320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Doni
    Panucci Loria Mexes Riise
    Brighi Filipe
    Tonetto Baptista Menez
    Vucinic
    Kes see on?

    Kommentaar


      Siin on samuti Filipe koosseisu märgitud
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        tegelt ma ikkagi eksisin ja eikal on õigus. Tonetto on paremal äärel, mis tundus minu jaoks ebaloogiline.

        ja loria lööb täna värava. Ei tea veel kumbale poole muidugi...

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ja loria lööb täna värava. Ei tea veel kumbale poole muidugi...
          in your face juventini

          Kommentaar


            Ok tublid. Kasutage neid punkte nüüd hästi ja tehke kogu itaalia rõõmsaks

            Kommentaar


              Giovinco - Meil polegi Nedvedile asendajat vaja osta.

              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                ilmselgelt mitte. Krt kuidas ma loodan, et Lippi ta MM punti võtaks.

                Kommentaar


                  Ega see mängupilt ise kummaltki meeskonnalt midagi väga ilusat polnud- Juventus lõi lihtsalt omad olukorrad 80% sisse ja Roma ei löönud. Samas, mida sa ikka ootad mängult, kus mõlemal meeskonnal on KÕIK algkoosseisu poolkaitsjad vigastustega eemal.

                  Vinnie on õigel ajal vomi läinud, niimoodi jätkates saab tema eest suvel päris head raha sisse kasseerida. Cassano <-> 12 miljonit + Iaquinta. Eks midagi sellist pakutakse ka Sampdoriale, sest kuuldavasti tahavad Juve asjapulgad Cassano kindlasti meeskona tuua. Parim mängija täna oli muidu Poulsen, kes omas täielikult keskvälja. Kurat, äkki saab sellest mehest veel asja.

                  Kommentaar


                    Minu meelest võiks suvel Benzema (raskeks läheks) koos Cassanoga tuua ja Treze ja Vinnie maha müüa. Võibolla Quagliarella kah?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Giovinco - Meil polegi Nedvedile asendajat vaja osta.

                      Tundub olevat mängija, kellel on suurepärane tribling, tehnika ja loomulik anne, ent kes ei oska sellega vahel midagi ette võta ehk võtta mängusituatsioonis vastu õigeid otsuseid. Selle võib, tõsi, kirjutada ta nooruse ja kogenematuse arvele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Parim mängija täna oli muidu Poulsen, kes omas täielikult keskvälja. Kurat, äkki saab sellest mehest veel asja.
                        ma nii suuri järeldusi ei teeks veel. Roma keskväli polnud see kes tavaliselt. DeRossi ja Pizarro vastu oleks ta nagu koer palli taga ajanud.

                        Aga mahutate DelPiero, Cassano ja Giovinco korraga platsile ära ka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ma nii suuri järeldusi ei teeks veel. Roma keskväli polnud see kes tavaliselt. DeRossi ja Pizarro vastu oleks ta nagu koer palli taga ajanud.
                          Tagaajamine tagaajamiseks, aga ründes suutis Poulsen palli alati sinna suunata, kus Juve mängijatel oli rohkem ruumi. Lisaks alustas Poulsen pea kõik kiirrünnakud. Samas pohh, eks Poulsenit proovitakse ka mõne suurmängija (Diego või Silve) diili sisse sokutada.
                          Ja see Roma fännide vigastustehala on mulle üsna arusaamatu, Juventus on pea terve hooaja mänginud ilma 5-6 põhimeheta. Seegi kord olid vigased Legro, Camoranesi, Zanetti, Sissoko, Marchisio, Amauri + mitmed mängijad pole veel korralikult taastunud vigastustest. Juventus hoiab peale sellist hooaega teist kohta, samas Romalased kardavad, et ei suuda äkki CLi kohta välja võidelda. Võtke Spalletist õppust: tuleb mängida nende meestega, kes on saadaval ja lipp kõrgel hoida. Praegu näis küll, et pool meeskonda olid juba ette ära kaotanud. Mine sa tea, äkki mõjub selline vigastustelaine Romale positiivselt- eile näiteks tegi vahetusest platsile tulnud D`Alessandro 10 minutiga rohkem ära, kui ülejäänud Roma mängijad tere mänguga. Vaevalt ta muidu oleks saanud end näidata, kui kõik teised mehed oled tervise juures.

                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Aga mahutate DelPiero, Cassano ja Giovinco korraga platsile ära ka?
                          DP on 34 ja viimane aeg on talle asendaja otsida. On palju loota, et kõik Juve vanurid suudavad Nedvedi moodi terve hooaja 90 minutilisi mänge platsil veeta. Giovinco päris ründaja mõõtu välja ei anna ja eks seetõttu Cassano poole pilgud ongi pööratud. Kuigi ma ise kardan, et Cassanost tuleks flop ja ega see kunagine Roma eelistamine Juventusele temast just fännide lemmikut ei tee.

                          Kommentaar


                            mina pole halanud. Ma lihtsalt rääkisin konkreedselt Poluseni nn ruulismisest.

                            Aga reaalselt kui sul on Totti pool hooaega väljas. Vucinic pooled mängud korras ja veerand vigasena platsil siis on ründes ju puuks. Lisaks eile ju DeRossi, Pizarro, Juan, Cicinho, Cassetti, Aquilani, Motta, Diamountene, Taddei, Perrotta väljas. Ja noh nagu ma ütlesin siis Vucinic on endiselt poolvigane ja Brighi samuti 100% korras polnud. On ju õigust kurta olukorra üle tegelikult eks?

                            Ja täpselt sama palju on mul kahju, et Juve mõned kuud tagasi võis vigastatutest ilusa 11 mehelise superkoosseisu välja panna.

                            Kommentaar


                              Aga mis te arvata, kui reaalne Benzema oleks?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                On ju õigust kurta olukorra üle tegelikult eks?
                                Kurta võib ikka, kuigi tegelikult oli teil eile päris asine algkoosseis lõppudelõpuks. See, et pingil olijate keskmine vanus oli 13 on teine asi, aga koosseisu taha teie eilne mängupilt ei jäänud vaid pigem mõnede härraste olematusse võitlustahtesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X