320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Hakkasin juba küsima, mis sul viimasel ajal Tofoa ja Juventusega on, aga ilmselt mõni isiklik solvang sellest, et keegi Juventuse poolehoidjatest ManU teemas midagi kirjutanud.
    Sa omistad tekstile konnotatsiooni mida seal ei ole. Ja ma arvan, et Tofoa, kellega see ülimalt kvaliteetne dialoog sai peetud, ka sellist konnotatsiooni ei näinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Sa omistad tekstile konnotatsiooni mida seal ei ole. Ja ma arvan, et Tofoa, kellega see ülimalt kvaliteetne dialoog sai peetud, ka sellist konnotatsiooni ei näinud.
      Ega ma ühe sõnumi pealt. Konkreetselt see üks postitus poleks liigutanud. Aga midaigane, vaatan Tansaania - Kongo ülimat madinat edasi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ega ma ühe sõnumi pealt. Konkreetselt see üks postitus poleks liigutanud. Aga midaigane, vaatan Tansaania - Kongo ülimat madinat edasi.
        Ka teiste omavaheliste dialoogide puhul kehtib mu eelnev arvamus : ). mul ei ole küll mingit probleemi temaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Ka teiste omavaheliste dialoogide puhul kehtib mu eelnev arvamus : ). mul ei ole küll mingit probleemi temaga.
          Okei, minu paha. Kujutasin ette.

          A muidu, kui nüüd täitsa ausalt küsida (kuna me siin teemas oleme), teeb sind Juve hetkeseis rõõmsaks?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Okei, minu paha. Kujutasin ette.

            A muidu, kui nüüd täitsa ausalt küsida (kuna me siin teemas oleme), teeb sind Juve hetkeseis rõõmsaks?
            Eestlaslik rõõm selle üle, et lisaks endale läheb ka kellelgi teisel sitasti on eluterve ja edasiviiv!

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

              A muidu, kui nüüd täitsa ausalt küsida (kuna me siin teemas oleme), teeb sind Juve hetkeseis rõõmsaks?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Nunnu.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Saan telekavaatajast igati aru, piisab vaid eelmisele lehele lapata. Eksole. Ja vist mingi vibez ka kuskilt mujalt välja ujunud, aga jah - mingit biifi pole. plastic on üks normaalsemaid mänkse siin foorumis.

                  Kui reaalselt huvitab Juve käekäik, ikkagi paljude mänkside eelmine kodu (CR7, Pogbz) no proovime siis.

                  Esiteks. Viimased paar aastat on üleminekuturul feilitud. See suvi ei õnnestunud sisuliselt kedagi rahaks teha. Demiral ohverdati ja tema pealt tulevikus pisike kasum tuleb. Kuna ei õnnestunud lahti saada Chesneyst, Rabiot'st, Ramseyst, siis ei saanud tuua ka Dollarit väravasse. Kogu kopikas pandi Locatelli peale, kus samuti Sassuologa pool suve kopikate pärast läbirääkimisi venitati. CR7 asendati Keaniga, kes 2 aastat tagasi veidi väiksema raha eest ära anti.

                  Eelmine suvi vangerdati Pjanici ja Arthuriga, kus tõmbasime ilmselt pikema kõrre, aga seniajani ei ole Arthur oma potentsiaali näidanud. McKennie näol leiti Bundesliga lambisatsist "ei liha, ei kala" stiilis poolkaitsja, keda justkui on vara maha kanda, aga täna on tipptasemest kaugel. Kõvem papp laoti Chiesa alla, kes on sisuliselt ainus hea ost ning Matuidi ja 90 milliga toodud suuresti pettumuseks osutunud Higuain lasti tasuta minema, sest muud moodi neist kasututest puukidest lahti polnud võimalik saada. Maguaini asendamine ei läinud ka valutult, Suarezi toomine ebaõnnestus, muud variandid ka. Jälle maksti üle ja toodi suure papi eest Morata.

                  Viimane suvi enne COVID19 toodi suure papi peale Ramsey ja Rabiot. Barzagli asendati Demirali ja de Ligtiga, kes kokku läksid üle 100m maksma. Samuti ohverdati Cancelo ja asemele saadi Danilo, kes on maailma kõige suvalisem jalgpallur niivõrd võimsa CV-ga. Teisel äärel ohverdati Spinat ja loodeti Pellegrini peale, kes tänaseks pole mitte kuidagi end tõestanud vajaliku mängumehena. Lisaks investeeriti Romerosse, kes tänaseks juba c*nte käe all Kihnu saarel. Kulusevski vähemasti sai vist lõplikult Juve mängijaks.

