320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleohtlik teema, millel sõna võtta....aga. Rassism on nõme ja ebavajalik. Punkt. Aga mina suhteliselt mittekonfliktse inimesega siiski arvestan reeglina sellega, et kui ma kedagi väga pingelises situatsioonis provotseerin, siis saan ma parimal juhul sõimata või halvemal juhul vastu hambaid.

    Seega on targem selliseid asju mitte teha. Ja kui mind esimesena provotseeritakse (antud juhul ahvihäälitsused mitte vilekoor), siis pole kunagi mõistlik samaga vastata vaid leida viis stiilseks ärapanemiseks (lüüa nt värav).

    Aga see tüüp on sportlane ja lisaks sellele verinoor. insert "Sõõrumaa tsitaat"

    Kommentaar


      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Mitte, et ma siin kedagi kaitseks. Ja ma üldiselt kiidan Keani lükke 100% heaks. Aga
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Tuleohtlik teema, millel sõna võtta....aga. Rassism on nõme ja ebavajalik. Punkt. Aga
        "aga"
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tra kas Max on taun v?
          Nahui sa paned Spinazzolla Cancelo asemele põhikooseisu? Vabandan kõikide Spinazzolla austajate ees ta on kõva vend ja austan teda, aga on ikkagi suur VAHE nendel mängumeestel.
          Spinazzolla küll on kõva tööloom aga Cancelo on kõige tehnilisem ja mitmekülgsem paremkaitsja üldse.
          Ma küll ei tea mis Cancelo mõtleb, aga ma oleks üli mad kui ma oleks üks parim või kõige parem paremkaitsja üldse ja sa mängid väga-väga paljudes mängudes pingil ma vahetaks küll klubi. Ning miks Kean ei mängi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
            Tra kas Max on taun v?
            Nahui sa paned Spinazzolla Cancelo asemele põhikooseisu? Vabandan kõikide Spinazzolla austajate ees ta on kõva vend ja austan teda, aga on ikkagi suur VAHE nendel mängumeestel.
            Spinazzolla küll on kõva tööloom aga Cancelo on kõige tehnilisem ja mitmekülgsem paremkaitsja üldse.
            Ma küll ei tea mis Cancelo mõtleb, aga ma oleks üli mad kui ma oleks üks parim või kõige parem paremkaitsja üldse ja sa mängid väga-väga paljudes mängudes pingil ma vahetaks küll klubi. Ning miks Kean ei mängi?
            Kirjuta pärast mängu uuesti.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kas Torino jalgpallurite käsi algab küünarnukist, et seda penalti ei antud käega mängu eest?
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Oh seda Bonuccit.. Ta ei suuda olla see liider seal kaitses vaid vajab hädasti seda Chiellinit oma kõrvale, aga penalti situatsioon jäi kahtlaseks.. Kus on Dybala?

                E: Kean on loom!

                Kommentaar


                  Viimased allikad väidavad, et Cristiano olevat juba Milani vastu mängida soovinud ja öelnud et ta on valmis 100%, aga Allegri soovis teda veel siiski hoida tähtsateks mängudeks Meistrite Liiga veerandfinaalideks ja tänasel treeningul teeb Ronaldo juba täismahus kaasa.

                  Kommentaar


                    Chiellini ja Can OUT











                    fck
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Õhtuks ennustatakse üsna üllatustevaba 4-3-3 formatsiooni, kus Bernardeshi on Dybala pingile lükanud ja Ronaldo on tagasi. Eks natsa lahtine on, kas tullakse peale kahe väga ründava äärekaistjaga või lastakse üks itaallastest platsile. Ei välistaks seda Allegri puhul.

                      Puudujatest. Chiellini väljas (vägaväga sitt), Can väljas (pigem sitt), Caceres väljas (täiesti pohui) ja vist ka Costa väljas (elab üle, sest on olemas ju MOISE FAKING KEAN).

                      Ideaalis võiks esimese mänguga asjad selgeks teha, aga kuna tegu on Allegri Juventusega, siis raudselt tuleb mingi kinnine sitt ja mul personaalselt väga suured lootused võõrsilmängu eel pole.

                      Kommentaar


                        Arvan, et tänase mängu puhul oleks Cancelo väga hea lüke, võõrsil vaja väravaid ju paugutada.

                        Kommentaar


                          Juve odds ikka kõvasti tõusnud, nüüdseks juba 2.55, usun, et ka põhjusega ja jap olen üllatunud veidi, kui peaks mingi võit tulema. Suht kahtlane. Ajaxi fännid olla möllu teinud ka Juve hotelli ees südaöösel, et näis kuidas see mõjutab. Real Madridi võideti aga no Real kaotas ise ka seal mängu ära, aga samas, ei tea kui palju võis mõjutada siiski see ilutulestik hotelli ees öösel. Igatahes Ajaxi fännid suht karmid, Around Turin lehe haldaja hoiatas FB´s, et keegi väga üksi Juve sümboolikaga ringi ei käiks, kuna reaalne oht peksa saada Amsterdamis.

                          Eks näis kuidas ilma Chiellinita hakkama saadakse siis, muretsemiseks on põhjust.

                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Õhtuks ennustatakse üsna üllatustevaba 4-3-3 formatsiooni, kus Bernardeshi on Dybala pingile lükanud ja Ronaldo on tagasi. Eks natsa lahtine on, kas tullakse peale kahe väga ründava äärekaistjaga või lastakse üks itaallastest platsile. Ei välistaks seda Allegri puhul.

                            Puudujatest. Chiellini väljas (vägaväga sitt), Can väljas (pigem sitt), Caceres väljas (täiesti pohui) ja vist ka Costa väljas (elab üle, sest on olemas ju MOISE FAKING KEAN).

                            Ideaalis võiks esimese mänguga asjad selgeks teha, aga kuna tegu on Allegri Juventusega, siis raudselt tuleb mingi kinnine sitt ja mul personaalselt väga suured lootused võõrsilmängu eel pole.
                            Mulle imponeerib kuidas on õnnestunud Ajaxi standard 4-3-3 formatsioon joonistada hoopis mingiks muuks asjaks

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, kas ma olen liiga enesekindel, aga peale loosi oli juba tunne, et tuleb selline Monaco 2.0, kes samuti eelnevates ringides kickäss mänguga suuri rappis. Pakitakse tihedalt kokku, võetakse jooksuruum ära ja kontrates on Higuaini asemel CR7 ära lõömas.

                              Kuigi, kaitses on seisud natuke sitemad, kui 2017 aastal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                                Kuigi, kaitses on seisud natuke sitemad, kui 2017 aastal.
                                Kusjuures ma oleks üsna üllatunuud, kui see kaitseliin + Khedirat asendav Bentancur suudaks taga nulli hoida. Selliseid mädapanekuvendasid on platsil natsa palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X