320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sünnipäevalapselt koll number 249. Pole paha.

    Kommentaar




      Ebareaalne!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Sünnipäevalapselt koll number 249. Pole paha.
        Huvitav, et 250. lüüa ei tahtnud. Või oleks penalt olnud taoliseks sündmuseks liiga "lihtne". Muidu, minimaalse pingutusega kohustuslikud punktid võetud. Chievo õigustas täielikult oma tabelikohta.

        Kommentaar


          See tänane ei pruukinud muidu olla 249. värav, vaid hoopis värav number 247. Mingi väike segadus on selle asja ümber, aga see pole tegelikult oluline. Hirmuäratavalt suur number nii või teisiti.

          Kommentaar


            Huvitav, mis Ranieril Giovinco vastu on? Juba mitmendat mängu järjekindlalt väldib noort mängumeest. Samal ajal mingi Ekdali sugune tüüp saab mängida pool mängu ja Amauri tuuakse täiesti mõttetult 5 minutiks sisse. Eelmine aasta oli sama jama- hooaega alustati kolme noore ja lootustandva mängijaga, kes sellel suvel parseldati kõik maha (Palladino, Cristico ja Nocerino). Ei tahaks, et kolmikuga de Ceglie, Giovinco ja Marchisio samamoodi läheks.

            Kommentaar


              No samas, milles probleem - Juve mängib hästi ja võtab võite. Isegi Molinaro va tont on see aasta korralikult mänginud kahjuks ja sinna taha ka de Ceglie mänguaeg on jäänud.

              Giovinco on minu arust üsna risk kippunud olema - mõni mäng on fantast, teine mäng jälle täiesti nähtamatu. Marchisio jäämine Juvesse oli üsna imelik, sest mehi on sitakanti temal ees, kes vähemalt hetkel on paremast klassist.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                Giovinco on minu arust üsna risk kippunud olema - mõni mäng on fantast, teine mäng jälle täiesti nähtamatu.
                Nii iseloomustad sa pärast igat mängu ju Zlatani, aga näe igas mängus saab mängida..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  No samas, milles probleem - Juve mängib hästi ja võtab võite.
                  Juve võtab punkte, seda küll. Aga väiksemate klubide vastu Juventus ei mängi hästi. Kasvõi tänane pallilahing, mis oli täiesti mõttetu ja tuim pallipusimine keskväljal. Jumala õnn, et Del Piero karistuslöögi sisse lõi ja Iaquinta vastaste rumala käe tõttu saadud penalti realiseeris. Tegelikkuses oli 75 minutiks Juventus suutnud vastase väravale 5 korda peale lüüa suutnud (3 neist raamidesse ja 2 väravasse). Äärekaitsjad Mellberg ja Molinaro on ründefaasis täiesti oskamatud, äärepoolikud Marchionni ja de Ceglie pole lihtsalt piisavalt loovad mängijad. Giovinco oleks täna kindlasti kohta platsil väärinud, kasvõi vahetusest. Türa küll. Kunagi vistitsi oli Valencias sama seis Aimariga, kes kuidagi ei tahtnud Ranieri valikusse mahtuda.

                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Isegi Molinaro va tont on see aasta korralikult mänginud kahjuks ja sinna taha ka de Ceglie mänguaeg on jäänud.
                  Molinaro on põhimõtteliselt igas mängus olnud meeskonna nõrgim lüli. De Ceglie on nendel kordadel, kui ta platsile on saanud, väga korralikult mänginud. Eriti just ründefaasis on de Ceglie metsikult üle, sest vastupidiselt Moli`le suudab ta tsenderdada ja vastasest mööduda. Üsna arusaamatu, miks Ranieri Molinarot järepidevalt eelistab.

                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Giovinco on minu arust üsna risk kippunud olema - mõni mäng on fantast, teine mäng jälle täiesti nähtamatu. Marchisio jäämine Juvesse oli üsna imelik, sest mehi on sitakanti temal ees, kes vähemalt hetkel on paremast klassist.
                  Ma ei näe mille poolest Tiago, Poulsen, Ekdal ja Zanetti temast paremad on. Just enne vigastust tõusis noormees algkoosseisu ja ma ei näe põhjust, miks ta tervenedes Sissoko kõrvale ei võiks uuesti tõusta.

                  Kommentaar


                    No palju Del Pierol karistuslöökide realiseerimise % on juba?
                    Täitsa hull,hetkel vist seisva palli löömisel kedagi osavamat einäegi

                    Kommentaar


                      Ma nagu ei tea - ma olen Juventust piisavalt palju näinud sel hooajal, et mingi reaalne arvamus luua ning minu arust on vähemalt Molinaro küll see hooaeg väga korralik olnud. Oli see äkki Roma vastu, kus ta koguaeg vastaseid lüpsis omal äärel. Pealegi ei ole valik ilmselt ainult rünnakuoskustel baseeruv ning tahaks uskuda, et oma veidikese rohkemate kogemustega on Molinaro kaitsefaasis vähe usaldusväärsem mees kui de Ceglie.

