320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Kui Legrottaglie Juventusega liitus, nägin ma mitut mängu jutti. Isiklikult jättis ta mulle väga hea mulje nende 2-3 mängu põhjal. Igati hüva, ent ju siis nende 3 mängu põhjal ei saanud häid järeldusi teha. Läind siis läind, ega tal sel hooajal poleks õnnestunud niikuinii platsile saada.

    Mis puutub Mutu-Miccoli võrdlusesse, siis kindlamast kindlam on see, et mina pooldan Mutu tulekut. Ei ole ma midagi nii säravat Miccolis näinud, kui osad eelkõnelejad ehk. Mutu klassi aga tean ning sellega olen väga rahul. Ei huvita suht, et ta mängu kõrvalt pilvedes hõljub, peamine, et platsil oma tööd hästi teeb.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas Juveman

      Ei huvita suht, et ta mängu kõrvalt pilvedes hõljub, peamine, et platsil oma tööd hästi teeb.
      Ausaltöeldes ei peagi see sind huvitama... aga kui mees end ei paranda ja veel tulevikuski selliseid nalju teeb, siis lihtsalt ei lasta tal platsi peal enam midagi teha. Nii lihtne see ongi!

      Kuigi sellest on vist juba ennegi räägitud siin, aga kokkuvõttes Chelsealt ikka üsnagi rumal liigutus niimoodi raha tuulde visata ja Juvele selline teene teha. Aga kui rahaga pole probleemi, siis miks mitte...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        See oli öeldud suht mõttega, et mind, erinevalt väga paljudest teistest, ei huvita see, et me saime oma ridadesse \'narkomaani\'. Sest mina hindan tema mängijaoskusi palju kõrgemalt kui seda, et mees astus ämbrisse. Inimene eksib, ent usun ka, et vigadest õpitakse.

        Loogiline nagu ju, et kui selline asi jääb korduma, siis tuleb karmim keeld.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas Juveman
          Mis puutub Mutu-Miccoli võrdlusesse, siis kindlamast kindlam on see, et mina pooldan Mutu tulekut. Ei ole ma midagi nii säravat Miccolis näinud, kui osad eelkõnelejad ehk. Mutu klassi aga tean ning sellega olen väga rahul. Ei huvita suht, et ta mängu kõrvalt pilvedes hõljub, peamine, et platsil oma tööd hästi teeb.
          Muidugi, Miccoli on koondisekoha niisama saanud. Lihtsalt selle eest, et ta tore poiss on, eksju
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            No ju ta siis midagi ikka oskab ka Ent Juves teda küll näha ei taha.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Rääkides Mutust, siis rumeenlane läheb alguses igal juhul Livornosse laenule vormi koguma. Nii, et nüüd oleks aeg natukene teemat vahetada.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Itaalia pressi teatel on Moggi valmis ostma Emersonile keskväljale uue paarilise ning võimalik saabuja võib olla endine Juventuse mängumees Edgar Davids. Davids naasmas? Imelik, kuid mitte võimatu.

                Samas on Del Pierost huvitatud Palermo, kuid selles diilis ma midagi asjalikku küll ei näe ning vaevalt see ka juhtub. Stephen Appiah võib samuti varsti klubi vahetada. Võimalik üleminek võib toimuda Atleticosse vahetuskaubana Ibanezi vastu.

                Kuna Legrottaglie liikus Bologna ridadesse, siis on tõenäoline, et Leverkuseni mängija Placente võib Juvega liituda.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas Silver


                  Algselt postitas Maarek


                  Algselt postitas Tanel


                  Mutu sobib Juventusesse nagu rusikas silmaauku!
                  Tahtsid ikka öelda nagu gramm kokat ninasõõrmesse.


                  Või oli see mingi seksiabi pulber
                  Eks seda ole näha, kui Fiorentinale koti pähe tõmbame.
                  Violal järgmine mängu Juvega kodus ning vana hea Miccoli tõmbab miiminum 2 kolli Buffoni jalge vahelt väravasse
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Silver


                    Itaalia pressi teatel on Moggi valmis ostma Emersonile keskväljale uue paarilise ning võimalik saabuja võib olla endine Juventuse mängumees Edgar Davids. Davids naasmas? Imelik, kuid mitte võimatu.

                    Samas on Del Pierost huvitatud Palermo, kuid selles diilis ma midagi asjalikku küll ei näe ning vaevalt see ka juhtub. Stephen Appiah võib samuti varsti klubi vahetada. Võimalik üleminek võib toimuda Atleticosse vahetuskaubana Ibanezi vastu.

                    Kuna Legrottaglie liikus Bologna ridadesse, siis on tõenäoline, et Leverkuseni mängija Placente võib Juvega liituda.
                    Davids Juvesse-> ülimalt kahtlane ja ka ise loodan, et sellist üleminekut ei toimu. Parem otsiks ikka kedagi noort ja loovat keskväljale....

