320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtke välja!!!!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      ime lutti.

      Juve võiks võita nüüd siis vähemasti Euroopa liiga.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas David Vaata postitust
        ime lutti.

        Juve võiks võita nüüd siis vähemasti Euroopa liiga.
        Kas see nüüd on siis seria-A tippklubi??euroopa liigas saate sellise mänguga ainult kaotusi.kohtunik lõpetas teie piinad varem
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Meie hetkene suur probleem, vähemalt minu arust, on see, et meil on sitad treenerid. Kunagi lähiajal võiks mõni tegijam tulla treeneriks, kahju, et Hiddnik ütles Juvele juba ei ära.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Juve tõeliselt pask,aga mega hea tunne.

            sorry makaroni fannid
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Isegi Ranieri oli parem treener kui Ferrara. Punkt.





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Juve tõeliselt pask,aga mega hea tunne.

                sorry makaroni fannid
                Mul alati hea tunne kui mingi makaroni punt tappa saab
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Täitsa hull kuidas Olic ikka töötada suudab ja tahab.
                  Pealegi kasutasite kogu oma õnne juba võõrsilmängus Bayerniga ära, nii et kindlalt parem meeskond läks edasi.

                  Kommentaar


                    Kohutav mis mäng. Selle hooaja võib vist lõplikult ära korstnasse kirjutada. Seria A on Euroopa tippliigadest hetkel ikka konkurentsitult siteim, väikeste mööndustega võib ainult Fiorentina siit välja arvestada. Ma ei pea silmas aind edasipääsemist alagruppidest vaid viimatisi mänge teiste meeskondadega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Juve tõeliselt pask,aga mega hea tunne.

                      sorry makaroni fannid
                      Mind päris makaroni fänniks nimetada ei saa.

                      Vihkan samuti nii Itaalia koondist, kui ka klube, aga Juventus on erand eelkõige tänu ühele mängijale ja usun, et ma jääksin ka Juve fänniks siis, kui minu lemmik mängija peaks klubist lahkuma, kuna Juventus on mulle juba südamesse pugenud.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas David Vaata postitust
                        vahetused on ka mööda pantud (ma mõtlen need, kes on välja võetud, del piero, diego)
                        Mida head tegid platsil siis Diego ja Del Piero? Või kes üldse väljakul täna midagi tegi?
                        Vahetustest muidugi tolku polnud, sest kui 0 asendada 0-ga, siis see ei muuda midagi.


                        Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi. Krt, kapis olev Larsen läheb vist loosi.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi.
                          Valgustad ehk?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas David Vaata postitust
                            Vihkan samuti nii Itaalia koondist, kui ka klube, aga Juventus on erand eelkõige tänu ühele mängijale ja usun, et ma jääksin ka Juve fänniks siis, kui minu lemmik mängija peaks klubist lahkuma, kuna Juventus on mulle juba südamesse pugenud.
                            Poulsen 4eva!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek
                              Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi.
                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Valgustad ehk?
                              Käia aga guuglit ja küll vast leiad. Allpool mainitud tsitaat oli ka hea, aga olen veel paremat näinud. Täna kahjuks enam ei viitsi, sest homme üks "lahe" tööpev jälle ees.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Mida head tegid platsil siis Diego ja Del Piero? Või kes üldse väljakul täna midagi tegi?
                                Vahetustest muidugi tolku polnud, sest kui 0 asendada 0-ga, siis see ei muuda midagi.

                                No ehk oleksid 2. poolaeg paremini mängima hakanud. Aga seda me ei saa kunagi teada enam.



                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Poulsen 4eva!
                                Oi, siin sa eksid küll nüüd rängalt.

                                Trezeguet ftw!
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X