320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Igas meeskonnas peab oma "tropp" olema, keda oma fännid südamest armastavad, kuid kõikide teiste meeskondade fännid vihkavad. Milanis on Gattuso, Interis Mario "Jump around" Balotelli ja Juventuses on siis Melo. Ma ei saa sellest halast aru, vaadake naiste jalgpalli või curlingut, kui robustsed mängijad ei meeldi.
    Juventuses peab Melo kellegi taanlasega konkureerima kõvasti, et esisitapea tiitel saada.

    Kommentaar


      Enamasti on meeskondade esisitapead just need mängijad, kes toorutsemise kõrval ka kõige enam vastastele mänguplatsil peavalu teevad. Ma usun, et Melo on jube Juventuse esisitapea..

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Igas meeskonnas peab oma "tropp" olema, keda oma fännid südamest armastavad, kuid kõikide teiste meeskondade fännid vihkavad. Milanis on Gattuso, Interis Mario "Jump around" Balotelli ja Juventuses on siis Melo. Ma ei saa sellest halast aru, vaadake naiste jalgpalli või curlingut, kui robustsed mängijad ei meeldi.
        Kui Juve fänn natuke mõtleb, siis saab võibolla aru, mis põhjusel mina seda troppi ei seedi.

        “It’s clear that interest from big clubs makes me happy because it shows I have worked well, but I would like to once again confirm that I am very well in Florence and have a great relationship with my teammates, the club and the fans.”

        Tra, kui sõlmitakse uues leping ainult põhjusel, et Juventust koorida, siis hoidku oma mulk lihtsalt kinni ja ärgu ajagu mingit solki.


        Being a footballer appears to be a ‘glamorous’ job, but it was a lot of hard work getting here. To have achieved the dream of becoming a professional footballer and to wear the Brazil shirt – the best international squad in the world – and Juventus, one of the most important clubs in world, is already something great for me,” Melo told proudly.

        Omadussõna, mis ma tema kohta kasutan lihtsalt trükimusta ei kannata
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Sinust ma saan täiesti aru ja mu jutt oligi pigem Maskidele ja marrrtinitele.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Milanis on Gattuso.
            Gattuso pole võrreldav nende meestega. Ta on lihtsalt emotsionaalne. Milani kõige cnutim vend on ... Kaladze me thinks.

            Starfish: "People rate the Italian for some reason. For me, he is all mouth. He looks aggressive, but he is as scary as a kitten. I swear I wouldn't mind playing against Gattuso every week. He doesn't hurt you.

            "I have never seen Gattuso play a killer ball. He won't nick a goal either. Gattuso just plays for the fans - theatrical and emotional."
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Oi oi see on nüüd küll halb uudis. :/
              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas David Vaata postitust
                Oi oi see on nüüd küll halb uudis. :/
                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=358042
                Manningeril eelmisest aastast lisaks Serie A esitustele nii mõnedki CL mängud selja taga ja kas Juve mitte tema olekul väravasuul ainsatki mängu ei kaotatud (kaasaarvatud Reali vastu nii kodus kui võõrsil)?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Mina ka Gigi kõrvaljäämise pärast väga ei muretse- Manninger oli eelmisel hooajal päris okei ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks see nii ka Bayerni vastu ei peaks olema. Palju hullem hoop on siiski Chiellini eemalejäämine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Manningeril eelmisest aastast lisaks Serie A esitustele nii mõnedki CL mängud selja taga ja kas Juve mitte tema olekul väravasuul ainsatki mängu ei kaotatud (kaasaarvatud Reali vastu nii kodus kui võõrsil)?
                    Tuleb meelde mäng Interiga San Sirol, kus kaotasime 1-0 Muntari löödud värava tõttu. Tookord oli Manninger väravas, aga rohkem küll meelde ei tule hetkel.

                    Kommentaar


                      peksame palli puure t2is !!!11!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Buffon õnneks mängukõlbulik, kuid enne mängu lendas auti Sissoko. Koosseis täna selline:

                        Buffon

                        Caceres-Cannavaro-Legrottaglie-Grosso

                        Camoranesi-Melo-Marchisio

                        Diego

                        Trezeguet-Del Piero

                        Kommentaar


                          TREZEGUET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
                          Suuurepärane värav. :P
                          Hea sööt Marchisiolt.

                          E: krt see kommentaator sõnus ära ja tänu temale siis bayenri vv lõi 1:1
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            No krt, kui palju teil need suurepärased keskväljamehed kokku maksid?

                            Kogu plats Bayernile kinkida on ikka üsna kõva idee

                            Üks kakleja ei saa kollase tõttu tõmmata, mistõttu võtsite teise kõrvale. Hea idee
                            See võib mängu päästa.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              No ma olen rääkinud, et see on häbiväärne, et viimaste aastate ühed edukamad klubid Itaalias (Roma, Juve, Milan) on sellised amatöörid endale treeneriks palganud. No jumal küll Poulsen sisse..Tooge keegi kes oskab palliga teha midagi.

                              Kommentaar


                                Täitsa masendav mäng.
                                vahetused on ka mööda pantud (ma mõtlen need, kes on välja võetud, del piero, diego)
                                ja arvestades esimese poolaja mängu pilti, kus bayern ründas rohkem, poleks mina küll sellist vahetust mänguplaanis teinud.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X