320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Milan alguses sitasti mängis, siis süüdistati kohe algajat Leonardot jne., aga suutsid mängumehed jalad perse alt välja võtta vormi saavutada ja pilt hoopis teine.

    Nägin esimese poolaja lõpus, et väljakul on staar Diego ja seda ka mitte mänguolukorras vaid lihtsalt suunati kaader korra temale. Teisel poolajal ei viitsinud enam jälgida.
    Marchisio "suurepärane" söödutäpsus paistis ka mõned korrad silma.

    Grosso poolt põhjustatud penalti, Buffoni idiootne punane või see, et Amauri 2 korda aastas väravale pihta saab on kõik Ferrara süü?
    Tiim on nii nõrk, kui on tema nõrgim lüli ja ma pole väga kindel, et see nõrgim lüli hetkel treener on.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Buffoni idiootne punane
      Idiootne oli mis? Et ta väravast välja tuli? Kui ta juba väljas oli, siis oli see ainuõige tegu minu meelest. Kui ta poleks Riiset maha tõmmanud oleks seis 1-2 olnud. Mina tol hetkle arvasin et Buffon päästis selle teoga Juvele puntki.

      Kommentaar


        kuulge romalased võtke ennast kokku. üks võit siia sinna üle kolmanda kohe te niikuinii ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Joonatan Vaata postitust
          Juve püüab aint palli äärele ajada ja siis tsenderdustega loodab et Amauri pihta saab(kuigi paar standardmomenti on päris ohtlikud olnud).
          Amauri on LOL-pallur. Tanel knows. maiviitsieikaposteülesnokkida

          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Sorri, et midagi targemat välja ei suutnud mõelda ja võite võib-olla homme õhtul ka samamoodi end tunda(kuigi see ei tee sama välja)...

          hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
          +1 hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaq
          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Kui Milan alguses sitasti mängis, siis süüdistati kohe algajat Leonardot jne., aga suutsid mängumehed jalad perse alt välja võtta vormi saavutada ja pilt hoopis teine.
          Leonardo väärib ka kiitust. Tema romantiline unistus on mingil määral teostumas ja mehed mängivad hoopis uut-laadi söötu. Mis teeb muidugi Gaucho õnnelikuks ja on ka mängima pannud. count võib selle koha pealt välja võtta.

          -e-
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa
            duubeldan.
            oot oot
            Mis sul viga on?

            Sul oli ju siin varem Juventuse avatar ja olid ka Juve fänn, miks sa nüüd nii ütled?

            Enam pole siis Juve fänn, kuna hetkel läheb klubil kehvasti?

            Sel juhul pole sa mingi fänn!
            paljas tühikargaja ainult.



            Nagu Soccerneti avalehe uudisest võib lugeda, siis lõpuks ometi antakse Cirole kinga ja lähima 48h jooksul peaks peatreener vahetuma ja arvatavasti tuleb Hiddink peatreeneriks. :P
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              No eks sellel negatiivsel perioodil on häid külgi ka - igasugused gloryhunterid praagitakse välja

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Idiootne oli mis? Et ta väravast välja tuli? Kui ta juba väljas oli, siis oli see ainuõige tegu minu meelest. Kui ta poleks Riiset maha tõmmanud oleks seis 1-2 olnud. Mina tol hetkle arvasin et Buffon päästis selle teoga Juvele puntki.
                Väidetav number 1 keeper, kellel ei tohiks olla teab mis suurt probleemi tavapäraselt mitte ründajana tegutsevalt sellilt võtta pall jala pealt, ei lähe ca 30 meetri peale jalad ees taklama.
                Meenutas mulle natuke Barthezi, kes selliste lootusetult valesti ajastatud väljajooksudega nii mõnelgi korral kogu tiimi häbisse jättis. Kiilakas konn oli selle koha pealt muidugi hullem, sest tema käkid kippusid ka väravaga lõppema

                Buffon läks oma viga "heastama" punast kaarti väärt veaga. Taktikaliselt võibolla õigustatud otsus, sest mänguaega oli ju veel alles ca 10 minutit, aga kokkuvõttes riski asi tegelikult väärt polnud, sest värav ikka löödi.
                Võime küll arvata, et liigamänge ju kokkuvõttes hulgim ja mis see üks viga ja kaotatud 3 punkti ka ära ole, aga sedalaadi eksimused näiteks juunikuus kõige tähtsamal jalgpalliüritusel võivad väga kalliks maksma minna.


