320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Ilus võit ja magusad 3 punni ongi juures !!

    Olivera

    Zlatan

    Nüüd suht tähtsusetu mäng Tel-Aviviga ning siis soojendame end Bologna peal üles enne kui Milani ette võtame!!! Ahjaa, DP mängis taas peale järjekordset pausi, see teeb tuju heaks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Kapo tehnika teisel väraval oli päris hea. Samas Camo suutis taas ühe eeltöö ära teha! Impressive.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        mind rõõmustab see et ibrahimoviciga ei toimunud taandareng vaid ta jätkab oma väravate löömist.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Nii, nii. Meistrite Liiga viimases mitte midagi ütlevas kohtumises saime siiski viigipunkti. Maccabi läks küll 1:0 juhtima, kuid Alessandro del Piero viigistas 71. minutil. Milline õnn ja rõõm! Tegelikult olenemata olukorrast tulemusega rahule jääda oleks mõttetu. Ainukene, mis oli positiivne - Alex sai värava kirja.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Väheke tipphetki ning mõlemad mängus löödud kollid pisikeses klipis siis :

            Del Piero

            Siuke täitsa kena teine

            Meie algkoosseis oli siis väheke teistsugune, kuid nii pidigi olema :

            Chimenti, Tacchinardi, Montero, Pessotto, Del Piero, Nedved, Blasi, Kapo, Zalayeta, Zebina, Cannavaro.

            Vahetusest sekkusid siis mängu Ibrahimovic, Zambrotta ning Appiah.

            Lisaks meie kogutud 16 punni oli ka parim tulemus grupifaasis, ent see näitaja edaspidi muidugi ei maksa. Jäägem loosi ootama !!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Kena kena, pärast Milani tormihoiatust ja väravatesadu ei lasknud me neid vähemalt lähemale

              Juventus : Buffon, Cannavaro, Thuram, Zebina, Appiah, Camoranesi, Emerson, Nedved, Zambrotta, Del Piero, Ibrahimovic

              Subs:
              Tacchinardi for Appiah
              Zalayeta for Del Piero
              Kapo for Camoranesi

              Nedvedi koll 86ndal minutil tõi seega tabelisse järjekordse võidu juurde. 4 punnine edu säilis, pühapäeval võõrustame seega Milani ennast, saab tulema tuline mäng, i can feel it, Bring it On!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Meistrite Liigas tuli siis vastaseks Real Madrid...

                Ütleme nii, et meile tuli raskeim võimalik vastane, lahe

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Loosiga ülirahul. Reali näol on minu jaoks tegu ühe kõige ebasümpaatsema klubiga üldse. Galacticole koha kätte näitamine saab olema eriti magus.
                  Kahe hooajatagused mälestused on siiani detailideni silme ees - üks suurimaid vutielamusi, mis ma telekast üldse kunagi saanud. Juba aastaid oli Real Itaalia klubisid mõnitanud, sellest hetkest aga pöördus õnn ja pikast mõõnast tuldi ülivõimsalt välja. See oli pöördehetk, mis lisas mu tühjadele unistustele Itaalia klubide edust lõpuks ka tõelise usu. Usu, et vastane suudetakse vastu maad suruda, olgu vastas kes iganes.
                  Ootan vähemalt sama ilusat mängu ja elamusi, mida pakkus kahe aasta tagune kohtumine.
                  Midagi asjalikku ma hetkel selle kohta parem ei üritagi öelda - subjektiivsuse tõttu ei tuleks sellest niikuinii midagi välja. Me teeme nad maatasa ja jutul lõpp.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    äkki saate lõpuks normaalselt publikut

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas mazz


                      Loosiga ülirahul. Reali näol on minu jaoks tegu ühe kõige ebasümpaatsema klubiga üldse. Galacticole koha kätte näitamine saab olema eriti magus.
                      Kahe hooajatagused mälestused on siiani detailideni silme ees - üks suurimaid vutielamusi, mis ma telekast üldse kunagi saanud. Juba aastaid oli Real Itaalia klubisid mõnitanud, sellest hetkest aga pöördus õnn ja pikast mõõnast tuldi ülivõimsalt välja. See oli pöördehetk, mis lisas mu tühjadele unistustele Itaalia klubide edust lõpuks ka tõelise usu. Usu, et vastane suudetakse vastu maad suruda, olgu vastas kes iganes.
                      Ootan vähemalt sama ilusat mängu ja elamusi, mida pakkus kahe aasta tagune kohtumine.
                      Midagi asjalikku ma hetkel selle kohta parem ei üritagi öelda - subjektiivsuse tõttu ei tuleks sellest niikuinii midagi välja. Me teeme nad maatasa ja jutul lõpp.
                      Ma alguses mõtlesin, oi kui tore oleks Real Madridiga mängida, kuid samas mängivad siis kaks mu lemmikmängijat koos

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        seltsimees biaconera, esimese foorumipäeva rekord on vist ksukil 30 postituse kanti. äkki üritad ületada??

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          peab otsast alustama teine, uus päev kätte jõudnud, kahju kohe juve fännist

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas eston#21


                            seltsimees biaconera, esimese foorumipäeva rekord on vist ksukil 30 postituse kanti. äkki üritad ületada??
                            näed temast endale konkurenti?
                            eston sa oled mu lemmik postitaja

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              ei usu, et konkurenti, tal ju kombeks igale uuele foorumlasele midagi \"asjakohast\" õelda.
                              ahjaa, fännan minagi estoni poste kuna alati on ju teada millal tema oma kriitikaga lagedale tuleb
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                kas rK jüudis lugeda??
                                muide ööpäeva loetakse soccerneti foorumis vist liitumiskellaajast. nii et prousel valgemustal on veel homme aega küll ja küll.

                                edit - soolised korrektuurid(kui ma nüüd isiku profiilis antud ülivähesest informatsioonist õigesti aru sain

                                Kommentaar

                                Working...
                                X