                      Serie A väikeste vastu on väga raske mängida. Ma olen Interi puhul ka täheldanud, et mida sitemaks läheb vastane, seda sitem on ka meie mäng, sest sellele tiimile lihtsalt ei sobi miskipärast nende umbkaitsete ja kontrarünnakute vastu mängida.

                      Giovinco koha pealt ütleks nii palju, et ta on küll kõva talent, aga isiklikul arvamusel veel tipptasemel mängija ta pole. Küll, kui ta koguaeg mängida saaks, siis see progress kiireneks, aga Juve, nagu teisedki Itaalia tippklubid, ei kipu kahjuks selliseid võimalusi noortele andma, kui nad just välismaist päritolu pole.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Oli see äkki Roma vastu, kus ta (Molinaro) koguaeg vastaseid lüpsis omal äärel.
                        Kah asi vanaätt Panuccit lüpsta äärel, sellega saaks mina ka hakkama.

                        Ja Sissoko peale poolajavilet tehtud väike kõks vastu Yepese jalgu on võetud vaatluse alla. Paistab, et Juventuse fännide vandenõuteooria lähebki käiku- Sissoko kõrvaldatakse Interiga mänguks ja Cordoba eriti rõveda kahejalatacklinguga (sai see lõpuks üle vaadatud- 100% punase koht) ei võeta midagi ette

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Paistab, et Juventuse fännide vandenõuteooria lähebki käiku- Sissoko kõrvaldatakse Interiga mänguks ja Cordoba eriti rõveda kahejalatacklinguga (sai see lõpuks üle vaadatud- 100% punase koht) ei võeta midagi ette
                          Kas mitte ei olegi selline loll variant, et kui on viga karistatud juba kaardiga(või isegi vabalöögiga), siis ei saa mingit lisakaristust mängujärgselt peale väänata. Aga kui jääb täiesti tähelepanuta, siis võib keelu peale panna kyll?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kah asi vanaätt Panuccit lüpsta äärel, sellega saaks mina ka hakkama.

                            Ja Sissoko peale poolajavilet tehtud väike kõks vastu Yepese jalgu on võetud vaatluse alla. Paistab, et Juventuse fännide vandenõuteooria lähebki käiku- Sissoko kõrvaldatakse Interiga mänguks ja Cordoba eriti rõveda kahejalatacklinguga (sai see lõpuks üle vaadatud- 100% punase koht) ei võeta midagi ette
                            no süga või mune, aga imekombel ei mänginud Interi vastu Panucci, Mexes ja Gilardino ka...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Kas mitte ei olegi selline loll variant, et kui on viga karistatud juba kaardiga(või isegi vabalöögiga), siis ei saa mingit lisakaristust mängujärgselt peale väänata. Aga kui jääb täiesti tähelepanuta, siis võib keelu peale panna kyll?
                              On ka nii? Üsna haige igatahes.

                              Kommentaar


                                Lisaks ka paar sõna

                                Ma küll ei ole väga täpselt kursis Mellbergi karjääriga Villas, kuid minuarust mängis ta seal keskkaitset. Äärel on ta seetõttu, et peale vigastuda saamist hõivas Legro koha keskkaitses ja on seda siiani müstiliselt hästi välja mänginud. Grygera on ründefaasis kordades etem kui rootslane, aga äärekaitsja põhitöö on siiski kaitsmine. Molinaro kohapealt pean nõustuma Taneliga. Mees mängib täitsa arvestatavalt minuarust. Kui de Ceglie on platsile saanud (viimasel ajal just vasaku poolkaitsjana), on ta oma koha välja mänginud, aga paistab, et Ranieri ei taha töötavat/võitvat kaitset lõhkuda.

                                Giovinco vääriks kindlasti võimalust. Kahjuks on tema kohal ees ikka veel terav Nedved ja Ranieri eelistab talle ka de Ceglie't. Chievo vastu sai Ekdal platsile eelkõige seepärast, et ära hoida Sissoko-Yepes'i kanakitkumist ja kedagi teist sinna eriti panna ei olnud. No Grygera ka ehk. Tiago on ka olnud piisavalt pädev viimastes mängudes ja varsti-varsti saab ehk Marchionni asemel Camot näha.

                                Ründajate kohapealt polegi nagu midagi öelda. Del Piero skoorib karistuslöökidest, Amauri ja Iaquinta toetavad ka. Esimene rohkem (või noh, mis rohkem, vahepeal elasime tema väravatest), teine vähem.

                                Tore on näha ka, et Manninger on kindluse väravas saavutanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X