320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Nonda Juvesse

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Se on küll ülimalt kahtlane, et mõlemad ründajad meile tulevad. Ise arvan/loodan, et meeskonnaga liitub Mutu. Seda meest olen juba mitu aastat Juvesse oodanud, nüüd oleks viimane aeg mehel meiega liituda. Nonda on selline pooletoobine ründaja minu silmis. Väemalt mina ei usu, et see mees suudaks Trezeguet`i, Del Piero, Ibrahimoviciga (ja Mutuga) koha eest platsil konkureerida...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Selge on see, et kui Nonda tuleb, siis saab ta ka mänguaega, kuid kui kergelt öeldes suurepäraseid esitusi näidata mees ei suuda, siis laenatakse ta välja. Juventusel on ridamisi noormängijaid, kes on igale poole Serie A klubidesse välja laenatud, paljudel on tuleviku suhtes perspektiiv olemas.

        Samas vaadates Kapot, siis nurinat pole kuulda, sekkub mängu siis, kui vaja ja kõik on OK. Samas Moggit pole ma kunagi mõistnud. Ehk plaanib ta mingit mängijatevangerdust, sest Trezeguet tagasitulek on üsna pea, kuid kohalikud lehed on võimalikke üleminekuid juba detsembrikuust alates spekuleerinud.

        Mutu ostmises ma ei kahtle, samuti usun Moggisse, et antud pallur liitub Juventusega üsna pea. Ainukene element, mis võib takistuseks saada on Muttu palgasoov. Moggi on teada tuntud mees, kes eriti tingida ei soovi. Samas on ta alati saanud oma tahtmise, seega ei kurda. Elame näeme.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Moggi\'s wish for 2005 !

          An interview with The director of juventus (moggi) present The wish That he is looking to happen in 2005.

          Moggi said That he wish and looking forward to Meet ACMILAN again in The Final of CL after Milan defeat Juventus on 2003 Final.

          Moggi says :

          i wish to meet ACMILAN in Istanbul on 25th may. i wish to get the revenge
          of that lose because it\'s Not Fair to loose a championship like CL by penalties.

          on the other hand Moggi\'s believe That the scuddeto is Gonna be between two teams (juve-milan) only and The other teams can not stop them.

          about the transfers Moggi said : i feel happy about what we have done in 2004. we have 4 strikers so far and we dont have to Get new Players but i have some requests from some players asking to leave juve like legro ..tudor and Iuliano.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Moggi on huvitatud Valon Behramist

            Nagu näha, siis Juventuse guru Moggi on huvitatud 19-aastasest noorukist Valon Behrami, kes hetkel veeretab palli teises Itaalia klubis Verona. Behrami mängib enamasti AMC kohta ning võib vajaduse korral ka äärepoolikus koha sisse võtta. Teda võrreldakse Camoranesiga.

            Noor täkk on päris Shveitsist. Võimalik üleminek võib saada teoks juba jaanuarikuus, kuid arvatavasti enne suve mees Juventuse treeningutega ei liitu. Antud mängijast on huvitatud ka Tottenham ning Liverpool.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Njah, igatahes ei ole koheselt kedagi oodata...nii väidab vähemalt Moggi ise :
              “I was very satisfied with our overall show in 2004,” insisted the transfer guru. “Nobody will be signed next month, as we already have four or five strikers available.

              Ning mis puutub Nicola Legrottaglie, Igor Tudor ja Mark Iuliano edasise käekäigu kohta, siis kõik 3 kohe ära anda?? Hmmm...ei tundu hea mõte, vigastus-kaks meie kaitseliinis ja ongi mured ülepea Väga suur valik kaitsjate näol meil just käepärast pole. Ise loodan siiski, et keegi võiks meiega ühineda...kedagi Joaquin\'i taolist tahaks eelkõige.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Panucci oleks hea täiendus. Asjalik mängija ning suhteliselt sümpaatse mulje jätnud minu silmis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas treze


                  Panucci oleks hea täiendus. Asjalik mängija ning suhteliselt sümpaatse mulje jätnud minu silmis.
                  Koondise eest mängides on sama mulje jäänd, Roma eest aga mitte. Selline on mulle jäänud mulje, ent tõsi ta on, keegi väärt kaitsja võiks meil veel olla, oleks, kellega asendada...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas treze


                    Moggi on huvitatud Valon Behramist

                    Nagu näha, siis Juventuse guru Moggi on huvitatud 19-aastasest noorukist Valon Behrami, kes hetkel veeretab palli teises Itaalia klubis Verona. Behrami mängib enamasti AMC kohta ning võib vajaduse korral ka äärepoolikus koha sisse võtta. Teda võrreldakse Camoranesiga.
                    See, et noormeest Camoranesiga võrreldakse pole just positiivne nähtus minu silmis
                    Tegelikult läheks Juvel hädasti ühte äärepoolikut/ründavatkeskpoolikut vaja. Ma ei kujuta meeskonda ette, kui näiteks Nedved või Camoranesi end vigastaks... Lihtsalt pingilt pole ligilähedalegi sama tasemega mehi võtta (Olivera on küll hää, kuid liiga ebastabiilne). Joaquini tulek oleks küll suurepärane, aga samas liiga fantaasia valdkonda minev.

                    Algselt postitas Juveman


                    Njah, igatahes ei ole koheselt kedagi oodata...nii väidab vähemalt Moggi ise :
                    “I was very satisfied with our overall show in 2004,” insisted the transfer guru. “Nobody will be signed next month, as we already have four or five strikers available.
                    Mul on tunne, et antud lõigus on rohkem juttu uute ründajate tulekust meeskonda. Ja viimasel ajal on üldse Juventuse ostud olnud vägagi üllatavad.....

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas marcello


                      Vot mis juhtub inglise klubiga kui venelased omanikeks saavad.
                      Inglise liiga liidrid praegu
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Juventuse peatreener Fabio Capello on kindel oma meeskonna võimekuses jätkata suurepäraseid esitusi nii Euroopas kui ka koduses Serie A-s. Nii väitis mees viimases oma intervjuus. Loodame, et minekut on ka uuel aastal ning, et Milanid, Romad, jt. suureskooriliselt alistatakse.

                        Järgmine kohtumine peetakse juba sellel neljapäeval. Vastu astutakse Parmaga, kelle liigatabeli positsioon on kergelt öeldes kehv. Väike muudatus on samuti toimumas koosseisus. Nimelt on prantslane Lilian Thuram kaartidega väljas, teda asendab uruguailane Paulo Montero.

                        Endiselt on vigastatud David Trezeguet, kuid taas vormis on teine väravavaht Antonio Chimenti ja Emerson. Viimase mängija kohta on kergeid spekulatsioone, kuid arvatavasti alustab ta sellegipoolest Tardini staadionil põhikoosseisus.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          ma peaksin tänama selle kõige informatsiooni eest , olen ka eluaegne Juventuse pooldaja aga aega juve uudistes surfata pole.Veel kord tänud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Huvitav on näha, kas Capellol jätkub piisavalt julgust, et mängus Parmaga Ibrahimovici kõrval kasutada Zalayetat. Igatahes Zalayeta kindlasti vääriks enne Trezeguet`i tagasitulekut üht mängu algkoosseisus...
                            No pohh, Parma paneme kotti nii või tesiti

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              haa, oma 600. postituse peab ju kuidagi korralikult ära kasutama, niisiis:

                              JUVE RUULIB


                              -400

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas treze


                                et Milanid, Romad, jt. suureskooriliselt alistatakse.
                                koomik rsk, 1:0 pole suureskooriline võit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X