320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    No minu arvates ajad sa p6hjuse ja tagajärje sassi. Itaalia mängis kehvalt, kuna Wales mängis targalt ja nagu vanemad spordigurud ütlevad - taktikaliselt küpselt.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by Jaan


      No minu arvates ajad sa p6hjuse ja tagajärje sassi. Itaalia mängis kehvalt, kuna Wales mängis targalt ja nagu vanemad spordigurud ütlevad - taktikaliselt küpselt.
      Ehhe kuule ma arvan, et sina ajad sassi! Wales ei ole samast môôdupuust mis Itaalia! Lihtsalt üks vôit ei tee meeskonda veel heaks. Ok on häid ja kogenuid mängijaid aga sinu jutu järgi saan aru, et tegemist on nii kôva meeskonnaga, et ei suuda ära kiita. Vôisid kogenud olla, aga no ausalt vedas! Kuule môtle kaine môistusega kui su kogenud mängijad head on siis peaks walesi rating ka kôrgem olema! ei tasu ülehinnata. Ma saan täiesti aru miks sa Walesi pooldad, sest juba logost arusaadav, et Newcastle fänn.Eks tulevik näitab kui kogenud vennad sul seal on.

      Ma ei môtle asja halvapärast, aga üks vôit ei tee maailmameistriks! Kogemused alati ei aita.....

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Torino

        Vaata, ma saan täiesti aru, et sa pole veel ilmavalgust väga palju näinud ning seega ei adu päris täpselt, mis on vahet m6istetel \"hea mäng\" ja \"hea v6istkond\". Aga eks sa 6pid, ma loodan. Lisaks soovitan lugeda läbi postitused, mida sa kommenteerid. Kui hästi aru ei saa, loe teine kord veel, äkki siis läheb 6nneks. Loe kolmaski kord. Kuidagi totakas on kui mina räägin aiast ja siis sina paned k6va häälega vahele, et see aiaauk ikka pole üldse selline.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by Jaan


          Vaata, ma saan täiesti aru, et sa pole veel ilmavalgust väga palju näinud ning seega ei adu päris täpselt, mis on vahet m6istetel \"hea mäng\" ja \"hea v6istkond\". Aga eks sa 6pid, ma loodan. Lisaks soovitan lugeda läbi postitused, mida sa kommenteerid. Kui hästi aru ei saa, loe teine kord veel, äkki siis läheb 6nneks. Loe kolmaski kord. Kuidagi totakas on kui mina räägin aiast ja siis sina paned k6va häälega vahele, et see aiaauk ikka pole üldse selline.
          Njah härra jagpalli guru!!!! Mine loe oma postitused ka läbi et tuled siin nii pohuilt vinguma... Edu sulle kui sa nii kôva vend oled! Enesehinnang on sul ikka väga kôrgel. See, et kui sul midagi tarka postitada pole siis ma ei tea mine veeda kuskil mujal oma aega! Oleks väga meeldiv

          Aga jah ei ole môtet siin üksteiste kallal vinguda oli nagu oli, muuta seda ei sa! Nii, et igal ühel on oma arvamus

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Muul teemal ka siis:

            Inter Milan vôtab täna kodus vastu Juventuse läheb derbyks. Pöidlad pihku! Vôit oleks supper!

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by treze

              Njah härra jagpalli guru!!!! Mine loe oma postitused ka läbi et tuled siin nii pohuilt vinguma... Edu sulle kui sa nii kôva vend oled! Enesehinnang on sul ikka väga kôrgel. See, et kui sul midagi tarka postitada pole siis ma ei tea mine veeda kuskil mujal oma aega! Oleks väga meeldiv

              Aga jah ei ole môtet siin üksteiste kallal vinguda oli nagu oli, muuta seda ei sa! Nii, et igal ühel on oma arvamus
              Noh, solvusid juba, v6i? Minu argumentide kohta sul nagu ei olnudki midagi öelda jälle.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Originally posted by Jaan


                Originally posted by treze

                Njah härra jagpalli guru!!!! Mine loe oma postitused ka läbi et tuled siin nii pohuilt vinguma... Edu sulle kui sa nii kôva vend oled! Enesehinnang on sul ikka väga kôrgel. See, et kui sul midagi tarka postitada pole siis ma ei tea mine veeda kuskil mujal oma aega! Oleks väga meeldiv

                Aga jah ei ole môtet siin üksteiste kallal vinguda oli nagu oli, muuta seda ei sa! Nii, et igal ühel on oma arvamus
                Noh, solvusid juba, v6i? Minu argumentide kohta sul nagu ei olnudki midagi öelda jälle.
                Kuule ei solvunud, aga oleks sulle lihtsalt üks soovitus ära vaata üle oma ego!

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Kui tohib teie vestlust segada siis täna on Juve Interiga väga oluline mäng vanad rivaalid kohtuvad.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Njha mängu ma ei näinud, aga live komentaare küll. Mäng oli väga pônev( vähemalt komentaarid olid) 1:1 on siis see tulemus, kuid jah 88\' min tômbas coco juve mängija maha ning Del Piero realiseeris pennu, viimasel lisa minutil sai aga viik jalule seatud vieri oli siis see mees, kes 95\' min kolli k6mmutas Vähemalt punkt tuli

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Originally posted by treze


                      Kuule ei solvunud, aga oleks sulle lihtsalt üks soovitus ära vaata üle oma ego!
                      Minu ego egoks, aga minu argumentide kohta sa ei taha enam midagi öelda, seega ma sellel teema rohkem ei viitsi s6na v6tta.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Üldiselt olen ma tähele pannud, et kui mõni admin või moderaator seda alajaotust üleval ei hoia, siis asjalikku diskussiooni on siit raske leida. Ja soovitus treze\'le: Jaaniga ei tasu vaielda, ta on sinust targem

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by Artur


                          Üldiselt olen ma tähele pannud, et kui mõni admin või moderaator seda alajaotust üleval ei hoia, siis asjalikku diskussiooni on siit raske leida. Ja soovitus treze\'le: Jaaniga ei tasu vaielda, ta on sinust targem
                          Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Mina kuulsin, et ka Toldo osales väravas mille Inter lõi vastab see tõele äkki keegi teadjam vend oskab rääkida.
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              inter värav kyll karm
                              seal oli oma 3-4 interi venda buffoni ees, toldo hyppas kõige kõrgemale, kuid tõmmati siis jõumeetoditega tagasi, tekkis yldine sagin ja toldo-vieri kahe peale suutsid ära kobistada - kardan, et kolli jäämata tulekul oleks ikkagi määratud penalti.

                              siiski tase:P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by treze

                                Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.
                                Nii - mis need minu \"jalgpalli p6him6tted\" on, kuidas nad on valed ja millised on 6iged? Proovi siis seekord ka küsimusele vastata. Ma tean, et sulle meeldib pajatada mu egost ja muudest asjadestki, aga küsimus ei ole selle kohta, eksole. Teiseks, ma loen ennast juba kasv6i sellepärast k6vemaks tegijaks, et suudan kritiseerida ka oma lemmikuid. Lisaks suudan ka vaidlust raamides hoida. Et veelkord siis - vasta mu küsimustele, mitte ära kommenteeri mu riietus-, usu- v6i poliitilisi eelistusi.

                                Bellamy, muuseas, ei ole eemaldatud saatuse tahtel, vaid tal on närvid korrast ära. See-eest lastakse väljakule LuaLua.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X