320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tase!

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      Koondis ootab Sind, DP!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Oleks siis pilt tänasest ...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar



            Ei tea, millal DP viimati rõõmust salto viskas?

            Aga üldiselt meenutas Juve mäng Eesti koondist 90-ndatel: Enamus mäng veedeti kaitses istudes ning ohtlikke momente suudeti luua vaid standardolukordadest.

            Kommentaar


              Homme saab huvitav olema- DP, Camoranesi ja Treze jäävad vigastuste tõttu mängust eemale. Viimane neist on lausa 4 kuud väljas, aga õnneks ründajaid meil jätkub. Samuti on kahtluse all Poulseni osalemine. Samas, ongi aeg noortel end tõestama hakata (st, et loodatavasti saavad Marchisio ja Giovinco platsile)

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust

                Ei tea, millal DP viimati rõõmust salto viskas?
                Olgu siis sellest siia ka pilt kleebitud :



                DP näol on tegemist mehega, keda kiputakse mõnede poolt liiga vara maha kandma, aga on meeldiv tõdeda, et vanameister ning pm elav legend ei ole sama meelt. He still can make a difference.

                Kommentaar


                  Buffon, Zebina, Andrade (jah, see mees on ikka Juve mängija), Camoranesi, Zanetti ja Trezeguet jäävad vigastuse tõttu mängust kõrvale. Lisaks on pisivigastuse tõttu kahtluse all Poulseni osalemine. Lisaks peab Sissoko Ramadani ja korralikku mängumeest temast pole. Lisaks on Nedved mänginud pea igas mängus 90 minutit ja juba eelmine mäng näitas, et 36. aastane mees vajab puhkust. Lisaks pole Chiellini taastunud oma vigastusest ja vajaks hädasti puhkust.

                  Huvitav saab tänagi olema, aga eks Juve selle 1-0 võidu venitab ikka kuidagi välja

                  Kommentaar


                    Giovinco tsenderdab ja Amauri lööb üle kahe Catania kaitsja palli väravasse. 1-0, võib vist magama minna, ega mängupilt rohkem väravaid ei luba

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Giovinco tsenderdab ja Amauri lööb üle kahe Catania kaitsja palli väravasse. 1-0, võib vist magama minna, ega mängupilt rohkem väravaid ei luba
                      Ma arvan, et siin tuleb veel 2-3 väravat
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Ma põhinen statistikale tegelikult

                        Kommentaar


                          Krt ma olen võib-olla Amaurit väheke alahinnanud. Mõtlesin, et ta üsna tihti vajub ära, aga ju ma juhtusin valesid mänge nägema Palermo päevadel.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Krt ma olen võib-olla Amaurit väheke alahinnanud. Mõtlesin, et ta üsna tihti vajub ära, aga ju ma juhtusin valesid mänge nägema Palermo päevadel.
                            Palermo keskväli pole ka päris Juventuse keskväli Amauri peaks olema mees, kes iga mäng ühe ära vajutab.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              ma just tahtsin tannilt küsida, et mitu väravat ta veel lööma peab enne kui sa sõnad tagasi võtad

                              mul on meeles et meil oli päris erinev arvamus tema võimetest

                              Kommentaar


                                No kurat. Võimalus oli küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X