320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei kujuta ette, mida kohtunik antud olukorras nägi. äkki passiivset sulgu vms?

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Head nalja olete kuulnud? Juventus
      Naljakaks teeb selle asjaolu, et selliseid nalju teeb Roma fänn.

      Mängust:
      No ei tea, ei oska nagu mitte midagi positiivset leida. Chievost on veidi kahju, et ilmselge värav neilt ära võeti.
      Muide, see oli juba neljas mäng sellel hooajal kus Juventus suudab ennast kaotusseisu puterdada.
      Gigi oli ebakindel, kaitse lekkis, Isla & Peluso ei oska absoluutselt tsenderdada, Pirlo jäi palliga pidevalt liiga kauaks toppama kuni see talt lihtsalt ära korjati, lisaks päris palju valesööte. Marchisiot ei olnud väljakul absoluutselt näha (peale momendi kus ta päris asjaliku pealelöögi tegi). Llorente kohta ei oska midagi öelda kuna pallid jõudsid nii harva ette. Quags oli normaalne. Ainukene loom keda täna kiita saab on Pogba. Kohati oli mehest lausa kahju, sest ta tegi meeletult tööd, rabeles palli tagasi kuni see koheselt uuesti ära suudeti puterdada.
      Taaskord palju pealelööke (18) millest ainult 1 ära suudeti realiseerida.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        ma ei kujuta ette, mida kohtunik antud olukorras nägi. äkki passiivset sulgu vms?
        you misspelled rahapakid. äkki_lol
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          ma ei kujuta ette, mida kohtunik antud olukorras nägi. äkki passiivset sulgu vms?
          Sa oled sadu kordi selliseid asju näinud Juventuse mängudes ja siiamaani paneb imestama, et mida kohtunik nägi?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            BTW sama äärekohtunik andis eelmine hooaeg sulus Vidalile ka värava, Interi vastu s.t.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Ühes foorumis väideti, et Quagsi värav ei oleks tohtinud lugeda, sest skoorimise hetkel hoidis ta kinni väravapostist. Esiteks mul ei ole kordust käepärast võtta, et väita kas see tõesti oli nii ning lisaks ma ei teadnud, et jalgpallis üldse selline reegel olemas on. Kas selline reegel on tõesti olemas ja kas Quags siis hoidis postist skoorimise hetkel kinni või mitte?

              Kommentaar


                Pogba+Quagliarella

                Pogba+Bernardini


                Eile guud.
                * sellise mänguga võtta võit ja kolm punkti. justkui ei tohiks kurta.
                * POGBA! ainus mängija, kes biiti jagas.
                * Marchisio. Võitles ja üritas, aga ilmselgelt vajanuks enda kõrvale Asamoahit.

                Eile bääd
                * Mängupilt. Kogu meeskonna ülbus on häiriv. Mängudele minnakse järjepidevalt suhtumisega, et küll see tulemus ära tuleb ja särtsu on olematult. Sellel korral oli küll korralikult õnne, aga ei saa loota, igas mängus nii läheb.
                * Gigi. esimene värav jäi sisuliselt tema hingele ja valesti annulleeritud värav jäänuks samuti Gigi hingele. Võrreldes viimaste hooaegadega on Gigi kuidagi palju prohmakaid teinud.
                * Kaitsetrio. pagan, see pidev kaitseliini roteerimine ei näi toimivat ehk Ogbonna tuleks vist pingile jätta oma aega ootama. Nüüd jäädi neljas mäng järjest kaotusseisu ja sisuliselt on enamus väravad tulnud mängijate personaalsetest eksimustest.
                * Ääred. Isla ja Peluso olid ilmselgelt saanud korralduse mängu laiali tõmmata ja tsenderdustega ründajaid toita. Kumbki oma ülesandega hakkama ei saanud.
                * Pirlo. Kole on see värk.
                * Ründajad. Okei, Quag küll skooris, aga üldiselt ei suutnud kumbki ründajatest ees palli vallata ja mängu ehitamisel sõna kaasa rääkida. Loodetavasti rohkem mänge ilma Teveze või Mirkota ei tule.

                Kommentaar


                  Lisa siis juba see nimi ka 'guud'i alla. Fabiano Preti

                  Näe , mäletad küll seda pässi.



                  Bestikas teil.

                  Kommentaar


                    kahjuks sai 2 kuud bänni, et järgmised kuud peab Juve iseseisvalt hakkama saama.

                    Kommentaar


                      Ära liialt muretse Eika, tal on palju sõpru.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        See naisäärekohtunik ka veel tegutseb?

                        Kommentaar


                          Markiisio jagab biiti, kogub sümpatia punkte

                          “I’d love to be the Francesco Totti of Juventus. I won’t make comparisons on role or history, but I hope to end my career with this jersey,” Marchisio told the Corriere dello Sport.

                          “Is that what Alessandro Del Piero thought? ....

                          Lõpus märgib ka ära valupunktid ja eks püüab leevendada tugevalt roosaga kaetud kommentaaridega mingist super mäletamisest ja ilusast ajastt kängurude juures, aga eks Markiisio teab ka ise et tõenäoliselt müüakse ta maha nagu 20 eurine lits , ja see ilus unistus jääbki tal unistuseks. Kahju.

                          rube fänn kuidas kommenteerid?
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            juve fänn kuidas kommenteerid?
                            Mina näiteks lubasin endale suvel, et kui Marchisio müüakse ei vaata sellel aastal ühtegi Juventuse mängu (erandina oleks ilmselt tulnud võimalikud CL playoffid). Loodetavasti ei toimu müüki ka tulevikus v.a. juhul, kui mees ise püsti tõuseb ja ütleb, "kutid, mulle aitab, ma tahan mäntsesteri minna". Ja otsi mulle üks juventuse fänn, kellel on hea meel, et Del Piero minema saadeti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Ära liialt muretse Eika, tal on palju sõpru.
                              jup

                              Kommentaar


                                ausalt ei suuda üldse mängida v ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X