320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Buffon mängis alukate väel?

    Kommentaar


      Mulle taaskord meeldib

      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mulle taaskord meeldib

        Suht šeff. Algul tundus, et mehed pandi peale eilset tala kongi taha.

        Kommentaar


          Vahepeal sai Pirlost U23 treener. Welcome back!

          Today marks the start of a new adventure for Andrea Pirlo and Juventus, who return to work together five years later. Andrea is, in fact, the new...

          Kommentaar


            Eilne viimane vahetus oli üsna märgiline, kui viimaseks kümneks minutiks toodi mängu päästma 21aastane Marco Olivieri. Tegu on siis düüdiga, kes on viimasel kahel aastal suutnud Serie Cs lüüa 50 mänguga võimsad neli väravat. Aga näitas väga hästi kõik mured kätte ära:

            * vigastustega oli natuke perses ehk Dybala ja Costa olid puudu. Juhtub ja eks ma olin juba enne mängu kindel, et ilma Dybala panuseta Juventus siit edasi ei lähe
            * meeskonnas oli tänavu sügavust liialt vähe. Siin tuleb muidugi otsa vaadata juhtkonnale, et miks see seis oli selline nagu ta oli.
            * Sarri on oma 433ga nii kangekaelne, et pigem toob sisse suvalise Olivieri kui mängiks kuidagigi nuppe platsil ümber. Ma võiks puusalt umbes kümme paremat lüket nimetada. Kasvõi oleks võinud panna Matuidi vasakkaitsese ja Sandro lükata ette. Või siis oleks suunanud Ramsey kahe ründaja taha ning oleks mehitatud kellegagi (loe: Matuidiga) keskvälja. Või võinuks kasvõi de Ligti saata ette peapalle võitma.

            Ühest mängust ei tohiks järeldusi teha. Lisaks ei tohiks liialt tõsiselt võtta ka viimast paari koroonapausijärgset kuud, sest mängupilt ikaldas kõigil. Aga mul on tunne, et Sarri selle mänguga oma töökoha kaotas ka. Eriti arvestades tema üsna debiilset "tegelt oli ju mäng tiptop" juttu. Kus ta siis tiptop oli, kui kukuti välja Prantsusmaa seitsmenda tiimi vastu?

            Saab näha. Mul otseselt poleks midagi ka Sarri jätkamise vastu, kuid Agnelli jutt vihjab siiski sellele, et järgnev aken tuleb päris aktiivne, meeskond läheb nooremaks jne. Iseenesest põnev.

            Kommentaar


              Sarri on lännu.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Sarri on lännu.
                Pep oleks iseenesest vahva tuua, saaks võimaluse neljandas tippliigas tiitel võita, saavutus, milleni keegi vist küündinud ei ole.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Ei teagi nüüd mis hakkab saama kas tuuaks Poch, vana hea Allegri tagasi või keegi kolmas joker pakist välja?

                  Huvitav saab olema.
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Päris koomiline on vt Juventust, alati kõige stabiilsema struktuuriga klubi, nüüd tegid viimase 10a nõrgima hooaja ja kohe kõik lappes, Sarri peksti minema , klubile ca -20M€ see vallandamine ja teada on, et kõige paremad ajad ei ole finantsiliselt, Paratici vb saab veel viimase võimaluse, tiimis liiga palju ülemakstud trolle, keda kuhugi Itaalia satelliitklubidesse pole võimalik sokutada jne. Ja enamus Juve fänne sisimas nutavad Beppet taga , aga mees on Milaanos õnnelik ja ehitamas korralikku tiimi noorte talentidega. Juve pluss on see, et Kulusevski-Arthur on tulemas. Vb uus treener paneb isegi puujalad Bernad ja Costad mängima.

                    Senikaua, aga usume Bonucci juttu , et : 'selle hooaja scudetto oligi mida me tahtsime ja muud karikad olid tähtsusetud' Kapteni vääriline winner mentality! Wow

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                      Ei teagi nüüd mis hakkab saama kas tuuaks Poch, vana hea Allegri tagasi või keegi kolmas joker pakist välja?

                      Huvitav saab olema.
                      Zidane Juvesse oleks äge.

                      Kommentaar


                        Zidane?? Pff. Hoopis Maxima 50% allahindluse variant Pirlo

                        Kommentaar


                          Never go full Milan.

                          Kommentaar


                            Hahahahahahaaa
                            See saab täitsa vahva tsirkus olema, tehke ära!

                            Kommentaar


                              Juve insta vähemalt väidab, et Pirlo ametlik.Leping kuni 2022

                              Kommentaar


                                Sarà Andrea Pirlo il nuovo allenatore della Juventus. 41 anni, nato a Flero in provincia di Brescia, Andrea Pirlo ha una carriera leggendaria da...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X