320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mõtlen, kas tasub siia kirjutada midagi pikemalt või kaob mu tekst "mul on alati hea meel, kui makaronid tappa saavas" pasa vahele ära. Tänane kaotus mulle väga suur šokk polnud, sest sisetunne ütles, et sellest mängust head nahka pole oodata. Juventuse kaitseliin ilma Chiellini ja Sissokota on läbikäiguhoov, rääkimata sellest, et Giorgio on viimasel aastal olnud Juventuse sisuline kapten.

    Aga kaotuse põhjus polnud nende kahe mehe puudumises, vaid istus treeneripingil. Juventus on korduvalt kaotanud mänge tänu vastaste standardolukordadale, kus mängijad asetumine on lausidiootne. Kaotasime seetõttu mängu täna, eelmises voorus Bordeauxi vastu kui ka mitmeid kordi Serie A`s. Ja Kuradima poole hooaja jooksul pole olukord läinud paremaks, vaid aina hullemaks.

    Hoopis suurem probleem Ciroga on mehe taktikalised käigud. Meeskonna mängujoonis pole siiani veel välja kujunenud. Juve 4-3-1-2 süsteemi suudavad
    kõik taktikaliselt targad treenerid lahti murda, sest ainus ülesanne on Diego nullimine. Samas olukord läheb alati eriti hulluks siis, kui meeskond jääb kaotusseisu. Tänagi suutis Ciro teisel poolajal paanikasse minna ning vahetas rotatsiooni iga 10 minuti tagant. Lõppeks oligi plats täis mängijaid, kes ei saanud aru, kus nad peavad olema ja mida tegema. Ja täpselt sama valemiga on läinud KÕIK mängud, kus Vana Daam on jäänud kaotusseisu. Rabistamine ja paanitsemine.

    Olgugi, et mul on Ciro vastu tohutult respekti, siiski pole mees peatreeneri tööks (veel) sobilik.

    Samas probleem pole ainult peatreeneris ja tema vahetamises. Juventus mängib vanaaegset jalgpalli- pall liigub kaitsest ründesse teokiirusel, mängijate ilma pallita liikumises puudub loogika, meeskonnas pole mehi, kes suudaks kiirete söötudega mängida ja nii edasi. Loodetavasti tänane kaotus ja väljalangemine tähendab meeskonnas üleüldisi muudatusi.

    Ligi 10 aasta tagune väljalangemine päädis Zidane ja co müümisega ning täiesti uue Juventuse sünniga. Loodetavasti juhtub ka nüüd midagi samalaadset.

    Kommentaar


      peale tänast mängu tekib tõesti küsimus, et kas hoopis Inter oli siis tõesti nii sitt
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Interi tõehetk on homme (täna), olles peaaegu kõiki viimaseid Juve ja Interi mänge näinud ja sekka ka Bayernit bundesligas, tundub mulle kõige loogilisem variant, et Juventus alahindas sakslasi päris kõvasti ja see maksis kurjalt kätte. Bayern koduliigas hädas, Ribery väljas, just suutsime Interi alistada, vaja ainult kodus viik kätte saada, edasipääs tundus ilmselt paljudele pigem vormistamise küsimus. Bayern tegi kõik õigesti, pandi kohe surve peale, mitte ei jäädud lootma, et äkki püsib 0-0 ja siis lõpus õnnestub 0-1 välja nikerdada. Eika postis kõik põhihädad üles loetud ja vaevalt et Van Gaal ja tema abilised neid nõrkuseid ei oleks märganud. Samas sellist paanikat ja ideede puudust nagu peale 1-2 taha jäämist Juve kaliibriga klubilt ei oleks küll osanud oodata.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Interi tõehetk on homme (täna), olles peaaegu kõiki viimaseid Juve ja Interi mänge näinud ja sekka ka Bayernit bundesligas, tundub mulle kõige loogilisem variant, et Juventus alahindas sakslasi päris kõvasti ja see maksis kurjalt kätte. Bayern koduliigas hädas, Ribery väljas, just suutsime Interi alistada, vaja ainult kodus viik kätte saada, edasipääs tundus ilmselt paljudele pigem vormistamise küsimus. Bayern tegi kõik õigesti, pandi kohe surve peale, mitte ei jäädud lootma, et äkki püsib 0-0 ja siis lõpus õnnestub 0-1 välja nikerdada. Eika postis kõik põhihädad üles loetud ja vaevalt et Van Gaal ja tema abilised neid nõrkuseid ei oleks märganud. Samas sellist paanikat ja ideede puudust nagu peale 1-2 taha jäämist Juve kaliibriga klubilt ei oleks küll osanud oodata.
          Bayern pakkus täna positiivse üllatuse, mängiti tõesti üpriski kena jalgpalli üle pikka aja, võimaluste realsieerimine jättis väheke soovida aga selelst hoolimata löödi 4 väravat. Juventus mäng oli küll suur pettumus, kuidas üks maailma suurklubi suudab oma kodus nii kehvasti mängida - suudeti luua ainult üks hea võimalus. Itaalia klubidest suudab jätkuvalt Euroopas enamvähem tulemusi näidata Milan - Interi ja Juve mäng on küll hetkel kaugel Euroopa parimatest.