                  2018 toodi Caldara, kes parseldati Milanile maha, et Bonucci tagasi saada. 15M Perin, kes on suurem osa ajast olnud 3. väravavaht. Douglas Costa, kes oli enamus ajast katki ja polnud oma raha väärt. Emre Can, kes meeskonnas läbi ei löönud ja peksti tasuta minema. Kuhugi siia aastatesse mahub ka Khedira tasuta lahkimine.

                  Ehk long story short. On toodud kõlavaid nimesid tasuta suurte palkade peale ja poolkõvasid nimesid suurte summade eest, kes enamus paraku pole oma raha väärt olnud. Viimased aastad on võetud suund noorte talentide peale, kes nüüd peaks lähiajal hakkama tõestama, et oskavad jalgpalli ka mängida. Endine Ajaxi kapten meenutab rohkem võrkpallurit kui jalgpallurit. Ja ta peaks oma põlvkonna parim keskkaitsja maailmas.

                  Teiseks. Treeneritega on rapsitud ja alt mindud. Mis iganes põhjusel Allegri klubist lahkus, pärast mitut aastat ekslemist saadi veast aru ja toodi Max tagasi tema enda tingimustel. Kõik see võinuks olla olemata, kui oleks kohe Max saanud seda, mida ta tahtis. Sarri polnud paha valik, aga ta ei toiminud ja tema minema laskmine oli pigem asjade paratamatu käik. Pirlo jaoks juhtus see kõik liiga vara, kuid mina teda ei süüdistaks ja oleksin lasknud meeskonnal temaga edasi areneda ja kasvada. Ehk minu arvates, olgugi et oli varasemalt palju vigu tehtud, siis järjekordne viga oli Pirlo minema laskmine. Okei, järjekordne sack ja Max tagasi. Aga Max ei ole ka seda meeskonda koduliigas mängima suutnud panna. Kas läheb tal veel aega? Võib-olla. Aga teisalt, keskväli on ka täielik juustukottide kamp ja sellega ongi raske domineerida.

                  Kolmandaks. What ever seal juhtus, aga CR7 lahkumine on kaotus ja eriti halvaks teeb selle kaotuse ajastus. Juhtunuks see enne augustikuud, olnuks aega Torino klubil ka reageerida.

                  Neljandaks. Interi, Interi fännid ja c*nte on endiselt kõik m*nnid ja t*rapead. Jasper on lihtsalt urrukas.

                  Viiendaks. Mul tuli naine koju ja rohkem ei viitsi kirjutada foorumisse.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Siis järelikult on ta... siider?
                    Võimalik, päris piider ta igatahes pole.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Eestlaslik rõõm selle üle, et lisaks endale läheb ka kellelgi teisel sitasti on eluterve ja edasiviiv!
                      Kusjuures ma võin sulle öelda saladuskatte all, et meil Chelseal ei lähe sitasti, aga teil Manul läheb ja mul on seda Eestlasliku rõõmu palju rohkem kui sul. Ma ei tea mis selle point on, aga ma lihtsalt pidin selle välja tooma.

                      Kommentaar


                        Tundub, et siin näidati brutaalselt koht kätte.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Eks need kohtumised mis edasipääsu enam ei otsusta on need määravad paikapanemise mängud töesti
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Eks need kohtumised mis edasipääsu enam ei otsusta on need määravad paikapanemise mängud töesti
                            Just because you're offended, doesn't mean you're right.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Eks need kohtumised mis edasipääsu enam ei otsusta on need määravad paikapanemise mängud töesti
                              Alagrupi esimene või teine koht võib play-offi arvestades siiski olla üsna olulise tähtsusega.
                              Meeste pähe küll ei näe, aga viimase üsna korraliku liigamänguga võrreldes oli põhikoosseisus selles "edasipääsu mitte otsustavas" mängus siiski vaid 2 erinevust, üks neist tingitud vigastusest.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Hommikul olid politsei onud ukse taga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X