                Ehk tahan kokkuvõttes öelda vaid, et maailma kalleim ja üks hinnatumaid keepereid selliseid vigasid teha ei tohiks, mistõttu julgesin eilset tegu ka idiootseks nimetada.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Viga oli vaja teha, arvata on et 1vs1 olukorras on ründaval mängijal eelis ikkagi. 30m peale läks ta sellepärast, et sellelt distantsilt on vähe ebatõenäolisem karistuslöök sisse saata, kui 20m pealt.

                  Buffon läks oma viga "heastama" punast kaarti väärt veaga
                  Mis Buffoni veast sa räägid, see 1vs1 olukord oli puhas kaitsjate viga, või sain ma millestki valesti aru?

                  Siin praegu hea arutada, samas kui Buffon pidi otsuse vastu võtma sekundi jooksul.

                  Kommentaar


                    Jah väljajooks oli valesti ajastatud, nõus. Oleks pidanud jõudma pallini, või siis teine asi võta ta vastu kastis sees.

                    Aga kui ta juba kastist väljas oli, oli targem punasega Riise maha võtta kui lasta värav lüüa. See, et hiljem Juve välja võttis, ei ole argment selle olukorra hindamisel. Ja eks kaitsjad väärivad ka kerget anaalnoomitust selle käki eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Andri92 Vaata postitust
                      Viga oli vaja teha, arvata on et 1vs1 olukorras on ründaval mängijal eelis ikkagi. 30m peale läks ta sellepärast, et sellelt distantsilt on vähe ebatõenäolisem karistuslöök sisse saata, kui 20m pealt.
                      Sellist viga ei saa tegema minna väravavaht, sest see on garanteeritud punane, mis nagu ka eilne mäng näitas, ei päästnud neid lõppkokkuvõttes imetud väravast.


                      Buffon läks oma viga "heastama" punast kaarti väärt veaga
                      Algselt postitas Andri92
                      Mis Buffoni veast sa räägid, see 1vs1 olukord oli puhas kaitsjate viga, või sain ma millestki valesti aru?

                      Siin praegu hea arutada, samas kui Buffon pidi otsuse vastu võtma sekundi jooksul.
                      Loomulikult sai viga alguse kaitsjate bläkist, aga minu hinnagul oli viga, et Buffon rohkem kui 30 meetri peale palli ära lööma läks.

                      Kastini oli veel omajagu maad. Kaitsjad polnud olukorrast lootusetus kauguses ja seda olukorda oleks saanud lahendada ka tunduvalt valutumalt. Lõppude lõpuks ei olnud palliga liikuja ründaja, kel 1-1 olukorrad mänguolukordades üsna igapäevased on ja see on suures osas ka põhjus, miks mina nii arvan.


                      See on muidugi minu arvamus ja ei eelda, et sellega kõik nõustuma peaksid.


                      PS. Loen nüüd teema omalt poolt lõppenuks.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        eino võin alla kirjutada, aga kaitsjad olid siiski olukorrast väljas ja Riise oli puhtalt 1-1 Buffoniga.

                        Kommentaar


                          Kas Ciro on ametlikult lahti lastud? Igatahes oleks heaks proovikiviks saanud Lazio-Juve sest kui Laziole juve peaks kaotama või viigistama siis peaks rubentuse juhatus ennast paluma serie-bsse saata.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Olen seda uudist oodanud terve päeva, aga paraku midagi amtlikku veel pole ja kardan et ka ei tule ...

                            Kommentaar


                              Miks peaks pühapäeval tulema ametlikke uudiseid?

                              Olge rahulikud, talle antakse veel mõned võimalused
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Juventuse fännide närvide huvides loodan, et juvel on rohkem raha-mõistust kui lotitol....ballardinile on armu/katseaega antud nii umbes 3-4 kuud.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X