320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Mingi teema on seoses Iuliano siirdumisega CSKA-sse ?! Ei tea, kas sel tõepõhja ka on, aga oletatav 2 miljoni suurune pakkumine olevat tehtud...ning mehel ju tõesti lepingut tulevast suvest ei ole...aga kas just Moskvasse? :P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas Juveman


      Mingi teema on seoses Iuliano siirdumisega CSKA-sse ?! Ei tea, kas sel tõepõhja ka on, aga oletatav 2 miljoni suurune pakkumine olevat tehtud...ning mehel ju tõesti lepingut tulevast suvest ei ole...aga kas just Moskvasse? :P
      Iuliano ajad juves on juba ammu möödas. Eriti suurt rolli ta kah ei mängi ning vanus kah päris suure numbriga. Seega, kui CSKA tõesti 2 miljonit välja on nõus käima, siis miks mitte? Saab natukenegi raha, vastasel juhul oleks ta suvel nii või naa lahkunud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas Tanel


        Nii jõudsime siis Trezega kokkuleppele. Võtsime mängu veel rohkem huvitavamaks tegemiseks uue asja. Olen ka xtratime foorumis selles asjas sees.

        Inter - Juve mängu kihlvedu

        Teeme nii, et osaleda tohivad aint mõlema võistkonna fännid. Juve fännid panustavad Juve võidule, Interi omad Interi võidule. Kui võidab Juventus, peavad osa võtnud Interi fännid kandma 1. jaanuarini Juventuse logo, Interi võidukorral on asjad vastupidi. Viigi korral logovahetust ei toimud. Liituge!

        Seni on osalejad:

        Juventus:

        Treze
        Juveman
        Eika

        Inter:

        Tanel
        Zaz

        Soovi avaldage siin teemas või minule privasse, kui ei taha teemat risustada.
        mis kihlvedu see on? veame logo peale kihla:P ? paneks siis juba väikse papi vahele, aga seda asja võib ju omavahel ka teha.aga muidu olen nõus sinu poolt algatatud \"kihlveoga\", ootan huvitaga kuidas sa hakkad kandma juve logo
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Eks ma löön ka siis kampa.
          Kaotusvõimalus ju praktiliselt puudub, äärmisel juhul tuleb viik.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            eks mina kah siis juba
            ...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Olen kah nõus vaatama kuidas Juve fännid Interi logoga kuu aega postitavad:P
              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Algkoosseisud siis:

                INTER: 1 Toldo, 2 Cordoba, 4 J. Zanetti , 7 van der Meyde, 8 Davids, 10 Adriano, 11 Mihajlovic, 16 Favalli, 19 Cambiasso, 25 Stankovic, 30 Martins
                Subs: 12 Fontana, 5 Emre, 6 C.Zanetti, 13 Zé Maria , 20 Recoba, 23 Materazzi, 32 Vieri
                Coach: Roberto Mancini

                JUVENTUS: 1 Buffon, 8 Emerson, 9 Ibrahimovic, 11 Nedved, 16 Camoranesi, 19 Zambrotta, 20 Blasi, 21 Thuram, 25 Zalayeta, 27 Zebina, 28 Cannavaro
                Subs: 12 Chimenti, 3 Tacchinardi, 4 Montero, 6 Legrottaglie, 7 Pessotto, 18 Appiah, 23 Kapo
                Coach: Fabio Capello

                Referee: Pasquale Rodomonti


                8 min alguseni.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  nonii-nonii
                  Tanel, zaz, SoccerWorld, Pealik võiksid end tasakesi valmis panna.
                  Pavel Nedved, 53. minut, 1:0
                  Ja arvestades meie ülikõva kaitset, siis....

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas eika


                    nonii-nonii
                    Tanel, zaz, SoccerWorld, Pealik võiksid end tasakesi valmis panna.
                    Pavel Nedved, 53. minut, 1:0
                    Ja arvestades meie ülikõva kaitset, siis....
                    2:0 on ju
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas eika



                      Ja arvestades meie ülikõva kaitset, siis....
                      näha jah

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        2:2. Oijah, noh selline ta siis oli. Lõpus lasime ära lüüa.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Seekord siis jah viigijumala toel sai Inter nii väärtusliku punkti taas kätta :P Eile olin ikka väga pettunud, aga noh, mis teha, midagi hullu ju ka ei olnd. Interil lihtsalt needus peal, ei kaota-ei võida! Aga tuleb tunnistada, et sebrade juurdekasv siin foorumis kuuks ajaks oli ikka lähedal küll Teinekord tuleb ära kui jänes püksi pole Interi poistel ronind

                          ja kui juba Itaalia liiga mode Interi kollid üles riputas, vastaks sama Juve omadega!

                          Nedved

                          Zlatan (pen)

                          Zlatani pennel polnd just parim, mida ma näind olen, aga noh, Toldo ei suutnud sedakorda seda ära võtta
                          Nüüd siis Laziole vastu ning 19 detsember peaks see päev olema, mil Milanilt punkte röövime

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Ülimalt kahtlane,sest Milan on hea
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              2-1 võit Lazio üle......väga hea siiski hoolimata sellest et Laziol on hetkeseis nagu ta oon....on nad siiski väga tugev tiim ja hetkel ei tohi Juve endale eksimusi lubada...... see ka positiivne et Zlatan sai järjekordse väravaga hakkama.....ootan jube videosi näha
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas duff_K


                                2-1 võit Lazio üle......väga hea siiski hoolimata sellest et Laziol on hetkeseis nagu ta oon....on nad siiski väga tugev tiim ja hetkel ei tohi Juve endale eksimusi lubada...... see ka positiivne et Zlatan sai järjekordse väravaga hakkama.....ootan jube videosi näha
                                Lisaks veel seda, et meil puudus mängust Pavel Nedved, minul tekitavad alati mängud ilma Pavelita kerget õõva.
                                Samuti tekitab häädmeelt Olivera mäng. Mina loodan, et sellest mängumehest tuleb üks maailmaklassi staar Juvele. Loodame, et mängus saadud vigastus polnud väga tõsine.
                                Selline oli siis meie koosseis:Buffon; Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta; Camoranesi, Emerson, Appiah, Olivera (Kapo 45); Del Piero (Zalayeta 70), Ibrahimovic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X