320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja U-21 Meeskond, kus algkooseisus jooksid platsile Chiellini ja Palladino, viigistas Hispaaniaga 0-0. Teisipäeval samade meeskondade vahel toimuv teine mäng otsustab, kes pääseb EMile.

    Kommentaar


      Ega sa eika Itaalia mängu näinud? Kuidas Alex ja Camo ning Buffon mängisid?

      Kommentaar


        Ei ole küll eika, aga nägin mängu ja Buffon oli parim juventino platsil. Del Piero - püüdlik, aga mitte särav (seda ei saanud ühegi mängija kohta öelda). Camo mängis vaid viimased 15 minutit ega jõudnud kahjuks kuidagi silma paista. Loodetavasti saab Gruusia vastu rohkem mänguaega ja oma kuulsate tsenderdustega ründajaid skoorida aidata.

        Kommentaar


          Jippiiii, Camolt Gruusia vastu värav + väravasööt ja muidu ka üsna nauditav mäng! Aga DP ei olnud isegi mitte pingil, vaid tribüünil. De Rossi ja Camo väravaid tasub näha.

          Kommentaar


            Treviso üle tuli 1-0 võit ja seda tänu Zanetti väravale. Tegelikult olevat Juve mängupilt väga pask olnud. Meie hüperkiire keskkaitsepaar Boumsong-Kovac ning co olid vastastega väga hädas ja Juventust hoidsid veepeal ainult Buffonit mitmed maailmaklassi tõrjed. Deschamps seletas seda sellega, et enamus mehed olid tulnud erinevatest koondistest ja tänu sellele ei sulandunud enam hästi kokku. Oli mis oli, aga edasi pidi sooviks näha küll kindlamaid võite.
            Igatahes järgmise mänguga on Juvel võimalus pääseda punktidega plussi (hetkel siis -1)

            Kommentaar


              positiivne on see et hoolimata sitast mängust suudeti võit võtta......selge on see et ükski meeskond ei suuda hooaja jooksul kõikides mängudes sama hästi mängida ning kui suudetakse sita mänguga ka võit noppida siis vapsje super tegelt.
              fc pohmell

              Kommentaar


                Kas keegi teab kust leida seeria B liigatabelit?

                Kommentaar


                  Näiteks siit http://www.soccerway.com/national/italy/serie-b/

                  Kommentaar


                    Ehhe, järjekordne 1:0 võit! Tabelis on juba 2 punkti - miinustest oleme lahti saanud. Zanetti päästis taaskond, Chiellini sai ka punase.

                    Kommentaar


                      Mul on küll Juve järjekordse võidu üle hea meel, aga minu arvates tegi kohtunik viigivärava annulleerimisega Triestinale antud juhul liiga. Kas keegi, kes seda väravat nägi, kommenteeriks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas triin.e Vaata postitust
                        Mul on küll Juve järjekordse võidu üle hea meel, aga minu arvates tegi kohtunik viigivärava annulleerimisega Triestinale antud juhul liiga. Kas keegi, kes seda väravat nägi, kommenteeriks?
                        http://www.zshare.net/download/tries...stina-zip.html Link ka siis siia sellest disallowed väravast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                          http://www.zshare.net/download/tries...stina-zip.html Link ka siis siia sellest disallowed väravast.
                          Moggi is alive!

                          Mänge mul endal vaadata ei ole võimalik, kuid kaitse olevat meil endiselt kui läbisõiduhoov ning jaanuaris on sinna täiendust oodata. Kõige rohkem on sosistatud Barzaglist.

                          Kommentaar


                            Kaks sisselastud väravat seitsmest mängust viitab tõepoolest läbisõiduhoovile...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Kaks sisselastud väravat seitsmest mängust viitab tõepoolest läbisõiduhoovile...
                              Eks neid Buffon elus ole hoidnud
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Olen ise näind sel hooajal 2 mängu ja teistest kokkuvõtteid. Nähtu põhjal ma päris nii ei ütleks, et kaitse on meil läbisõiduhoov olnud. On olnud küll probleeme, ent mina ise usun igatahes, et ajaga olukord paraneb. Vaevalt probleemi nüüd ühe uue mehe lisandumine lahendaks. Ning tõesti, Buffon on olnud äärmiselt hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X