320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Uued vormid siis.Pildilt on puudu valge särk (väravavahi oma)-Nähtavast sellepärast, et Buffoni sponsoreerib Puma ja Chimentil ja noorel prantslasel ei ole lihtsalt välimust

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Kollaste kaartide keskmine kasvab nüüdsest jõudsalt.

      Hail Viera !

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        horaaaay for sportnet
        \"Tõmmunahaline keskkaitsja liitus Arsenaliga 1996. aastal Cannes\'ist, aasta varem oli ta pidanud kaks mängu AC Milani ridades.\"

        teadjad mehed,noh.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Vieira Juvesse, siiamaani ei julge seda uskuda. Hooaja hakul oli oodata poolkaitsesse täiendusi, aga Vieira on küll enamat kui mina julgesin oodata. Meie poolkaitse näeb välja nüid selline: Nedved-Emerson-Vieira-Camoranesi, vähemalt keskpoolik tundub küll olevat üks maailma parimaid. Ja summa, mis me maksime pole kah midagi hullu
          14 miljonit naela ja seegi tuleb maksta kolmes osas - £7 miljonit kohe, £3.5 miljonit juulis 2006 ja £3.5 miljonit juulis 2007. Tegelikult ise loodan, et Maresca võiks neile back-up`iks jääda, kuid seda arvatavasti ei juhtu...

          Ja oma esimese treeningmängu mingi AC Voghera vastu võitsime 7-0, väravad lõid Ibrahimovic (3), Nedved, Mutu, Zalayeta ja Trezeguet. Väljakule said peaaaegu kõik mehed, kes treeninglaagris kaasas olid.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            noh ma loodan teie huvides et vanamehe põlved kah vastu peavad . Odaval hinnal on oma põhjus ja antud juhul pole selles põhjuses midagi positiivset. Võib ilmselt arvata et ebaõnnestunud meditsiiniline on jub ahinda sisse arvutatud.
            Aga mis seal ikka edu teile koos Paddyga. May his knees last the whole contract.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'


              Vot sellised on meie järgmise hooaja vormid. Imelik on ainult see, et Tamoili logo on sellel pildil palju heledam, kui ta muidu on...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Ai kurat, see eelmine pilt oli juba postitatud...
                Igatahes siis vormid natuke teise nurga alt:

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Malagar, sellist kibestunud jama võivad ajada ainult Arsenali poolehoidjad nagu sa siin eelnevalt kirjutasid. Juventuse keskväli on hirmuäratav. Ülimalt hea ostutehing ning olen surmkindel, et peatselt algav hooaeg on Vierale natukene rohkem tähtis kui eelnevad aastad Arsenalis. Vähemalt on keskväljamootoril võimalik nüüd mõni tõsisem karikas võita, mitte niisama liigatabelis kahvatut kohta hoidva meeskonna nimekirjas jõlkuda!

                  Forza Juve!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Silver
                    Ülimalt hea ostutehing ning olen surmkindel, et peatselt algav hooaeg on Vierale natukene rohkem tähtis kui eelnevad aastad Arsenalis. Vähemalt on keskväljamootoril võimalik nüüd mõni tõsisem karikas võita, mitte niisama liigatabelis kahvatut kohta hoidva meeskonna nimekirjas jõlkuda!
                    saan aru, et ekstaasis kuid päris ... ka pole mõtet kirjutada.
                    vieira pole arsenaliga olnud liigatabelis tagapool kui teine koht ning tema pühendumises pole küll olnud peaaegu kunagi põhjust kahelda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Ma ei kahtlegi tema pühendumises, olen kindel, et ta annab endast 110%

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Vieira põlvede kohalt pean nõustuma, sel hooajal oli juba märgata kuidas mõnikord need nõrgaks lõid, kui vastased lähenesid

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas Epic


                          Vieira põlvede kohalt pean nõustuma, sel hooajal oli juba märgata kuidas mõnikord need nõrgaks lõid, kui vastased lähenesid

                          Carroll, Carroll, what\'s the score?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Viera OOH OOH, Viera OH OH, give Giggsy the ball and Arsenal won F**K ALL, Viera OH OH.\"

                            Villa Park 1999
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas Epic


                              Vieira põlvede kohalt pean nõustuma, sel hooajal oli juba märgata kuidas mõnikord need nõrgaks lõid, kui vastased lähenesid
                              Õige märkus - krt ei leia üles seda klippi enam kus ta banaalselt daivis .

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas Silver


                                Malagar, sellist kibestunud jama võivad ajada ainult Arsenali poolehoidjad nagu sa siin eelnevalt kirjutasid. Juventuse keskväli on hirmuäratav. Ülimalt hea ostutehing ning olen surmkindel, et peatselt algav hooaeg on Vierale natukene rohkem tähtis kui eelnevad aastad Arsenalis. Vähemalt on keskväljamootoril võimalik nüüd mõni tõsisem karikas võita, mitte niisama liigatabelis kahvatut kohta hoidva meeskonna nimekirjas jõlkuda!

                                Forza Juve!
                                Ma ei ole kibestunud - kui sa mu posti hoolega lugenuks siis sa näinuks et soovisin Vieirale ja juvele kõike paremat. Ja ma mõtlen seda üsna siiralt. Ma loodan et Paddyl on juves edukas karjäär ja et ta saab paar itaalia tiitlit ja vähemalt ühe CL karika oma kappi juurde .
                                Ma lihtsalt tõesti soovisin siiralt et ta põlved vastu peaks , kuna need ot tema nõrk koht,
                                Ja üldiselt olen ma selle müügiga rahul , kuna see vabastab ruumi meite noortele ja tähendab ka vähemalt ühe uue pooliku saabumist klubisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X