320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Camoranesi sai jälle ühe punase kirja. Mille eest siis nüüd?
    Suht vale otsus minu meelest. Lazio mängija läks kiiresse ja oli kehaga Camo ees-> võttis korra Camost kinni-> Camo võttis siis Lazio vennast kinni-> Lazio vend kukkus-> vile ja Lazio mehed imiteerisid kaardi tõstmist-> kohtunik nagu mõtles hetke ja kui korduse järel pilt olevikku naases võttis ehmatuseks punase välja.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Camoranesi oli aeglane nagu pask ja Kolarov mängis oma äärt kindlalt ja korralikult. Teenitud punane kuna Laziol oli korralik kontra tulemas.
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Suht vale otsus minu meelest.
      Lazio fänn vs Milani fänn
      Maakas vs Linnakas
      Põhikooli haridus vs Kõrgkooli haridus
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Haritlane Juvelane!!!!!!!!!!!Merda juve!!!!!!!!!!!Forza Lazio!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          See Camoranesi kaart oli nagu mingi rumal nali kohtuniku poolt. Kolmas mäng järjest Juventusele punane kaart, halenaljakas värk.

          Aga üldiselt- seis on sitt. Ranieri mängitas hooaja alguses vanureid (DP ja Nedved) pea igas mängus 90. minutit ja tagajärg on käes. Mõlemad mehed on lihtsalt töntsid. Samas nooremad mehed eesotsas Giovincoga on mänguaega saanud nii kaootilselt, et mingist mängukindlusest ei saa juttugi olla. Poolkaitse vajab Sissokot, kaitse ei saa ilma Chiellinita hakkama ja Buffon on tegemas kõige nõrgemat hooaega üldse Juventuse ridades.

          Aga vahet pole, sest seks hooajaks on hooaeg läbi. Liigas esikohta enam ei püüa ja otse pääsemine CLi on kah põhimõtteliselt tagatud. Annaks jumal, et nii vigastusterohket hooaega enam ei tuleks. Põhimõtteliselt pole terve hooaja jooksul sellist olukorda olnud, kes 3-4 põhimeest vigased poleks.

          Ranieri võiks nüüd julgemalt noori mängitama hakata- Ariaudo võiks asetada hooaja lõpuni Chiellini kõrvale ja äkki saab noormehest asja. De Cegliele võiks anda niisamuti paar mängu vasakkaitses ja miks mitte tõsta mõni Primavera noor mängija kõrgemale- Esposito või Iago mängitamine oleks kindlasti kasulikum kui Marchionni mängitamine.

          Kommentaar


            Ja Ranieri on ambitsioonideta tropp. Juventus on minetanud võimalused nii liiga kui ka CLi võitmisele ja ta ütleb “We wanted to reach the Final and try to win it. We didn't manage that, never mind”. Kuradi never mind my äss. Sellise treeneriga Juventus lihtsalt ei saa võita mitte kunagi mitte midagi.

            Minu poolest võiks Ranieri rõõmsalt minna kuhugi Parmasse tagasi ja asemele võiks tuua mehe, kellel on ambitsioone ja kes ei taha kaotada. Guardiola pani Barcelona mängima, miks ei võiks sama mõju olla Contel. Tugevaid treenereid on saadaval.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              kohtunik nagu mõtles hetke ja kui korduse järel pilt olevikku naases võttis ehmatuseks punase välja.
              Olevat olnud nii: Camo tegi vea -> kollane -> Camo nähvab midagi kohtunikule -> teine kollane.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Olevat olnud nii: Camo tegi vea -> kollane -> Camo nähvab midagi kohtunikule -> teine kollane.
                Selline asi oleks isegi suht aksepteeritav. Võib-olla sõi korduse näitamine mõned episoodid ära, aga ei C4 ega Yahoo.it märgi kahte kollast.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Jutt täiesti õige...unustasin täiesti mainida, et Camoranesi ja keegi veel juvest hakkasid protestima seal ja samal ajal vilksas kollane ning siis ilus punane. Muide tegemist polnud camoranesi esimese veaga. Mees on vana ja vormist väljas....siis jääb vaid üle üks asi-VÄGIVALD
                  Ja kes iganes see Audolio oli....see noor vend arvab et on mingi maailmameister et teeb mis tahab...flop oli kahjuks.
                  Ma tõesti ei tea aga kas Serie-As peaks Lazio-juve uuesti kohtuma? Ei viitsi vaadata, aga loodan et mitte.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Ma tõesti ei tea aga kas Serie-As peaks Lazio-juve uuesti kohtuma? Ei viitsi vaadata, aga loodan et mitte.
                    Kohtuvad küll. Kui ma Lazio tulemusi kolme suure vastu meelde tuletasin, siis oli mõlemad mängud tehtud ainult Milaniga.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Loodan et Zarate ei soovi ka uut lepingut, kui rossi jätkab Lazios sest just niimoodi on öelnud Trezequet Ranieri kohta. Nii peabki
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Võib-olla sõi korduse näitamine mõned episoodid ära, aga ei C4 ega Yahoo.it märgi kahte kollast.
                        C4:
                        Camoranesi made the situation worse eight minutes from time when he was booked for a foul on Kolarov and immediately afterward received a second yellow for insulting the referee.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          C4:
                          Camoranesi made the situation worse eight minutes from time when he was booked for a foul on Kolarov and immediately afterward received a second yellow for insulting the referee.


                          C4 ei märgigi kollaseid kaarte nagu ma nüüd avastasin. Artiklit ma loomulikult ei vaevunud lugema.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Päris humoorikas, kuidas paar kuud tagasi olid üleminekuturu kuulujuttude keskmes Cassano, Diego, Silva ja isegi Ribery. Nüüd on tasapisi need nimed asendunud Ledesma, Lavezzi ja Quali tasemel meestega. Oehjah. Samas viimasena nimetatu oleks päris lahe ost, sest väike giggity-giggity-giggty kuluks ründesse ära küll.

                            Kommentaar


                              Nikuikaldus see ongi, mis Legrottagliest teise mehe on teinud.

                              Kommentaar


                                Sedaviisi:

                                2. Milan 67
                                3. Juventus 64
                                4. Fiorentina 58

                                Positiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X