          Kommentaar


            Seda ka, et - isegi kui Cannavaro mängiks jälle ideaalselt ühe kuu ja saaks kahekordseks maailmameistriks, ei oleks ta endiselt pooltki nii hea mängija kui Nesta. Või Maldini. Või Baresi. etc
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Aga kaotuse põhjus polnud nende kahe mehe puudumises, vaid istus treeneripingil. Juventus on korduvalt kaotanud mänge tänu vastaste standardolukordadale, kus mängijad asetumine on lausidiootne. Kaotasime seetõttu mängu täna, eelmises voorus Bordeauxi vastu kui ka mitmeid kordi Serie A`s. Ja Kuradima poole hooaja jooksul pole olukord läinud paremaks, vaid aina hullemaks.
              Lausidiootsed standardolukorrad oli vaid üks väike osa sellest masendavast esitusest.


              Loen muigega kommentaari, et Juventus rõhus kontratele ja see toimis, kuna Trezeguet üsna kiirelt skooris.
              Krt võtaks, isegi kui tiimil on kodumängust vaja vaid viiki, ei saa üks tippmeeskond kinkida ülekaalu vastasele ja minna mängima kontratele. Kui Bayerni fännid räägivad, et ilma Ribery ja Robbenita on sel hooajal mängust väga palju puudu, siis mingil imelikul kombel polnud seda märgata eile, sest kodumeeskond lasi külalistel teha oma platsil mis iganes vaja. Kõik pallid, mis suudeti klaarida ja minema peksta jõudsid alati punastele, et nad saaksid ikka uuesti katsetada ja peab tunnistama, et neil tuli hästi välja.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                maaslamajale ikka jalaga

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Mida head tegid platsil siis Diego ja Del Piero? Või kes üldse väljakul täna midagi tegi?
                  Vahetustest muidugi tolku polnud, sest kui 0 asendada 0-ga, siis see ei muuda midagi.


                  Ühtpidi on sitt lugu, et Itaalia tiim mängust väljast, aga teise nurga alt võttes, siis otsiks heameelega välja Melo ühe suurepärase tsitaadi viimase peal Juventusest ja võtaks tema terviseks kohe ühe napsi. Krt, kapis olev Larsen läheb vist loosi.
                  Diego kukkus päris tihti ja sai Badstuberilt keha koguaeg

                  Kommentaar


                    Maarek, kui sa rohkem Bayerni teemasse süveneks, siis sa saaks aru, et enne eilset Bayern nii mängiski, et kohe väga väga palju oli puudu.