                    Del Piero Palermosse-> võimatu, Juve ei lase oma ikooni minema. Särgimüügist saamata jäävad tulud oleks meeletud

                    Placente Juvesse-> kas see mees pole mitte vasakkaitsja?? Igatahes selles positsioonil on meil täkk olemas

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Aga hästi pisikesed jutud on ju ka Messina noore vasakkaitse Parisi ümber, kes on minu mäletamist mööda oma heade esitustega isegi koondisest läbi käinud. Aga jah, jutud käivad, et mees eelistab Juventust Interile, mis on muidugi kahe otsaga asi. Ühes mõttes on tal Juve särgis suurem võimalus võita tiitel, kuna Inter on väga pikalt maha jäänud, samas peaks ta ilmselgelt hakkama täitma pingipoisi rolli, kuna ees ju Zambrotta. Interis tõuseks ta ilmselgelt põhisse, sest Favalli ja Coco ei tohiks suured pähklid just olla, eriti arvestades seda, et Coco\'t ei taha Mancio kuidagi mängu panna. Siiski tuleb tal hakkata seda hooajaalguse vormi taastama hakkata, sest kahtlemata on Messina langusega langenud ka tema vorm. Lisaks olen näinud Juve\'t Maxwelliga seostamas. Väga raske on muidugi mõista, miks spekuleeritakse vasakkaitsjate ümber, kui Cannavaro ja Thuram võivad iga kell seniilseks jääda.

                      Tulles Del Piero juurde, siis tema minek Palermosse on sama tõenäoline, et Materazzi mängib kahe hooaja pärast Interi põhikoosseisus. Ärge selle praeguse kehva vormi põhjal järeldusi tehta. Mul on hea näide, vaadake kasvõi Vieri käekäiku 2004. aastal.

                      Nii, Davidsi üleminek on tõesti väga ebatõenäoline kuigi tundub, et kuskile võib ta siirduda. Ning isegi, kui Juve teeks pakkumise, siis vaevalt ta tagasi läheks. Ja ma kahtlen tema oskustes mängida rohkem kaitsele orienteeritud võistkonnas. Kuigi Juventus on viimasel ajal palju väravaid hakkanud lööma, millele on kaasnenud ka mõned viigid ja päris mitmed sisse lastud väravad. Aga eika tahetavatele kirjeldustele vastab vast Javier Mascherano ja igaljuhul oleks see liikumine kasulik mõlemaile poolele, kuna argentiinlased on ju teada tuntud täkud Serie A-s. Samas ei saa kohe imesi talt oodata, kuna tegu on noorega ja vajab kohanemisaega.

                      Mul oli igav sellepärast, pidin enda aega kuidagi sisutama ning tegema \"pika\" posti Juventuse teemas, kuna siin toimub diskussioon.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Moggi antud intervjuus umbes paar päeva tagasi ütles ta järgmiselt:

                        *Osturalli on selleks kuuks lõppenud.
                        *Tudor jääb Juventusesse.
                        *Del Piero ei lähe kuhugi.

                        Kuna Moggit teab pea igaüks, siis tema juttu uskuda on sama, mis Interi võimalus Scudetto võita. Ise arvan, et kindlasti on ostugurul mingi kaval plaan ning keegi tuleb kindlasti sisse. Samas iga mängija, kes Juventusega liituks peab tõsiselt hea olema, et põhirivistuses üldse mingit rolli mängima hakata. Vaadates minevikku, siis paljud noored täkud laenatakse mujale Serie A-sse oskusi koguma, seega selle argentiinlase kohta kehtib arvatavasti see sama fakt, kui ta ikka peaks tulema.

                        Kriisi Juventusel pole, viimased mängud on läinud natukene küll allamäge, kuid kahepunktiline vahe on Milaniga endiselt. Kevadel võib see valusasti kätte maksta, kuid loodame parimat.

                        Maxwelli kohta ma ei oska midagi öelda. Neid nimesid, keda Juventusega seostatakse on sadu. Tribalis lipsab ikka iga päev mõni sisse. Seega ootame-vaatame. Ostudeks ja müümisteks on veel aega küll.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Mascherano Juvesse!!

                          kui ta ei tule, siis C.Zanetti Juvesse!!

                          vot

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            del piero on ika parim aga see zalajetta vahetab ta kogu aeg välja
                            nõma raisk ja nyyd trezeqed ka terve niiet del piero koht ei ole kindel
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Super! Juventus võitis täna Bresciat 2:0 ning samavooru kohtumises sai kirja kaotuse AC Milan Lovronolt 1:0. Seega on Juventus nüüd tabeliliider ning omab viiepunktist vahet Milano suurklubiga.

                              Juventuse kotid lõid Trezeguet ja Domizzi (omavärav). Nii, et võiks öelda, et täiesti kordaläinud päev!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas Silver


                                Super! Juventus võitis täna Bresciat 2:0 ning samavooru kohtumises sai kirja kaotuse AC Milan Lovronolt 1:0. Seega on Juventus nüüd tabeliliider ning omab viiepunktist vahet Milano suurklubiga.

                                Juventuse kotid lõid Trezeguet ja Domizzi (omavärav). Nii, et võiks öelda, et täiesti kordaläinud päev!
                                ...kui mitte arvestada seda, et meie keskväljamootor Nedved viidi platsilt minema 70. minutil ja mehel on kardetavasti ees pikk-pikk vigastuseperiood

                                Tegelt loodame, et mehe vigastus kujuneb selliseks suhteliselt lühikeseks, muidu on küll meie tiitlilootustel kriips peal. Meil lihtsalt pole Pavelile väärilist vahetusmeest, kes suudaks mängu juhtida (nii Emerson, Tacchinardi, Blasi kui ka Appiah on rohkem kaitsva orietatsiooniga poolkaitsjad ning Olivera ning Camoranesi rohkem äärepoolikud)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X