320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Aga mis te arvata, kui reaalne Benzema oleks?
    Unreal. Pidi ju veel üheks hooajaks Lyoni jääma ja ise tahab Reali ja Barca tunneb ka ta vastu suurt huvi. See suvi ta Torinosse nüüd küll ei koli....
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Aga mis te arvata, kui reaalne Benzema oleks?
      Probleem on rahas. Sellal, kui Moratti lubas suvel 100 milli lauale visata, on Juvel (ja teistel Itaalia klubidel) üsna piiratud eelarve. Põhimõtteliselt saaks Cassano odavamalt kätte ja eks seepärast ole ka Cassano eesmärk numbero uno. Secco juttude ja praeguse käitumise järgi mängijateturul on Juvel kuskil 30 miljonit eurot shoppamisraha, millele peaks lisanduma papp mõne müüdi eest. 18 miljonit+Trezegol+Tiago oleks selline mõeldav variant, aga pigem kolib Benzema mõnda veidi rikkamasse klubisse. Noh, jah, Reali või Barcasse või kuhugi Inglismaale.

      Prioriteedid peaks olema praegu sellised: Nedvedi asendaja (Diego või Silva) -> Del Piero asendaja (Cassano või mõni muu Itaalia ründaja a la Floccari või Quagliarella) -> Grygera asendaja (kesiganes, aga peaasi, et odavalt)

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kurta võib ikka, kuigi tegelikult oli teil eile päris asine algkoosseis lõppudelõpuks. See, et pingil olijate keskmine vanus oli 13 on teine asi, aga koosseisu taha teie eilne mängupilt ei jäänud vaid pigem mõnede härraste olematusse võitlustahtesse.
        poolkaitseliin:

        Menez - Brighi - Filipe - Tonetto

        paneb kõigil vastastel jalad värisema

        Aga nagu ma eile kirjutasin, siis isegi üllatavalt hea oli mängupilt vahepeal, arvestades koosseisu.

        Kommentaar


          Nojah, ma väga-väga loodan, et Ranieri De Cegliet, Giovincot, Marchisiot või ükskõik millist muud noort maha ei müü. Loodetavasti Silva või Diego või mõni muu noor täkk tuleb, siis Giovincole ja ka teistele noortele jääb ikka ruumi veel. Isiklikult lisaks Tiagole ja Trezeguetile, sooviks ma, et Andrade kah omale uue klubi leiaks. Iaquinta alles jäämine sõltub vast sellest, et mitu uut ründajat meile nüüd tuleb. Praegu oleks vast kõige mõtekam ta maha ärida, järgmine aasta ta hind hakkab juba silmnähtavalt langema. Vanus tuleb peale. Oleks asi minu teha, siis tooks kaitsesse ka mõne noorema nime ja asendaks näiteks Zebinaga. Aga see pole eriti oluline. Ja kas 3. väravavaht tuleb järgmine aasta noortest või Chimenti jätkab?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            poolkaitseliin:

            Menez - Brighi - Filipe - Tonetto
            Ja Juvel poolkaitseliin oli Hasan-Tiago-Poulsen-Giovinco. Päris hirmuäratav või mis?

            Kommentaar


              mul oli küll enne mängu sitt püksis

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Nojah, ma väga-väga loodan, et Ranieri De Cegliet, Giovincot, Marchisiot või ükskõik millist muud noort maha ei müü. Loodetavasti Silva või Diego või mõni muu noor täkk tuleb, siis Giovincole ja ka teistele noortele jääb ikka ruumi veel.
                Vaevalt keegi neist maha müüakse, Ranieri ja Secco lintšitaks avalikult. Kuigi Giovinco olukord on keeruline- mees pole (veel) piisavalt hea, et tema ümber meeskonda ehitada. Samas on ta piisavalt geenius, et mängudesse murrang tuua ja teda platsil hoida. Ausaltöeldes Diegot/Silvat ei paiguta kuidagi koos Giovincoga ühele väljakule ära. Ah, samas arvestades Ranieriet ja Seccot, siis arvatavasti läheb Diego Interisse ja Silva Barcelonasse ning ostetakse endale hoopis mõni kaitsva orientatsiooniga poolkaitsja.

                Teistega on asi lihtne- De Ceglie on Molinaro vahetusmees ja Marchisio on Zanetti/Poulseni vahetusmees, ja mõlemal on kõik võimalused end algkoosseisu võidelda.

                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Isiklikult lisaks Tiagole ja Trezeguetile, sooviks ma, et Andrade kah omale uue klubi leiaks. Iaquinta alles jäämine sõltub vast sellest, et mitu uut ründajat meile nüüd tuleb. Praegu oleks vast kõige mõtekam ta maha ärida, järgmine aasta ta hind hakkab juba silmnähtavalt langema. Vanus tuleb peale.
                Andrade peaks olema eelmise aasta lõpust alates minema lastud klubi juurest. Vaevalt mees peale n korda põlveoperatsioonil käimist enam iial platsile naaseb. Raha kulutati muidugi mehiselt tema ostmisese ja palgalhoidmise peale.