                    Eile mängijad avanesid kiirelt ja esimesel poolajal eriti oli mitu olukorda, kus Bayern sai ülekaalus vasturünnaku, mis siiski asjaks ei saanud.
                    Nii palju, kui ma enne eilset mängu BL kohtumisi Bayerni esituses vaatasin, mehed seisid tuimalt oma kohtadel ja kaitsjad veeretasid omavahel palli. See aga, mis eile toimus oli suur üllatus kogu Bayerni fännidele. Ja Robbeni sekkudes saadeti veelgi rohkem Juve kaitsjaid paarikaupa kohvile.

                    Diegost ehk nii palju, et tema oli küll üks kahvatumaid Juventuse mängijaid väljakul. Mitmes olukorras hoidis palli üle, kui võinuks varem ära sööta. Seejärel kaotas palli ja laiutas käsi. Miks muidu teda vilekoor saatis, kui välja vahetati. Tema poolt jäi positiivsena silma vaid paar head söötu äärele (üks näiteks Camoranesile teisel poolajal).

                    Olgem ausad, ma olin üsna kindel, et Juve grupist edasi purjetab, kuid pärast avaminuteid ei olnud selles enam üldse kindel ja seisul 1:1 olin kohe päris rahulik. Oli näha, et varem või hiljem asume juhtima.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      "The coach is not in danger. Ciro is and remains the coach of Juventus," club president Jean Claude Blanc said. "We move forward with our project."
                      Päris seksikas





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Maarek, kui sa rohkem Bayerni teemasse süveneks, siis sa saaks aru, et enne eilset Bayern nii mängiski, et kohe väga väga palju oli puudu.
                        .
                        Olen Bayerni teemat ja teie hinnanguid üsna regulaarselt jälginud (kaasaarvatud sinu ülevaade mängudest, kus osalesid/ei osalenud Ribery ja/või Robben ja mis tulemus tuli), mistõttu eilse esituse selle koha pealt üllatava momendina välja tõin.
                        Vabandan OT pärast, aga loodan siiralt, et järgmises voorus ei tule grupivõitja Fiorentina vastaseks Bayern. Eelmise aasta nii ja naa esitused on mul veel meeles.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Jätkaks õige seda vestlust Bayerni teemas?
                          Muidu olengi ma ainus, kes mängude vahel seal postitamas ja iseendaga vestlemas käib?

                          Teemasse ka midagi. Juve ruulib ja nende särgid läksid kunagi ammu aega tagasi pesueidel sassi, mispeale nad mustvalge triibulist kannavad. lmao
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Ei mõista ma seda Juventuse meeskonna ümberehitamist. Ega Amauri ja Treze pole niivõrd kehvad mehed, lihtsalt uute ründajate toomine ei taga koheselt ka väravate löömist. OK võibolla küll Treze vajab väravate löömiseks eelkõige väga head eeltööd teiste mängijate poolt - realiseerija tüüpi mängija. Eelkõige tuleks täiendusi otsida äärertele, kus Camoranesi ei mängi selgelt oma kohta igas mängus täielikult välja, rääkimata siis Giovincost või Marchisiost. Lisaks tundub ka praegune mänguskeem pisut liialt jabur, tuleks ehk midagi tavapärasemalt kasutama hakata.

                            Kommentaar


                              Igasugused ätid (Trezeguet, Cannavaro, Grosso, Camoranesi, Zebina jne) tuleb meeskonnast välja peksta ja asemele tuua mehed, kes oskavad ka ilma pallita joosta ja niiöelda modernset jalgpalli mängida. Põhimõtteliselt on Juventus samasugune uimane pensionäridest ja kaitsvatest poolikutest koosnev tiim nagu AC Milan. Jube.

                              Kommentaar


                                Põhimõtteliselt peaks Juventus minema Interi teed. Treeneriks tuleb tuua kogenud ja selge visiooniga välismaine loots, kes hakkab meeskonda oma äranägemise järgi koostama. Kuigi Ferrara sõnad on ilusad, siis tegelikest tegudest ja ideedest jääb mehel selgelt vajaka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X