320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle kunstjärve kirjeldus kõlab kahtlaselt tavalise ujumisbasseini moodi. Darwini auhind polegi kunagi naljakas,sest surm pole kunagi naljakas, aga parajalt totter on asi minu arvates küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Selle kunstjärve kirjeldus kõlab kahtlaselt tavalise ujumisbasseini moodi. Darwini auhind polegi kunagi naljakas,sest surm pole kunagi naljakas, aga parajalt totter on asi minu arvates küll.
      Eks ta spordiklubis kõigi eelduste kohaselt kõige ehtsam bassein olema peaks, aga jutu järgi tuleb välja, et eks ta väga kahtlane tehisjärv oli, kuhu sisse saab, aga välja mitte.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vanale daamile uusi trikke ei õpeta?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Balzaretti raced down the left wing and curled a deep cross into the area; Zalayeta burst into the box, chested the ball under control and smashed the ball i...


          Eilsest Bologna - Juve mängust ainus värav.
          No ei olnud ju...
          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

          Kommentaar


            Algselt postitas lume Vaata postitust
            http://www.youtube.com/watch?v=F0OzRHDn7sw

            Eilsest Bologna - Juve mängust ainus värav.
            No ei olnud ju...
            juve fännidest on kahju
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Miks?
              Enamus Juve fännid on kõige selle pasa vastu juba ammu immuunseks saanud, või noh mina vähemalt olen. Paar aastat Taneli "Juve on rämps" ja "kohtunikud soosviad alati Juvet" poste lugeda ning kõik muu "äraostmisskandaali" ümber jahumine on selle kõvasti kaasa aidanud.

              PS. kommentaator oli lahe: lalalalalalala-lalalalalala

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Miks?
                Enamus Juve fännid on kõige selle pasa vastu juba ammu immuunseks saanud, või noh mina vähemalt olen. Paar aastat Taneli "Juve on rämps" ja "kohtunikud soosviad alati Juvet" poste lugeda ning kõik muu "äraostmisskandaali" ümber jahumine on selle kõvasti kaasa aidanud.
                Kui ikka tühja koha pealt värav kirja saadakse, siis eks see tõsise Juve fänni jaoks ole ikka alusetu süüdistus ehk pask nagu sina seda nimetad.

                Kas juht soosimine, aga eks seda "õnne" ole Juventusel olnud ikka omajagu. Asja võrdsustab muidugi see, et ega nemad ainukesed ole. Sai just hetk tagasi Moratti naljakat jutlust teemal "oleks peaaegu Interi maha müünud kuna kõik on nii ebaõiglane". Ikka tuleb siinkohal "pada sõimab katelt" vanasõna meelde.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Miks?
                  Enamus Juve fännid on kõige selle pasa vastu juba ammu immuunseks saanud, või noh mina vähemalt olen. Paar aastat Taneli "Juve on rämps" ja "kohtunikud soosviad alati Juvet" poste lugeda ning kõik muu "äraostmisskandaali" ümber jahumine on selle kõvasti kaasa aidanud.

                  PS. kommentaator oli lahe: lalalalalalala-lalalalalala
                  mul oleks tiba häbi, aga ju siis on juvekatel lambid kinni taotud
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Kui ikka tühja koha pealt värav kirja saadakse, siis eks see tõsise Juve fänni jaoks ole ikka alusetu süüdistus ehk pask nagu sina seda nimetad.

                    Kas juht soosimine, aga eks seda "õnne" ole Juventusel olnud ikka omajagu. Asja võrdsustab muidugi see, et ega nemad ainukesed ole. Sai just hetk tagasi Moratti naljakat jutlust teemal "oleks peaaegu Interi maha müünud kuna kõik on nii ebaõiglane". Ikka tuleb siinkohal "pada sõimab katelt" vanasõna meelde.
                    No värav oli ebaaus, seda küll. Aga kõik see muu jama, mis hiljem hakkab igaltpoolt tulema- pool Itaaliat on Juve poolt ära ostetud jne- on pask. Lihtne ju.
                    Otseselt selle situatsiooni puhul tegi (ääre)kohtunik vale otsuse, juhtub Juventusel, juhtub ka teistes mängudes. Aga alati Juventuse puhul puhutakse asi üles. Ja minumeelest on see loomulik, et Juventusel sellised valesti loetud väravaid rohkem on kui teistel klubidel, sest Juventus on aastakümneid Itaalia jalgpalli tipus rambivalguses olnud ning klubil, kes rohkem ründab, on ka rohkeim selliseid olukordi. Ning üleüldse- õnn (loe: (ääre)kohtuniku meeltesegadus) soosib tugevaid

                    Kommentaar


                      Ja kusjuures ma arvan, et antud värava puhul jäi äärekohtunik vastaste väravavahi aegluubis Matrixi-stiilis kukkumist vaatama ning unustas mängu hoopis ära.

                      Kommentaar


                        http://img134.imageshack.us/img134/9...agolre1.th.jpg



                        Ning osad Juve fännid näevad seda asja hoopis niimoodi

                        Kommentaar


                          suht kätuga võttis palli omaks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mulle jääb see mäng meelde eelkõige löömata jäänud võimaluste pärast. Antonioli Bologna väravas tegi väga hea partii, päästes mitmel korral ka palli peaaaegu et joonelt. Nalja pakub mulle see, et Zalayeta ei suutnud lüüa korralikku väravat nii lähedalt. Peale ühe üsna vahva kauglöögi ta rohkem mulle selles mängus silma ei jäänudki. Omad võimalused oli ka Bolognal, pahandust tekitas meie värava all eelkõige Marazzina, õnneks oli tal kas sihik nats viltu või päästis halvimast Buffon.

                            Järgmine kohtumine siis reedel tabeli eelviimase Arezzo vastu. Tegu käesoleva aasta viimase kodumänguga.

                            Kommentaar


                              Tamoil lõpetas pulli ära channeli andmeil. Ei hakka seda uudist linkima, sest minu meelest on see halvasti kirjutatud. Võib-olla on viga minu tõlkeoskuses ka.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Seda oli oodata juba ammu. Vahepeal räägiti sellest, et Bwin hakkab uueks särgisponosriks, aga see asi jäi millegipärast soiku. Samas kahju- Tamoili lepinguga sai Juve ikka räigelt raha, aga noh, eks tuleb uuem ja rahakam sponsor. Ja särk hakkab ka kenam välja nägema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X