320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Milan sama moodi ahju
    Samamoodi on kokku kirjutatud, tarkpea.

    Kommentaar


      7-1, normaalne. Roomlased on suht lahked tegelt, pisike C.Ronaldo oleks jälle nutma hakanud muidu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Ei tea, kas nüüd päris ühe või kahe mängu põhjal saab seesuguseid järeldusi teha. Serie A-s on Roma sisselastud väravate tabelis Interiga jagamas esikohta ning ka Meistrite Liigas neile löödud väravate arv tänaseni oli 5. Enamus juhtudel minu mäletamist mööda väravas olnud Doni, seega ei tohiks meest vist nüüd kohe ka risti lüüa. Tänases mängus on kaitse ManU mehi väga julgelt lasknud jooksutada, kuigi nii mõnigi temapoolne liigutus oleks võibolla olukorra päästnud.
        Eks sellistes mängude tõelised kvaliteetmängijad välja. Doni minu silmis pole olnud ei enne seda ning ei saa selleks ka pärast tänast mängu. Roma hea kaitserekord on pigem nende kaitseliini taga, kes täna ikka minu nähtud esimese poolaja kohta olid masendavad. Lugesin just eile õhtul kuidas inimesed näiteks Mexest parimaks Serie A kaitsjaks pidasid. Minu nähtud mängude põhjal (millest eriti torkas silma varasügisene kolmanda vooru kläsh) olin pisut kahtlev selles osas ning tänasega pole hetke Itaalia liiga kaitsekunnis kahtlustki.

        Romal on veel tööd kuhjaga ees, eelkõige suvisel üleminekuturul. Loodetavasti tehakse asju õigesti ning Serie A'l on jälle neli tippklubi, tänane mäng kahjuks nullis Roma tänavuse hooaja CL'i kangelasteod suhteliselt ära.

        Kahjuks tuleb ainult kogenud Euroopa huntide, Milani, peale loota homme.
        sigpic

        Kommentaar


          Ilget edu homme Milanile, muud pole midagi jäänud enam.


          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
          Jah, sama siin!

          Kommentaar


            Sorry ma pean

            ROMA MERDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Kommentaar


              masendav, masendav - kas Manu 3 väravat (mis loodi 10 minutiga) murdis Roma tahte?

              Tegemist saab olems vist ühe järjekordse "legendaarse" mänguga mida saab klassikute sarjas vaadata/näidata järgmised 15 aastat.

              See kord pole mitte midagi öelda.
              Manu:
              shots on goal - 15
              shots wide - 7
              goals scored - 7

              Lihtsalt sõnatu

              Kommentaar


                ega väravaid pakkuda ole?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  ega väravaid pakkuda ole?

                  Siit vast saad :

                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    kas kuskilt saaks lugeda roma teami komentaare mängu kohta?

                    Kommentaar


                      de Rossi: http://www.channel4.com/sport/footba...ia/apr10q.html
                      Totti: http://www.channel4.com/sport/footba...ia/apr11b.html
                      Spaletti: http://www.channel4.com/sport/footba...ia/apr10o.html

                      Kommentaar


                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          kuradi uskumatu ikkagi, enam-vähem iga pealelöök lendas võrku

                          Kommentaar


                            Roma võitu oligi lollus oodata, aga sellist kaotust saada on liiga mark, FORZAAAAAAAAAAAA Itaalia

                            cannuman kus sa oled? sa vist ei räägi enam eriti, ega?


                            hah...
                            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                            Kommentaar


                              Roma võitu oligi lollus oodata
                              Roma tegi eile kehva partii ja Manul õnnestus absoluutselt kõik ... Lihtsalt ühel oli õnne ja teisel ei olnud. Manu kasutas oma koduse potentsiaali paremini ära kui Roma - võimaluste poolest ei olnud esimene kohtumine (Roomas) sugugi võimaluste vaesem. Lihtsalt ei kasutatud ära. Imestama paneb ainult see, et kaotus nii suure skooriga oli. Pealegi 3 väravaline edu saavutati nii kiiresti siis see lõhub igasuguse moraalse kindluse. Edasi läks nagu läks. Täna võidab Manu, homme võidab keegi teine. C'est la vie.

                              Poksis nimetatkse sellist olukorda vist tehniliseks nokaudiks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                                Roma võitu oligi lollus oodata, aga sellist kaotust saada on liiga mark, FORZAAAAAAAAAAAA Itaalia

                                cannuman kus sa oled? sa vist ei räägi enam eriti, ega?


                                hah...
                                Ära laia siin nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X