                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Oleks asi minu teha, siis tooks kaitsesse ka mõne noorema nime ja asendaks näiteks Zebinaga. Aga see pole eriti oluline
                See on just oluline. Grygera on sitt, Zebina on klaasist ja Mellbergi paremkaitsjana veel hullem kui Grygera. Hädasti läheks kedagi vaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Andrade peaks olema eelmise aasta lõpust alates minema lastud klubi juurest. Vaevalt mees peale n korda põlveoperatsioonil käimist enam iial platsile naaseb. Raha kulutati muidugi mehiselt tema ostmisese ja palgalhoidmise peale.
                  Et, Andrade ei mängig vutti enam? What? Kuidas see mul kahe silma vahele on jäänud

                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  See on just oluline. Grygera on sitt, Zebina on klaasist ja Mellbergi paremkaitsjana veel hullem kui Grygera. Hädasti läheks kedagi vaja.
                  Ma ei tea, mulle on Mellberg paremkaitsjana täitsa aruka mulje jätnud
                  Aga siis saadaks Zebina koos Grygeraga kuskile sandikopikate eest müüki ja tooks näiteks Juan Zúñiga Sienast? Või on mehe kvaliteet liiga jura? Või keda te siin arvate, et oleks sobilik DR positsiooni täitma?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Andrade on hetkel Free Agent!
                    Benzema vaevalt teile tuleb-kuigi eks ta üsna sarnane kunagisele Trezegolile! Muidu jh Lyonis lubas veeta veel ühe aasta ja tal teised prioriteedid Real ja Barca!
                    David Silva ei taha ka eriti Juvesse, rohkem selline hispaania liiga patrioot!Nad vist Villaga nii kahasse kasvanud!
                    Diegot jahivad ka paljud- teda on ka suht raske saada neil- tuleb kõvasti pappi tampida!
                    Ribery on Bayernis rahul-tema prioriteet on Hispaania liiga-Barca-Manusse sobiks ta ka ehk!
                    Cassanot ma juba isiklikult ei tahaks juvesse! Kuna hetkel lausa lust vaadata tema kooskõla Pazziniga ja Sampdoria mängib hästi-ei tasuks seda ilu lõhkuda ja meeskonda! Kuna on hea kui väiksematel klubidel on omad staarid ja see ainult tuleb kasuks serie a vutile! Konkurents jääks! Kuna kui Cassano lahkuks kaotaks Itaalia jalgpall palju!
                    Juvel on mehi kyll, pole teil nüüd niii trastiliselt ka neid muudatusi teha vaja!
                    Kui siis ainult rünnet noorendada ja Netretile asendus leida!
                    Aga palun ärge Cassanole kyll hammast ihuge!
                    Mulle tundub, et Cassanole sobibki selline väiksem klubi!
                    Kuna Realis ta põles täiega läbi-eks ta oli noorem ka, kuid Juves ma ei kujutaks teda ette!
                    Võitsite Romat 4-1 ja nüüd mina tulen siia ja näen mingit hala, umbes, et a la pool meeskonnast tuleb välja vahetada jne...
                    Eile teil oli lihtsalt õnne, et oma kollid ära lõite ja vedas, et Romal enamus põhimehi väljas oli! Ja ega meie pealinnlased tegid ka ikka väga kehva partii!
                    Õnn oli teie poolel!
                    Aga ma kardan, et Scudetto on siiski teie jaoks läinud selleks aastaks!Inter peaks kaotama põhimõtteliselt veel 3 mängu või tegema trobikonna viike, et see juhtuma saaks- aga eks 2 koht ole ka üsna tubli saavutus!
                    Forza Roma!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Eelneva posti sisu on väljamõeldus, müstifikatsioon. Seal mainitud isikud on kirjanduslikud tegelased, kel pole midagi ühist reaalselte mängijatega.

                      Kommentaar


                        Keegi pole poole meeskonna välja vahetamisest rääkinud, vaid ühest-kahest nooremast ründajast, Nedvedi asendajast ja paremkaitsjast.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Cassanost näpud eemale!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Mis värk Roma fännidel selle Cassanoga on? Pohhuj ju, kui tüüp Juventusesse tuleks- ega Roma ise pole ju sittagi teinud, et meest enda tiimi tagasi saada.

                            Kommentaar


                              Roma fännid? need on mingid lambivennad kes paska ajavad ja hüüumärke topivad igale poole.

                              Roma ei taha Cassanot, fännid ei taha, mängijad ei taha. Ajalugu selline. Mina viha ei pea ja olen suur tema talendi austaja. Pooldan Juvesse minekut, et mees saaks väärilist kajastamist meedias ka. Muidu pool maailma arvabi, et Joe Cole ja Cristina Ronaldo on ilgelt osavad trikivennad

                              Kommentaar


                                Cannu mis sa arvad, et Cassano on vähe saanud meedias kajastatud?
                                Roma, Reali , Sampdoria temast on sitaks pasandatud!
                                Ma ei pea ka viha!
                                Põhjus miks ma ei taha, et ta lahkuks on see, et Sampdoriasse ta sobib imehästi hetkel Pazzini ja teiste vantidega kokku! On ju minu arust tore, kui ka väiksematesse klubidesse jätkub nn staarmängijaid!
                                See hoiab tasakaalus- vaadates kasvõi interit ja milani, kes omale hulga staare kokku kuhjanud ja pooled neist platsile ei pääse!
                                Sina Cannu oled muidugi kõige targem mees meil, sina ju kunagi ei aja paska, sul see kõikse targem jutt!
                                Palun rohkem austust minu vastu ja fännid omavahel ei näri üldjuhul!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X