320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Hea meelega veaks ennast kah kohale, aga öösel Tallinnast Keilasse tagasi saada on suhteliselt võimatu

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      vaikne on siin kuidagi...
      Muide,praegu juvele raha pannes saaks võidu korral 26 kordselt tagasi
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas marcello


        vaikne on siin kuidagi...
        Muide,praegu juvele raha pannes saaks võidu korral 26 kordselt tagasi
        Tegid panuse ikka ära või

        Mis koef Milani 5-0 võidu puhul oleks? Kuna Juve ikka üliülimasendav, siis ma paneks küll sellele:P :P
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas Maarek


          Algselt postitas marcello


          vaikne on siin kuidagi...
          Muide,praegu juvele raha pannes saaks võidu korral 26 kordselt tagasi
          Tegid panuse ikka ära või

          Mis koef Milani 5-0 võidu puhul oleks? Kuna Juve ikka üliülimasendav, siis ma paneks küll sellele:P :P
          ma tahtsin juve poolehoidjaid lohutada:P
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Ohh. 1:3 siis. Aga Juve ei olnud sellegipoolest sugugi ülimasendav.

            Kõik Milani väravad olid suht lambist. Seedorfi koll läks sisse tänu Thurami jalale, millest see üle Chimenti põrkas, teise värava ajal oli üks suur segadus kasristusalas ning palli imelikust vindipõrkest sattus see Kaka jalale, kes kolli ära lõi ning 3:0 oli Chimenti andestamatu eksimus. Mitte, et ma ei ütleks, et Milan täna parem oli - võitja on ikka ja alati see, kes rohkem väravaid lööb. Aga üldjoontes ei ole ma siiski kuigi murest murtud, sest Juvel on endiselt soliidne edu ja selliseid õhtuid ei saa olema kuigi palju.

            Meie poolelt jäid negatiivselt silma loomulikult Chimenti ja ka Ibra, kes ei suutnud mitte millegagi hakkama saada. Aga treze ja hilja sekkunud alex olid täitsa tasemel. Kaitseliin oli ka täiesti okei, sest tegelikult ei olnud Milanil ühtegi korralikku võimalust, kui need õnnelikud juhused välja arvata. Poolkaitsest oleks ehk veidi rohkem oodanud, aga eks see ole ka teada, et kaotusseisu jäädes ei ole Juve mitte just maailma parim võistkond, kes vastasele survet suudaks avaldada. Rünnakul puudus toide, Ibra mängis olukorrad üle ja Milani tihkest kaitsest ei õnnestunudki korralikult läbi mängida.

            See kipubki olema Juve probleem, et kaotusseisu jäädes ei osata midagi palliga peale hakata rünnakul, aga samas on kaitsest lähtuv Juve minu jaoks just alati see ainus ja õige olnud. Kindel kaitse ja surmohtlikud ründajad - see võrdubki minu jaoks Juventusega. Kui ei oleks olnud toda esimest õnnetut kolli, siis oleks stsenaarium olnud hoopis teine. Aga kuna oleksid ei maksa midagi, siis las tabeliseis ja edasised liigamängud räägivad iseenda eest. Minul on igatahes endiselt usku, et sel aastal tuleb nr. 29 ja tänane altminek ei kõigutanud seda sugugi. Forza Juve!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              nagu milani teemas ytlesin siis capello bläkk. siiski edu teie ja otsustavas faasis nii te scudettot ei saa. ma ise ei pannudki väga tähele vist joovastusest või nii aga millega juve yldse hakkama sai?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Tibusid loetakse siiski kevadel. Ja 1 kaotus ei tähenda ka minu arust eriti midagi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  kaotus milanile loeb ikka (Y)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Milan oli tugevam, õnnitlused!

                    Eks järgmine mäng ehk leiame võidulaine taas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Milan on tugevam, aga Juve võidab kokkuvõttes ikkagi

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas eika


                        Milan on tugevam, aga Juve võidab kokkuvõttes ikkagi
                        pigem milan oli tugevam omavahelises mängus kuid tabelis on siiski juve(veel) või midagi sellist.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas duff_K


                          Algselt postitas pavel12



                          ega ma siin ei räägigi et mõned mängud tagsi vaid üldiselt
                          Ei saa ausalt öeldes üldse aru millest sa räägid aga jah täna siis tähtis mäng........ Kuskil mingit ühisvaatamist ei toimu?

                          noh ikka mõnede vastu on ju või mõnele ei tule meelde ????

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas eika


                            Milan on tugevam, aga Juve võidab kokkuvõttes ikkagi
                            ju got that right sherlock

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas pavel12


                              Algselt postitas eika


                              Milan on tugevam, aga Juve võidab kokkuvõttes ikkagi
                              ju got that right sherlock
                              kui milan tugevam ON siis kuidas juve kokkuvõttes võidab???
                              teatud mõtted tekivad(kõik normaalsed saavad vihjest aru)


                              ise ka ei tea miks tsiteerin selliseid sõnavõtte (pärast täiesti normaalseid õnnitlusi), mis vaenu õhutavad. ni võib ju bäniga lõpetada. guess i like livin\' dangerously
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                No ma väljendan end siis paremini: Milan võib küll omavahelised mängud võita, kuid tabelis jääme me niikuinii ettepoole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X