sellisest inimene kasvatada.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            vau

            oot, kas see on #MeieUsumeRonaldot! või #MeUsusmeEtRonaldoOnTšempionIsegiVägistajana?
            Raske öelda. Ilmselgelt peab klubi igal juhul Ronaldot uskuma, sest loodeti, et Ronaldo toob ilgelt sponsorrahasid sisse. Muul juhul läheb finantsiliselt asi üsna tuugaks. Hetkel ei kujuta ette, kes üldse tahaks ja julgeks Ronaldoga enda brändi siduda? Durexi libesti? Silmatilgad? Mingi uksefirma slõuganiga "hangi endale turvaline tagauks, kust isegi Ronaldo ei tule läbi"? Ega rohkem variant pähe ei tulegi.

            Mänguliselt on seis muidugi väga roosiline. 10 mängu, 10 võitu. Väravatevahe 23-5. Kui natuke ülereageerimist teha, siis julgeks öelda, et minu silmad pole vist nii head Juventust näinud* ja suure tõenäosusega on Juventus hetkel tugevaim klubi Maailmas. Iseküsimus muidugi, et kas
            a) vorm pole liiga vara nii hea
            b) kuidas see kogu Ronaldovaht tiimi mõjutama hakkab

            * okei, see kahekümne aasta tagune tiim Zidane-Davids-Descamps-Del Piero-Pippo on võrreldav või nõksa paremgi. aga siiski!

            Kommentaar


              Mis te ise ei väsi ära neist iga aastastest möladest, kus tuleb juttu enne hooaega algust või kuskil keskel, et ala ronaldo tegi mulle pahapahapaha ja andis mulle oma kurki vägisi ja nii edasi? Mina olen küll väsinud ja ei viitsi isegi klikkida nende peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Mis te ise ei väsi ära neist iga aastastest möladest, kus tuleb juttu enne hooaega algust või kuskil keskel, et ala ronaldo tegi mulle pahapahapaha ja andis mulle oma kurki vägisi ja nii edasi? Mina olen küll väsinud ja ei viitsi isegi klikkida nende peale.
                1. äää, ei? esimest korda loen.
                2. EA sports pole ka sinu kontekstis väsinud ehk siis endiselt luges. aga teises kontekstis vist väsis ehk Ronaldo võeti kontodelt maha. Nike ka (endiselt) loeb. jaaaa gobbi aktsiate omanikud vist ka. mitte ainult loevad, vaid ka teatavat usku võib sellest välja lugeda. noh, kui mehe enda ütlused on, et naine ütles "no" ja "stop", mida ta advokaadid pole julgenud siiamaani otseselt ümber lükata, siis peaks iga saabaz aru saama, mis juhtus.

                mis saitidel sa kä neid iga aasta lugemas?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Ronaldol on perses


                  btw, millal eika "analrapist" ära muutis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Millal eika "analrapist" ära muutis?
                    Täna! Tundus kuidagi...eem...ebasobiv? Või olen liiga pehmo ja oli väga okei?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      1. äää, ei? esimest korda loen.
                      2. EA sports pole ka sinu kontekstis väsinud ehk siis endiselt luges. aga teises kontekstis vist väsis ehk Ronaldo võeti kontodelt maha. Nike ka (endiselt) loeb. jaaaa gobbi aktsiate omanikud vist ka. mitte ainult loevad, vaid ka teatavat usku võib sellest välja lugeda. noh, kui mehe enda ütlused on, et naine ütles "no" ja "stop", mida ta advokaadid pole julgenud siiamaani otseselt ümber lükata, siis peaks iga saabaz aru saama, mis juhtus.

                      mis saitidel sa kä neid iga aasta lugemas?
                      Kas lubadus der Spiegel vms kohtusse anda ei kvalifitseeru "ümber lükkamisena"? Või siis see:

                      Kommentaar


                        Ma ei taha veel seisukohta võtta ei ühelt ega teiselt poolt, aga see "Ronaldo ütleb, et on süütu" ja "Ronaldo lubab kohtusse" minna on ju alati esimene reaktsioon sellistes olukordades. Olenemata osapoole süütusest või süüdi olekust. Mis see teine optsioon olnuks tal (eeldusel, et oligi vägistamiskeiss)- ütleks avalikult "noh, vägistasin jah"

                        Muidugi see Spiegelis olev naise jutt on ka kahtlane.
                        "ei tahtnud üldse peole minna, aga mõtlesin, et ilus vaade ja läksin korraks"
                        "ei tahtnud üldse basseini minna, aga mõtlesin, et läheks tegelt ikka"
                        "ei tahtnud üldse Ronaldot suudelda, aga mõtlesin, et noh, suudlen ikka"
                        "ei tahtnud üldse Ronaldoga seksuaalvahekorda asutada, aga, noh, vägistas mind"
                        ja lisaks juurde see
                        "tahtsin politseisse minna, aga mõtlesin, et Ronaldo kuulus ja siis ei hakanud otseselt minema ja küsisin miljon dollarit"

                        Midagi on selles jutus kahtlast. Teisalt. Ronaldo pole ka tulnud omapoolse versiooniga, mis on kahtlane. Nagu nad ütlevad, elame-näeme.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Täna! Tundus kuidagi...eem...ebasobiv? Või olen liiga pehmo ja oli väga okei?
                          See oli jumala okei. Prohvetlik.

                          Kommentaar


                            Miks Ronaldo üldse peaks mingit suvalist skänki vägistama? Enamus Golddiggeritel kuskil Las Vegases oleks nagunii kuulsuse ja raha nimel juba jalad laiali.

                            Loodetavasti Juventus ei võta snitti meie jalgpallist ja ei järgne

                            1) Ronaldo kohtub ühise lauataga Juventuse esindajate ja peatreeneriga
                            2) Ronaldo kohtub fännide-presidendi-peatreeneriga
                            3) Ronaldo kohtub juventuse spordidirektori ja peatreeneriga
                            4-5-6-7

                            Ja Ronaldo ei esinda enam Juventust, aga jätkab noorte Juventuse ründajate treenimist.

                            See ei oleks väga teretulnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Kas lubadus der Spiegel vms kohtusse anda ei kvalifitseeru "ümber lükkamisena"? Või siis see:
                              see on kolm päeva ja ma-ei-tea-mitu sõnavahetust hiljem. te ikka saite aru, et zelee postis olev 1/24 markeeris, et on kahekümne nelja tweedine thread? moraalselt on asi ju selge. Nikele selge. EA sportsile selge. (mõlemad muidugi loodavad, et saavad miinimum damage ja kohtus tuleb võit) mõtlevatele inimestele selge. Reali avataridele mitte? see muidugi ei tähenda, et ta võib puhtlat pääseda (Kobe thing) ja isegi Spiegelilt kahjutasu saama. aga nii palju te ikka võib-olla olete elanud, et teate, kuidas kohtus ei räägita tõtt/kogu tõtt/ja kõike tõtt lisadeta.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Miks Ronaldo üldse peaks mingit suvalist skänki vägistama? Enamus Golddiggeritel kuskil Las Vegases oleks nagunii kuulsuse ja raha nimel juba jalad laiali.
                                - What's my name?
                                - No
                                - Not just no, I'm Cristiano.
                                - Stop
                                - No full stop. Just Cris-ti-a-NO
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X