320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui sa itaalia keelt oskad, siis olen tänulik sulle kui meid ametlike uudistega kursis hoiad

    Kommentaar


      Päris ise keelt ei oska, aga inglis-keelse Roma foorumi, teiste Roma fännide ja Babelfish'i abiga saab aru. Üks kolmest võimalusest töötab ikka.

      Tuhnisin natuke Roma selle hooaja mängude algkoosseisudes ja leidsin, et Panucci mängis keskkaitses vähemalt kolm korda. Mul oli tunne, et ta mängis natuke rohkem, aga siiski. Võibolla mõne mängu jooksul pidi veel keskkaitsesse minema, aga algkoosseisus oli ta märgitud keskkaitsesse kolm korda.

      Kommentaar


        Lazio siis andis täna teada, et hangitud on argentiinlaselt äärekaitsja Lionel Scaloni ja "endine uus Zidane" Mourad Meghni. Esialgu tunduvad väga head täiendused ning loodetavasti suudab Meghni oma suure läbimurde lõpuks teha või vähemalt Serie A'ski mingi nime endale teeb. Meistrite Liiga's peksupoisteks ei jääda kindlasti, hea õnne korral võib midagi Villareali sugust juhtuda isegi. Mängijad on kindlasti võimelised selleks.
        sigpic

        Kommentaar


          Loodan, et järjekordne Lotito silmatera mille ta tasuta Rooma tõi
          Forza Lazio!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Juhtubki nii nagu ma arvasin. Chivu väidetavalt liigub igale poole (Barca, Inter, Real Madrid) ja siis tuleb uudis, et ikka vist jääb Romasse (Sensi: Chivu could stay - allikas channel 4) ja lõpuks ikkagi leiame ta (ilmselt just) Madridi Reali särgist.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Juhtubki nii nagu ma arvasin. Chivu väidetavalt liigub igale poole (Barca, Inter, Real Madrid) ja siis tuleb uudis, et ikka vist jääb Romasse (Sensi: Chivu could stay - allikas channel 4) ja lõpuks ikkagi leiame ta (ilmselt just) Madridi Reali särgist.
              Eks asi saab selgeks alles siis, kui mees ise puhkuse lõpetab. Olevat väga ahne agent tal.

              Eelkõige on see mängija enda otsus kuhu ta läheb. See mis hetkel toimub on ilmselt klubide tasemeline värk ja agendi udu ajamine, sest mingi protsent üleminekusummast kukkub ju tema tasku.

              Muideks, vaatasin Chivu kohta wikipedia'st artiklit ning kellegil on kogu asjast villand saand ning on jutu lõpu kirjutanud, et kaitsja hoopis teletupsudega 16 miljoni naelase lepingu sõlmis ning kõrvale on pandud, et too juba Real Madridi mängija. Kahjuks tõestab see jällegi wikipedia haavatavust. Ilmselt vihane Interi või Barca fänn sai probleemideta asja muudetud.
              sigpic

              Kommentaar


                Lugesin wikipediast,et Chivu sõlmis 16 millionilise lepingu Teletupsudega,mis kestab aastani 2011
                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                Kommentaar


                  Jäid umbes neli minutit hiljaks. Kurb

                  Kommentaar


                    Loe raamatuid, käi koolis või mine lasteaeda... ehk hakkad mõtlema siis. Spämmeritele nii palju, et aitab küll! Siin alamfoorumis hakkavad lollid postitused alates sellest hetkest kaduma nii, et koguga oma numbreid mujal.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kas su võim ulatub Inglise/Hispaania liigade foorumisse ka? Oleks väga tänulik kui seal ka hakkaksid ka nende rämpsu kustutama
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Kogun numbreid seal kus tahan . Aga RM ja 18M polegi nii paha ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Juhtubki nii nagu ma arvasin. Chivu väidetavalt liigub igale poole (Barca, Inter, Real Madrid) ja siis tuleb uudis, et ikka vist jääb Romasse (Sensi: Chivu could stay - allikas channel 4) ja lõpuks ikkagi leiame ta (ilmselt just) Madridi Reali särgist.
                          Võib-olla isegi ei leia: http://www.channel4.com/sport/footba...lia/jul5g.html

                          Kommentaar


                            ei ei, see on ikka see uudis et jääb Romasse. Küll tuleb veel uudis kus ta lahkub. Roma ei taha teda ju tasuta ka ära anda aasta pärast.

                            Kommentaar


                              Barusson ametlik nüüd

                              Kommentaar


                                goal.com andmetel jahime Rosinat. Tema palkamine oleks päris hea peavõit...Kui tema endale meelitaksime ja ründaja ka hangime (Vucinic võib Torinosse siirduda kui see diil läbi läheb) siis hakkaks asi ilmet võtma...Ei olegi Quagliarellat vaja siis vaid lepiks ka Di Natalega näiteks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X